Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 18, 2023, 01:45:12Gondolom másnak is feltűnt, hogy még a google keresőből is próbálják egyre jobban kiszorítani a konkurenciát:

Gyakorlatilag amikor megláttam először ezeket a (marketing) szövegeket gyakorlatilag behánytam.

A vicc, hogy rálicitálnak ilyen kulcssszavakra, mint: bet365, unibet stb.

Most komolyan. "Fogadás kártyablokkolás nélkül - Tippmixpro"? Pofám lesülne.


Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 18, 2023, 08:28:42Nekem megy a 20bet.

Még.

A korábbiaknál is szeptember 7-én hirdették ki, 4-5 nap múlva lépett érvénybe.

"A hirdetmény levételének napja: 2023. szeptember 19"

Egyrészt úgy is mindig lesz alternatív link az irodákhoz. Másrészt meg ott vannak a crypto kaszinók amik alapból jóval jobbak mint a fiat irodák. Szóval kurvára baszhatják

Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 18, 2023, 11:38:02Egyrészt úgy is mindig lesz alternatív link az irodákhoz. Másrészt meg ott vannak a crypto kaszinók amik alapból jóval jobbak mint a fiat irodák. Szóval kurvára baszhatják

Szerinted. En viszont biztos nem biznek sok penzt egy cuaracoi shitliszenszu oldalra, ahol mondjuk szarnak bele a kycbe, vagy az onkizarasba, mert hagy ujraregelni.
Vagy olyan oldalra ami azzal lett a legnagyobb hogy fakemoneyt ad streamereknek hogy azzal vonzzak be a fiatalokat, hogy te is vehetsz bonuszt sloton 10k dollarert barmikor.


Idézetet írta: Betman91 Dátum szeptember 18, 2023, 11:38:02Egyrészt úgy is mindig lesz alternatív link az irodákhoz. Másrészt meg ott vannak a crypto kaszinók amik alapból jóval jobbak mint a fiat irodák. Szóval kurvára baszhatják

Az összes (esetleg anonim) crypto fogadóiroda és kaszinó a rablásra épül. Még csak a látszatát sem tartják fenn annak, hogy normálisak lennének. Volt hogy regeltem, befizettem, kiloggolás után már vissza sem tudtam lépni :D

Idézetet írta: Milán Dátum szeptember 18, 2023, 08:14:06Gyakorlatilag amikor megláttam először ezeket a (marketing) szövegeket gyakorlatilag behánytam.

A vicc, hogy rálicitálnak ilyen kulcssszavakra, mint: bet365, unibet stb.

Most komolyan. "Fogadás kártyablokkolás nélkül - Tippmixpro"? Pofám lesülne.

A céljuk az, hogy pár eltévedelyett bárányt visszatereljenek a karámba. Nem is az a fő probléma, hogy hülyének nézik az embert, hanem már alkotmányos kötelességként el is várják, hogy hülye legyen valaki.

Tegnap felkerültek a klón címek is a felügyelet honlapjára, pár napon belül várható az újabb blokkolási hullám.  :-X

Vajon meddig bírják - akarják ezt a huzavonát az irodák? Egy cím módosítás részükről egy sor átírása vagy komoly programozói feladat?

#339 szeptember 19, 2023, 10:11:04, Betman91
Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 19, 2023, 09:44:24Vajon meddig bírják - akarják ezt a huzavonát az irodák? Egy cím módosítás részükről egy sor átírása vagy komoly programozói feladat?

semmi időbe nem kerül igazából, az már más kérdés, hogy van e kedvük vele szarakodni. Igazából neked sem kerül semmibe vpn-n használni, csak nem feltétlen szereti az iroda meg nem biztos akarsz te is szarakodni vele.

Véleményem szerint az unibet meg a bet365 biztos, hogy nem fogja elengedni a magyar piacot, mert azért nekik ebből nem kevés pénzük van. Bár engem már a bet is meg az unibet is rég korlátozott szóval szopják ki amúgy meg :D

https://sztfh.hu/hatosag/hirdetmenyek/

A Fidesz pont arra játszik, hogy pereskedjenek az irodák, mert az Orbánéknak kedvez. Elhúzzák az ügyeket évekig, hát egy egyszerű álhír kiigazítása vagy kormánypropaganda rágalmazása is évek, mire tisztázza a bíróság, utána pedig a Fideszhez tartozó cégek nem fizetnek, nincsen kiigazítás, hanem perelnek, hogy húzzák az ügyeket még annál is tovább. Ez lett az eredménye annak, hogy a magyarok megválasztották őket. Hiába lett itt a politikai topicban is többször levezetve, mi várható, hiába volt róla szó mindenhol a 2022-es választások előtt, a magyar is csak abból ért, ha a saját bőrén tapasztalja meg a dolgokat. A hatharom mit lép a tiltásra majd? Perre megy? Az lenne nekik is, mint az Unibet esetében majd, hogy elhúzzák a dolgokat, ami szintén a Fidesznek kedvez, mert addig mennek a Vegashoz játszani.

Az pedig, hogy az EU mit akar vagy mit nem, ki a francot érdekel? EU-s jogokba ütközik, pont nem izgatja Orbánékat, folyamatosan monitorozzák a társadalmat, mekkora az EU-támogatottság, nem véletlen, hogy Volner Janit (Huxit) újból elővették, ahogyan az sem, hogy Kövér és társai miket nyilatkoznak. Ha itt jövőre a soros magyar elnökség nem válik be, nem tudjuk kierőszakolni az EU-s pénzeket (zsarolások stb., szokásos praktikák), akkor Brexit után jön egy újabb finomság...


Már 1998-ban megmondták nekünk: a vébének lehet vége, de tippmixnek soha!


Idézetet írta: Tigris Dátum szeptember 19, 2023, 09:31:32Tegnap felkerültek a klón címek is a felügyelet honlapjára, pár napon belül várható az újabb blokkolási hullám.  :-X

Ezt hol lehet megnézni? Kerestem, de nem találom.