OFFTOPIC

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum április 30, 2018, 19:54:41
Mert Viktor egy geci vagy nem. Középút manapság nincs is. ;D

Eléggé szomorú, hogy ide fajult a világ.  :cya:

Feljutás ünneplése közben villant Akinfenwa bicepsze

Az angol Böde valóban 100 kilós, és házi gólkirály! Tovább


Nem vagyok nagy szakértő, de ez a fotó vagy manipulált, vagy ez az ember nem 100, de inkább 125-130 kg  :D

Idézetet írta: oakland23 Dátum május 01, 2018, 14:25:49
Nem vagyok nagy szakértő, de ez a fotó vagy manipulált, vagy ez az ember nem 100, de inkább 125-130 kg  :D

Érdekes módon az edzőjének is megnőtt az alkarja és a kézfeje  :o

Éljen május elseje, a minek is az ünnepe?

Az illuminátus rendet (latinul: illuminati, vagyis ,,a megvilágosodottak"), más néven bajor illuminátusok titkos társaságát, 1776. május 1-jén Adam Weishaupt ingolstadti filozófus, az egyházjog professzora alapította.


Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 01, 2018, 19:52:04
Éljen május elseje, a minek is az ünnepe?

Az illuminátus rendet (latinul: illuminati, vagyis ,,a megvilágosodottak"), más néven bajor illuminátusok titkos társaságát, 1776. május 1-jén Adam Weishaupt ingolstadti filozófus, az egyházjog professzora alapította.

És te inkább ezt ünnepled?
Ejnye.

Kevesen tudják, de pédául január elseje, tehát 01.01. pedig onnan jött, hogy az első gyíkember első erekciója akkor volt.

Idézetet írta: sunik29 Dátum május 01, 2018, 19:59:50
Gondolom ez mind nem igaz https://mult-kor.hu/mit-unneplunk-majus-1-jen-20150501
énazt irtam hogy akkor alapitották, ami teljességgel igaz állitás, és megállja a helyét, és nem zárja ki a tobbi lehetséges okot/évfordulót....
az meg hogy egy illuminátus kifejezés pavlov reflex szeruen pár emberbol valami gyikember kifejezést indít, el, hát az annak a bizonyítványa

Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 01, 2018, 20:58:52
énazt irtam hogy akkor alapitották, ami teljességgel igaz állitás, és megállja a helyét, és nem zárja ki a tobbi lehetséges okot/évfordulót....
az meg hogy egy illuminátus kifejezés pavlov reflex szeruen pár emberbol valami gyikember kifejezést indít, el, hát az annak a bizonyítványa
esetleg még arra rávilágitanék hogy 1776 korábban volt picit mint 1890

Idézetet írta: afrikailajos Dátum május 01, 2018, 20:58:52
énazt irtam hogy akkor alapitották, ami teljességgel igaz állitás, és megállja a helyét, és nem zárja ki a tobbi lehetséges okot/évfordulót....
az meg hogy egy illuminátus kifejezés pavlov reflex szeruen pár emberbol valami gyikember kifejezést indít, el, hát az annak a bizonyítványa

Rajtad kívül szerinted hány embernek jut eszébe május 1-ről az illuminátusok?
Nem kéne mindent tényként kezelni, amit Drábik professzor leír!  ;)

Vannak emberek akik a saját árnyékunktól is megijednek, meg elemezgetik, hogy az vajon miért követi, vagy akár pont előtte megy.  :D

Nem lenne jobb, csak úgy...élni? És élvezni a mindennapokat?

Idézetet írta: TiB Dátum április 30, 2018, 11:43:07
Nem kell elrejteni semmilyen avatart, nincs többé Sztálin. Pedig cuki volt a mosolya. :-\

Kedvelem a poénjaid és nyilván ezt is viccnek szántad,de a világ egyik legnagyobb tömeggyilkosától a belem fordul ki,úgyhogy örülök hogy levetted ezt az elmebeteget.

Idézetet írta: Suugger Dátum május 02, 2018, 00:00:18
Kedvelem a poénjaid és nyilván ezt is viccnek szántad,de a világ egyik legnagyobb tömeggyilkosától a belem fordul ki,úgyhogy örülök hogy levetted ezt az elmebeteget.

Lajos szerint csak egy bábú volt, akit az illuminátusok irányítottak.  Így szegénynek csak az maradt, hogy cuki volt a mosolya...  ;D