Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Unibet. Neten nem lehet még belépni. Applikacioval működik teljesen jól.

Idézetet írta: Rated921 Dátum szeptember 12, 2023, 11:39:03Unibet. Neten nem lehet még belépni. Applikacioval működik teljesen jól.
Az asztali gépes app ugyanúgy szeretne belépni, mint a weboldal, azzal sem megy.


Idézetet írta: saviola8321 Dátum szeptember 12, 2023, 11:45:21Unibetre megoldas.
https://www.unibet.co.uk

Ez működik, az egyetlen problémám még, hogy a póker kliens nem enged belépni.

Heyhó!

A betfair chat esetén az automatán túljutottam. Onnan pedig tovább egy indiai pasihoz. Ő meghallgatott egy ideig írogatott, most irányítanak át egy dedikált csapathoz. Amint van vagy nincs eredmény jelentkezem.

Amúgy pl. a be365 esetén a korábbi alternatív cím megy 288sb.com


Idézetet írta: Assassin Dátum szeptember 12, 2023, 11:49:38Ez működik, az egyetlen problémám még, hogy a póker kliens nem enged belépni.

Erre sztem nem lesz gyors megoldás. Az asztali app az unibet.com-on át akar belépni, amíg ezen nem változatnak, nem fog menni. Aki pókerezne is, az mindenképp kezdje el cseszegetni a supportot, hogy lépjenek vmit!

Idézetet írta: havenofear Dátum szeptember 12, 2023, 12:00:52Erre sztem nem lesz gyors megoldás. Az asztali app az unibet.com-on át akar belépni, amíg ezen nem változatnak, nem fog menni. Aki pókerezne is, az mindenképp kezdje el cseszegetni a supportot, hogy lépjenek vmit!

Most működik a póker kliens is.

...co uk   beengedett  :-))))))))))

köszönöm

Idézetet írta: Tomka Dátum szeptember 12, 2023, 11:55:44Heyhó!

A betfair chat esetén az automatán túljutottam. Onnan pedig tovább egy indiai pasihoz. Ő meghallgatott egy ideig írogatott, most irányítanak át egy dedikált csapathoz. Amint van vagy nincs eredmény jelentkezem.


Hogy éred el a betfair csetet? Megpróbálnám én is, hátha növelem a tömeget... :-)

Én a "betfair help" X (twitter) csatornáján próbálkozom, de egy fogalmatlan operátor (vagy bot) a browser cache-t akarja töröltetni velem, láthatóan fingja sincs a szituról... :-)

Idézetet írta: Andras111 Dátum szeptember 12, 2023, 12:20:23Hogy éred el a betfair csetet? Megpróbálnám én is, hátha növelem a tömeget... :-)

Én a "betfair help" X (twitter) csatornáján próbálkozom, de egy fogalmatlan operátor (vagy bot) a browser cache-t akarja töröltetni velem, láthatóan fingja sincs a szituról... :-)

Itt: https://support.betfair.com/app/home/

Amúgy a dedikált technikai csoport természetesen most pont nem elérhető.
Itt először egy bot van, viszont minden áron hülyeségeket írogatott. Ezt követően sokáig kérésre kapcsolt egy élő személyt. Vagyis valószínűleg élőt...

De, hogy elérjem az oldalt egyenlőre opera VPN. Bár ugye ezt nem annyira kedvelik, tehát nem viszem túlzásba, inkább csak a kapcsolattartás miatt írtam nekik.

Idézetet írta: Tomka Dátum szeptember 12, 2023, 12:38:08Itt: https://support.betfair.com/app/home/

Amúgy a dedikált technikai csoport természetesen most pont nem elérhető.
Itt először egy bot van, viszont minden áron hülyeségeket írogatott. Ezt követően sokáig kérésre kapcsolt egy élő személyt. Vagyis valószínűleg élőt...

De, hogy elérjem az oldalt egyenlőre opera VPN. Bár ugye ezt nem annyira kedvelik, tehát nem viszem túlzásba, inkább csak a kapcsolattartás miatt írtam nekik.


jaja, VPN nélkül ez a link se megy... akkor egyelőre kivárok...
Valaki próbálta már külföldről a betfair-t? Pl. nyaralás egy olyan országban, ahol nem tiltott a site... mert akkor esetleg egy VPS lehetne még alternatív megoldás? Windows-os VPS-t UK-ben már $15/hó körül lehet bérelni...

De persze a legjobb az lenne, ha legalább egy nyavalyás alternatív URL-t adnának, mint a b365 például...

Unibet most nem jó se approl. Se weboldal.  .uk rol se enged belépni.

Unibetnél dolgoznak rajta.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 12, 2023, 12:57:43Unibetnél dolgoznak rajta.

Ők tuti megoldják.
A Betfairnek próbáljátok meg elmagyarázni a problémát, ha tudjátok.

Az a vicces, hogy ez a dilettans banda csak a maltai liszenszes oldalakat tiltotta, amik az eun belul szabadon szolgaltathatnak. Viszont a cuaracoi szarokat,pl 22bet amikre az eus hatarokon ativelo szolgaltatas velelme nem vonatkozik, mert nem eus orszagban vannak bejegyezve azokat hagyjak.

Mar latom ahogy megint perre mennek az oldalak es nyernek. Persze ez ido lesz, de nem kerdes hogy nem korlatozhatjak az eleresuket.