Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 12, 2023, 10:02:32Nincs ezzel semmi gond.

Az emberben gondjai vannak, regisztrál, és felteszi kérdését. Ennyi.

Mosolygós smileyval a végén. Ő tegnap regisztrált, akkor még nem voltak problémák,"picit" gyanús.

Aki neten fogad, nem tudom miért nem elég neki annyi, hogy keresse meg az alternatív oldalakat.


Idézetet írta: Proxyi Dátum szeptember 12, 2023, 13:10:09Mosolygós smileyval a végén. Ő tegnap regisztrált, akkor még nem voltak problémák,"picit" gyanús.

Aki neten fogad, nem tudom miért nem elég neki annyi, hogy keresse meg az alternatív oldalakat.

Egy barátom ajánlotta az oldalt, és ráadásul meg is csináltam TEGNAP (  ;D  ) az itt leírt Unibetes regisztrációs bónuszt... Nem kém vagyok, hanem a világ legszerencsétlenebb hülyéje. :)

Működő Unibet alternatív linket tud valaki? Vagy ott tényleg csak karbantartás van? (Én ennek nem találtam nyomát)

Biztos forrásból tudjuk, hogy karbantartást időzitettek mára.

Tegnap még raktam egy fogadsást Betferen,fasza hogy így ha baj van cashoutolni se tudok majd.
Régebben Betferhez is elég hamar volt alternativ link,ebben bízom most is.

Unibeten karbantartás volt délelőtt. De aztán működött az oldal telefonos applikacioról.
De most már nem működik onnan se.
Angol címen elérhető az oldal, csak nem enged belépni.
Vannak élő események, szóval nincs már elméletileg karbantartás.

Idézetet írta: Rated921 Dátum szeptember 12, 2023, 13:36:01Unibeten karbantartás volt délelőtt. De aztán működött az oldal telefonos applikacioról.
De most már nem működik onnan se.
Angol címen elérhető az oldal, csak nem enged belépni.
Vannak élő események, szóval nincs már elméletileg karbantartás.

a co.uk nem is fog, mert átírányit a hu-s domainre.  ami meg blokkolva van.

Meg kell várni az alternatív oldalakat.

hu1.unibet.com oldalon gépről ez a szöveg jön be.


TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága SZF1647666 számú határozatával, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.
pfng6


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 12, 2023, 13:42:08a co.uk nem is fog, mert átírányit a hu-s domainre.  ami meg blokkolva van.

Meg kell várni az alternatív oldalakat.
A lengyel oldal címe jelenleg pl.unibet-65.com. Valami ilyesmi várható itt is.

Idézetet írta: Rated921 Dátum szeptember 12, 2023, 13:51:02hu1.unibet.com oldalon gépről ez a szöveg jön be.


TÁJÉKOZTATÁS

Tájékoztatjuk a felhasználót, hogy a jelen honlapon közzétett tartalom, mint elektronikus hírközlő hálózat útján közzétett adat ideiglenes hozzáférhetetlenné tételét a Szabályozott Tevékenységek Felügyeleti Hatósága SZF1647666 számú határozatával, 365 napos időtartamra elrendelte. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésére tiltott szerencsejáték szervezés miatt került sor. Az ideiglenes hozzáférhetetlenné tétel elrendelésének jogalapja a szerencsejáték szervezéséről szóló 1991. évi XXXIV. törvény 2. § (2) bekezdése, 37. § 14. pontja, illetve 36/G. § (1) bekezdése.
pfng6



ez nem hangzik túl biztatóan.

Az Unibet nálam sem jó, de a bet365-ön minden gond nélkül feladtam egy pár perce a 6 mérkőzéses kihívást a hétvégi angol fordulóra.

Idézetet írta: Tomka Dátum szeptember 12, 2023, 12:38:08Itt: https://support.betfair.com/app/home/

Amúgy a dedikált technikai csoport természetesen most pont nem elérhető.
Itt először egy bot van, viszont minden áron hülyeségeket írogatott. Ezt követően sokáig kérésre kapcsolt egy élő személyt. Vagyis valószínűleg élőt...

De, hogy elérjem az oldalt egyenlőre opera VPN. Bár ugye ezt nem annyira kedvelik, tehát nem viszem túlzásba, inkább csak a kapcsolattartás miatt írtam nekik.



Van valami infó? Nem merek operával belépni nehogy valami apró betűs rész miatt bukjam a számlát.Régen volt hogy megszűnt pár hétig az elérhetőség betferre,akkor viszonylag hamar volt alternatív link úgy emlékszem.


Milyen 1991-es törvény? A felhasználók fele meg sem született :D

Unibet nálam minden szinten halott, még a póker sem jön... bet365 asztaliról megy, ki is kértem a pénz javát.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 12, 2023, 15:52:52Van valami infó? Nem merek operával belépni nehogy valami apró betűs rész miatt bukjam a számlát.Régen volt hogy megszűnt pár hétig az elérhetőség betferre,akkor viszonylag hamar volt alternatív link úgy emlékszem.



Nem ertem miert felsz az operas belepestol. De ha felsz miert nem hasznalsz chromeot vagy firefoxot vagy mast?
Azert nem fognak tiltani hogy probalsz belepni alternativ linkrol,l.