bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában



Idézetet írta: saviola8321 Dátum május 17, 2024, 17:33:05Koszi a linket de sajna nekem nem jon be.

Voda mobilnet, Telekom wifi nálam is ugyanez-azaz semmi, csak forog.

Idézetet írta: curpy82 Dátum május 17, 2024, 21:43:30Voda mobilnet, Telekom wifi nálam is ugyanez-azaz semmi, csak forog.
Mobilnettel nekem sem megy, de otthoni wifin simán!

Idézetet írta: andi0422 Dátum május 17, 2024, 22:22:48Mobilnettel nekem sem megy, de otthoni wifin simán!

Melyik szolgáltatónál?
Diginél szintén csak teker.

Kb két hete sikerült elérnem állandó jelleggel a bet365öt,igaz az appon keresztül,de mükődik minden,értesítések,stb,magyar nyelvű.Warp,1.1.1.1re állítva,nem tudom van-e köze hozzá,de van egy ilyen app a play áruházban,hogy bet365 authenticator,ezt elindítva,nem tudtam,h ez nem sima app 😃😃😃,végig vitte,és engedélyezte,hangsúlyozom,nem tudom,h van-e köze a mükődéshez.Nekem minden nettel mükődik,voda mobil,helyi kábel,munkahelyi műholdas.Már frissíteni is kellett,mert kérte,mondjuk itt volt egy kis gebasz,mert honlapon keresztül frissül,és elsőre nem töltötte be az oldalt,gondolom a blokkolás miatt,de másodjára már ment.A munkahelyi nettel,ami ha jól tudom vmi műholdas szolgáltató,azzal a sima olasz bet365honlapot érem el.Még vmi,az is közbejátszhatott,hogy már a blokkolás előtt le volt töltve az app,lehet,hogy csak ezért mükődik nálam.Remélem tudtam segíteni másnak.