Gumiszoba

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában


dögölj meg lewis! :2guns:

"köszi" lewis  :noway:

geci anyátokat mu, fán hál, perszil meg az összes többi faszszopó!!!!  :noway:

megint a köcsög vörösök szívatnak meg :bash:

Vezessék az anyukra a bikát!

Liverpool a, kurva anyádat!

Január elseje. Kevés meccs, sok fogadó,sok szabadidő, nagy pénzek.
Premier Líg eddig 9 meccsből 6db X.
Engem a Newcastle-s cigányok szopattak meg, akik 3szor vezettek és mind a 3szor udvariasan megvárták az egyenlítést....
Az emberek szeme láttára csalják a meccseket....természetesen meg lesz magyarázva az ünnepi formával, bla-bla-bla...

Idézetet írta: Szurki Dátum január 01, 2015, 18:17:32
Január elseje. Kevés meccs, sok fogadó,sok szabadidő, nagy pénzek.
Premier Líg eddig 9 meccsből 6db X.
Engem a Newcastle-s cigányok szopattak meg, akik 3szor vezettek és mind a 3szor udvariasan megvárták az egyenlítést....
Az emberek szeme láttára csalják a meccseket....természetesen meg lesz magyarázva az ünnepi formával, bla-bla-bla...

Azt azért nem árt elfelejteni hogy 26., 28. és most 1.-je is játéknap, mellette utazás, edzés, stb, és akkor még a normál emberi rutinról (karácsony, új év) nem is beszélve. Kegyetlen a tempó is, ne csodálkozzunk ha egyes csapatok elfáradnak (MU a Tottenham ellen a 2. félidőre), vagy megpróbálják elalibizni (City zsinórban kétszer). Ha brit lennék, és bundáznék, inkább a TiB cikkjében írt opciókra hajtanék rá, mondjuk tíz gól beszopása már jobban fizetne  :D

Kibaszott faszszopó szar köcsög Barca görények, szopjátok le egymást a jó kurva anyátok előtt!!!!!

Taylor :D
Pedig megéreztem, hogy nem lesz ez easy :D

#6505 január 02, 2015, 22:02:50, alexthebest
A milánói kosarasok akkora balfaszok mint a focisták. Hogy a picsába lehet ennyire bealudni minden félidő elején?

Lézeng mindegyik, simán beengedik a köcsög oroszokat. Nagyon felbasz...

faszszopó birminghamiak.... :bash:

FCM mocskos kurvái, szedjétek már össze magatokat basszátok meg!

Shane Garden a fasszopó anyád, hogy az 5 yrd-ra a TD-tól baszol egy INT-t. :crazy: Rohadj meg te picsabaszó!

Az a fasszopó szerencsétlen falábú anyátok ti tetves homok futó huszárok!! Kurva anyád Villarreal, 0:2 ről így elbaszni...