Szerencsejáték piac Magyarországon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 22:48:02Ez kezd egyre érdekesebb lenni.
https://whatismyipaddress.com/ mit mond? Ugyanaz az IP cím, mint a rendes gépeden? IPv4 vagy IPv6 is van az XP-s gépről nézve?

Az IP cím az XP-s gépen és a legújabb böngészőt használó mobilon is ugyanaz, de az XP-nél ezt írja

My Public IPv6:
Not Detected

A mobilon meg van IPv6 és azon blokkolva is vannak az irodák.

Tehát az Ipv6 a kulcs.

Ez még fontos: A közös pont, hogy mindkettőn a Public IPv4 azonos,

csak az XP-n hiányzik az IPv6.

Szóval az Ipv6 átmeneti kikapcsolása lehet talán a lépés a megoldás felé.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 22, 2023, 22:13:18Nem már, soha nem lehetett iOS-ra letölteni szerintem, csak UK-ban.

Viszont iOS-on ha fizetsz az iCloudra van egy Apple által kínált VPN féleség, az iCloud privát átjátsz. Az lehet simán kerüli a blokkolást. https://support.apple.com/hu-hu/102602

Ez működik de a bet365 nem szereti a VPN-t benne van a szabályzatukban vagy ez nem számit annak?

Idézetet írta: Larsson Dátum szeptember 23, 2023, 08:02:58Ez működik de a bet365 nem szereti a VPN-t benne van a szabályzatukban vagy ez nem számit annak?

Ha véletlenül szólnak miatta, akkor "bocs, úgy maradt, nem biztonságos helyen neteztem". Állitható az ország is.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum szeptember 22, 2023, 23:10:37Az IP cím az XP-s gépen és a legújabb böngészőt használó mobilon is ugyanaz, de az XP-nél ezt írja

My Public IPv6:
Not Detected

A mobilon meg van IPv6 és azon blokkolva is vannak az irodák.

Tehát az Ipv6 a kulcs.

Biztosan nem az, mert az én laptopomon is not detected az IPv6, és nem megy egyik blokkolt oldal sem.

Lehet @ZTE88 internetszolgáltatója valami elrontott és csak IPv6-ra implementálta az eltérítést.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 23, 2023, 12:51:36Lehet @ZTE88 internetszolgáltatója valami elrontott és csak IPv6-ra implementálta az eltérítést.

Eljépzelhető, akartam is írni, lehet, hogy a szolgáltató is benne van a képletben.

Fidesznek gondolom 5 perc mire hoznak egy új törvényt hogy külföldi iroda többet be ne tegye a lábát hazánkba..Na onnantól lefőtt a kávé.. Imserve a kormányt ezt szerintem hamarosan meg is teszik,ott már a vpn se segít. :(

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 23, 2023, 16:39:46Fidesznek gondolom 5 perc mire hoznak egy új törvényt hogy külföldi iroda többet be ne tegye a lábát hazánkba..Na onnantól lefőtt a kávé.. Imserve a kormányt ezt szerintem hamarosan meg is teszik,ott már a vpn se segít. :(
Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 23, 2023, 16:39:46Fidesznek gondolom 5 perc mire hoznak egy új törvényt hogy külföldi iroda többet be ne tegye a lábát hazánkba..Na onnantól lefőtt a kávé.. Imserve a kormányt ezt szerintem hamarosan meg is teszik,ott már a vpn se segít. :(
Viszont az unionban mostmár a Máltai székhely miatt szolgáltathat

http://www.fortunaweb.hu/hu/Megvedi_szerencsejatek_szolgaltatoit_a_kulfoldi_buntetoeljarasoktol_Malta_698

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 23, 2023, 16:39:46Fidesznek gondolom 5 perc mire hoznak egy új törvényt hogy külföldi iroda többet be ne tegye a lábát hazánkba..Na onnantól lefőtt a kávé.. Imserve a kormányt ezt szerintem hamarosan meg is teszik,ott már a vpn se segít. :(

Nem kell ilyet hozni mert van ilyen. Olyan torvenyt hoztak, hogy esze agaban sem volt senkinek liszenszet venni nalunk.
Csak hogy az unios torvenyek szerint nem korlatozhatnak oket, mert egy maltai engedely eleg az eus jelenlethez. Ezt maguk a maltaiak is igy gondoljak. Nem hiaba mennek megint perre az irodak.
Az mas kerdes, es ezt Pozzato sokszor leirta, ez Orbanekat lathatoan nem izgatja

Az megvan, hogy van aki kifejezetten örvend a mostani eseményeknek?

https://ittapiros.hu/jatekosvedelem/magyaros-blokkolas

Részben igazuk van. Nem az EU-s cégekkel van a gond!

Mondjuk nem csoda, hogy örvendenek, hisz gyakorlatilag ők valamilyen csodálatos csillagállásnak köszönhetően exkluzív magyar termeket reklámoznak.

A 10 évvel ezelőtti blokkolási hullámnál én is véletlenül úsztam meg.
Egy kis szolgáltatónál voltam, amely valószínűleg szart az egészre, vagy csak kevésbé értettek hozzá, mert a vezetékes netemen minden oldal elérhető maradt...

Már a szolgáltató nevére sem emlékszem, pár év múlva beolvadt az externetbe, addigra viszont lecsengett a blokkolási hullám, így nem tudom, ez jelentett volna-e változást.

Ezek tudatában én inkább nem írnám ki annak a szolgáltatónak a nevét, akinél ilyesmit tapasztaltok.

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 25, 2023, 19:11:09A 10 évvel ezelőtti blokkolási hullámnál én is véletlenül úsztam meg.
Egy kis szolgáltatónál voltam, amely valószínűleg szart az egészre, vagy csak kevésbé értettek hozzá, mert a vezetékes netemen minden oldal elérhető maradt...

Már a szolgáltató nevére sem emlékszem, pár év múlva beolvadt az externetbe, addigra viszont lecsengett a blokkolási hullám, így nem tudom, ez jelentett volna-e változást.

Ezek tudatában én inkább nem írnám ki annak a szolgáltatónak a nevét, akinél ilyesmit tapasztaltok.


Köszi, hogy ezt beírtad, ki is vettem a hsz.-ből!

Ma reggel 7-től élesítve az a lista amit korábban írtatok, se hatharom, se 288sb nem működik stb.