Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Idézetet írta: mcfly Dátum december 08, 2015, 22:43:37
Tudna valaki segíteni abban hogy mi most a maximum tét egy átlagos sporteseményen?
Tudom hogy esetenként változó, de évekig volt egy gyík 100 euros limit, és érdekelne hogy visszaállt-e a régi szint.
Köszi ha valaki segít!

Nálam a maximális nyereményt határozzák meg az adott eseményekre, azaz minél alacsonyabb szorzóval fogadok, annál többet tehetek fel ugyanarra az eseményre.
A maximálisan kifizethető összeg (tét+nyeremény) 18 796 ft a számlámon, ami most 60 eurónak felel meg.

Bejelentkezés és az esemény kiválasztása után a "Max. tét"-re kattintva gondolom másnál is látható a pontos összeg. (bár ha a számlaegyenleg alacsony, akkor azt írja ki "gyakorlati maximumként", nem az elméletit)

Idézetet írta: szalist Dátum december 09, 2015, 20:30:33
nekem sohasem volt limit rajta...

Még nem láttam irodát, amely bárkinek is limit nélkül elfogadta volna a fogadásait, így ebben valószínűleg te vagy az első!   ;)



Köszi Irtis és Knapp a választ.
Régen volt esemény amire akár 2-3 ezer eurot is engedett feltenni, ezek leginkább a világeseményeken (vb) voltak jellemzőek, de úgy általában 500-1000 eu között változott a megnyerhető összeg a téttel együtt.
Kb 3 éve majdnem minden friss regisztráció már 100 eurós megtehető tétkorláttal indult.
Nagyjából egy éve rápróbáltam újra, akkor is igen korlátozott limitekkel engedett csak fogadni.
A prémium számlák esetében hallottam hogy magasabb a limit, de ha sikeres vagy , akkor igen hamar korlátot kapsz.
Ezek szerint még mindig erősen korlátozott a megnyerhető összeg.

Nálatok megyen?Be tudok lépni de nem tudok semmit se csinálni,egy idő után időtúllépéssel megszakad.
Az alternatív címet használom.

Én tegnap játszottam itt újra pár év után (bwin.com)
Mi az alternatív cím amúgy?

#1639 december 12, 2015, 15:50:48, Nyuszika10
http://www.sportfogadas.org/cikk-hogyan-keruld-ki-a-blokkolast-256.html
Itt megtalálod az alternatív címet.
Tegnap nekem is működött,de most nem.
Tudtok más belépési lehetőséget Zenmate vagy VPN nélkül?

15.49 :újra működik az alternatív cím.

Kösz a linket!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Nagyon "jól" folytatódott a bwin-es karrierem. 5000 Ft-ot terveztem feltölteni. De 2x sikerült levonni az összeget a bankszámlámról , így 10100 Ft került levonásra. Nyilván csak az 5000 Ft jelent meg a bwin-es számlámon. Nem rontottam el semmit , évek óta játszok neten sportfogadást.
Írtam is nekik emailt , ezt kaptam válaszul:

"Az említett további befizetni kívánt összeg valószínűleg rezerválásra került a MasterCard kiállító bankintézetnél. MasterCard fizetések esetén a rezervált összeg feloldása a bank által meghatározott idő letelte után automatikusan megtörténik.

Kérjük ezért szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a MasterCard kártyát kiállító bankkal."

Mit is jelent ez a rezerválás? Fáradjak be az OTP-hez és ott tegyek panaszt?

Idézetet írta: Krista Dátum december 12, 2015, 14:11:10
Kösz a linket!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Nagyon "jól" folytatódott a bwin-es karrierem. 5000 Ft-ot terveztem feltölteni. De 2x sikerült levonni az összeget a bankszámlámról , így 10100 Ft került levonásra. Nyilván csak az 5000 Ft jelent meg a bwin-es számlámon. Nem rontottam el semmit , évek óta játszok neten sportfogadást.
Írtam is nekik emailt , ezt kaptam válaszul:

"Az említett további befizetni kívánt összeg valószínűleg rezerválásra került a MasterCard kiállító bankintézetnél. MasterCard fizetések esetén a rezervált összeg feloldása a bank által meghatározott idő letelte után automatikusan megtörténik.

Kérjük ezért szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a MasterCard kártyát kiállító bankkal."

Mit is jelent ez a rezerválás? Fáradjak be az OTP-hez és ott tegyek panaszt?

Azt jelenti, egyszer csak visszakapod. Már nem emlékszem mennyi idő, de belátható időn belül.

"Mit is jelent ez a rezerválás? Fáradjak be az OTP-hez és ott tegyek panaszt?"
Még így nem jártam.Nyilvánvaló a legokosabb a jövőre nézve is hogy utánaérdeklődsz a dolognak a banknál.
Viszont azt javaslom hogy ne hagyd magad lerázni az első ügyintézőtől,mert gyakran fogalmatlanok ilyen kérdésekben.Minden sarkon találsz egy OTP-t és ha elsőre nem megy akkor többeket is kérdezz meg,ne hagyd békén őket.Saját tapasztalatból mondom.

És ha 20.000Ft-ot töltök fel akkor ilyen alapon ugyanúgy 20.000-ret tüntet el?

Idézetet írta: Krista Dátum december 12, 2015, 14:11:10
Kösz a linket!

Lenne egy kérdésem hozzátok. Nagyon "jól" folytatódott a bwin-es karrierem. 5000 Ft-ot terveztem feltölteni. De 2x sikerült levonni az összeget a bankszámlámról , így 10100 Ft került levonásra. Nyilván csak az 5000 Ft jelent meg a bwin-es számlámon. Nem rontottam el semmit , évek óta játszok neten sportfogadást.
Írtam is nekik emailt , ezt kaptam válaszul:

"Az említett további befizetni kívánt összeg valószínűleg rezerválásra került a MasterCard kiállító bankintézetnél. MasterCard fizetések esetén a rezervált összeg feloldása a bank által meghatározott idő letelte után automatikusan megtörténik.

Kérjük ezért szíveskedjen felvenni a kapcsolatot a MasterCard kártyát kiállító bankkal."

Mit is jelent ez a rezerválás? Fáradjak be az OTP-hez és ott tegyek panaszt?

Skrilles kártyámat mikor kétszer terhelték, akkor hetek múlva kaptam vissza a pénzt, az Axa bankos bankkártyámmal is volt ilyen kalandom pár hete, akkor 1-2 óra múlva már újra a számlámon volt a pénz.
(a skrilles bolti bankkártya használat volt, egyszerűen kétszer terhelték meg tévedésből, az axás meg sikertelen vásárlást írt egy online felületen, mégis levonta (zárolta) a pénzt)
Ilyen sajnos előfordul.
Mindenképpen jelezd a bankodnak, ha nem kerül vissza a számládra a pénz holnapig, de idegeskedni nem kell, a számládon a kártyás fizetések fedezetét zárolják ugyan, de a tényleges elszámolás csak napokkal később történik meg, akkor meg ki kell úgyis derülnie, hogy a bwin csak 5000 ft-ra tart igényt és nem 10-re.

Idézetet írta: Knapp Dátum december 12, 2015, 22:02:08
Skrilles kártyámat mikor kétszer terhelték, akkor hetek múlva kaptam vissza a pénzt, az Axa bankos bankkártyámmal is volt ilyen kalandom pár hete, akkor 1-2 óra múlva már újra a számlámon volt a pénz.
(a skrilles bolti bankkártya használat volt, egyszerűen kétszer terhelték meg tévedésből, az axás meg sikertelen vásárlást írt egy online felületen, mégis levonta (zárolta) a pénzt)
Ilyen sajnos előfordul.
Mindenképpen jelezd a bankodnak, ha nem kerül vissza a számládra a pénz holnapig, de idegeskedni nem kell, a számládon a kártyás fizetések fedezetét zárolják ugyan, de a tényleges elszámolás csak napokkal később történik meg, akkor meg ki kell úgyis derülnie, hogy a bwin csak 5000 ft-ra tart igényt és nem 10-re.
Max. 14 nap a zárolás, utána automatikusan visszaírják. Nekem egyszer áramszünet miatt megszakadt online fizetési folyamatnál így volt.

Felvettem a bankkal a kapcsolatot ezt a választ kaptam:
Amennyiben a terhelés azonosítható módon már megtörtént, a vásárlást tényét igazoló iratok bemutatása után a számlavezető bankfióknak módjában áll a zárolást az Ön kérésére lejárati idő előtt feloldani. A feloldás abban az esetben is megtörténik, ha a kereskedő olyan tartalmú lemondó nyilatkozatot küld a banknak, hogy az összegre nem tart igényt. A lejárati idő eltetével ez természetesen automatikusan megtörténik. Ha a kereskedő ezt követően nyújtaná be a követelését, akkor számolnia kell azzal a bizonytalansággal, hogy előfordulhat fedezethiány a bankszámlán.

Most mi a tökömet kéne tenni? :D

Idézetet írta: Krista505 Dátum december 15, 2015, 13:17:21
Felvettem a bankkal a kapcsolatot ezt a választ kaptam:
Amennyiben a terhelés azonosítható módon már megtörtént, a vásárlást tényét igazoló iratok bemutatása után a számlavezető bankfióknak módjában áll a zárolást az Ön kérésére lejárati idő előtt feloldani. A feloldás abban az esetben is megtörténik, ha a kereskedő olyan tartalmú lemondó nyilatkozatot küld a banknak, hogy az összegre nem tart igényt. A lejárati idő eltetével ez természetesen automatikusan megtörténik. Ha a kereskedő ezt követően nyújtaná be a követelését, akkor számolnia kell azzal a bizonytalansággal, hogy előfordulhat fedezethiány a bankszámlán.

Most mi a tökömet kéne tenni? :D

Vársz vagy cselekszel.
Más lehetőség nincsen.  :)

Nem tudom,  mivel kéne bizonyítanod a "vásárlás tényét", ha jól értem, a tranzakció sikeres volt, azaz ott van a "vásárlás tényének bizonyítéka" a bankszámlán.
Ha ezt elfogadják, akkor a leírtak alapján feloldhatják a zárolást.

A bwintől is kérhetsz nyilatkozatot, de szerintem mire megkapnád tőlük (ha egyáltalán...), addigra magától megoldódik a probléma.

Nálatok betölti a scratch&win-t?  :-\