Dupla!

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: priest Dátum október 16, 2013, 09:25:48
Kezdő bank: 5,000 HUF
Jelenlegi bank: 21,200 HUF
Cél: 1,280,000 HUF
6 dupla ebből teljesítve: 2

Egy újabb nyereséges hét:

Harmadik hét:                 
   
W/L: 9/16     
AVG Tét:       2406,25 HUF
AVG Odds:       2,12   
Totál Profit:   10680 HUF

Kezdő bank: 10 000 HUF
Aktuális bank: 35 891 HUF
Cél: PI Millió (3.142.857) HUF
Iroda: BWIN - kezdetben

Hogy álltok 1 hónap után? Versenyben van még valaki? Oak, hurka; régen írtatok ide, amíg vezettétek, addig nagyon hasítottatok előre.

Idézetet írta: Latzka Dátum november 01, 2013, 20:31:36
Hogy álltok 1 hónap után? Versenyben van még valaki? Oak, hurka; régen írtatok ide, amíg vezettétek, addig nagyon hasítottatok előre.
Gondolom rossz a szórend sajnos: "amíg vezettétek, addig nagyon hasítottatok előre"

->Amíg hasítottatok, addig vezettétek<-

Ez a topik se életszerű, kis téten lehet figurázni, hogy éppen ki duplázott, de nagyobb balance-nál egyszerűen nem jó cél, nem véletlen, hogy az egyetlen komoly sportfogadói balance-növelés számítás a ROI, a többi mind csak szórakázás.

Mondjuk azt kívánom, hogy ne legyen igazam, és remélem, már mindenki legalább minimum a hatodik lépcsőnél jár 8) 8) 8) 8)

Na kérem szépen, újra itt a majom.  Georgeboyd kolléga bíztató szavai után röviden az eddigiekről. Én 10K-ról kezdtem, amit villámgyorsan fel is vittem 145K-ig. Még 15.000 Ft kellett volna a 4. lépcső teljesítéséig, ekkor viszont beütött a krach. Semmi sem akart jönni, úgyhogy amilyen gyorsan mentem fel, úgy jöttem lefelé. Úgy voltam vele, hogy 80K-ig süllyedhetek vissza, hisz az eredeti elképzelés havi egy duplázás volt. Na mármost nekem meglett három. Tény, hogy közel voltam a 4. hez, de nem jött össze.

Most 80K-ról vágok neki a 4. körnek, novemberben ez a cél. Patyi szavai hatottak, azt írta, mindenkinek jót tenne a pihenő. Nos tényleg. Az el Clásicót is képes voltam fogadás nélkül nézni, és az az igazság, hogy bőven kielégített az az egy-két tippjáték a neten, ahol még versenyben maradtam.

Most, hogy kihagytam jó két hetet, el is felejtettem, hogy 145-ön is álltam már ezzel a projekttel.
Leporolom tehát a bet365-ös számlám, és ismét nekivágok.

Georgeboyd mondandójában egyébként tényleg sok igazság van, de álmodozni talán csak szabad  :)

Helyzetjelentés:

Kezdő bankom: 10000 HUF
Jelenlegi bankom: 50340 HUF
Volt 3 db 10k-s buktám (kisebbeket nem sorolom fel)

Jól halad a dolog, remélhetően a hónap végére meglesz a 3. Duplázás

Helyzetjelentés:

Kezdő bankom: 10000 HUF
Jelenlegi bankom: 89804 HUF
Volt 2 db 20k-s és 4 db 5k-s buktám

az elmúlt 2 hétben nem sikerült áttörni a 90k-s határt mindig megtorpanok előtte és visszaesek, decemberben a 100k átlépése a cél

Helyzetjelentés:

Kezdő bankom: 10.000 HUF
Jelenlegi bankom: 161.250 HUF
Volt 2 db 20k-s és 1 db 30k-s buktám

A december második fele nagyon jól sikerült, az elmúlt 1 hétben hullámvasút volt 150k körül. Januárra a 200k elérése a cél.