Coral

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Legalább valaki pénzbe ért közülünk  :ok:
Viszont amit davixxx csinált azzal az allinnel nagyon nagy botorság volt. Én még 3BB alatt sem tolok allint ilyen lapokkal egy hívásba, akkor már sokkal jobb, ha magam megyek allin elsőként. Így talán még van valami fold equity a dologban...
Este lehet, hogy találkozunk ezen a versenyen Pisti, elég sok value van benne, 1 rebuyyal az elején (2000 zseton) elég jól el lehetne lavírozni, ha nem mákolják le az embert mindjárt... 200-as vakoknál azért már nem nagyon éri meg 1000 zsetont venni 1 dodóért.

Azt hiszem ezt a turbo rebuyt, hanyagolom, 10 perc alatt sikerült kizúgnom. Gyorsan vettem egy rebuyt a verseny elején, hogy könnyebben tudjak manőverezni.
1. megjátszott hand: JJ, előttem miniraise, gyorsan toltam rá egy allint, végülis dupla stackem van, csak elveszem a kedvét. Adta AQo-al, turnre jött a Q, nyerte a flipet.  :bash:
Semmi gond, van még előttem 950 zseton, azt már itt eldöntöttem, hogy még egy rebuy nem lesz, a tegnapi lemákolós kiesés és mostani flipbukás után.
2. megjátszott hand: AKs BB-ből, 700 zsetonos 3xBB-vel emel, mindenki dob, misk@ reraise allin. Kolléga adja JJ-val. Nem segítenek nekem a közös lapok (miért is segítsenek)  :fakk: :segg:

Maradok a régi jól bevált deepstack freezeoutoknál, Isten ments, még egy ilyen pénzfeldobós szarban részt venni!

Hát láttad Miska csináltam pár botorságot egész verseny alatt..

Aki kért már kifizetést, mennyi időbe telt mire küldték a manit skrillre?

Közepes időintervallummal dolgoznak.
Nekem volt már aznapi kiutalásom is, meg két napos is...
Szóval 1-2 nap. :ok:

Idézetet írta: szumos Dátum augusztus 29, 2013, 10:29:21
Közepes időintervallummal dolgoznak.
Nekem volt már aznapi kiutalásom is, meg két napos is...
Szóval 1-2 nap. :ok:

Köszi nekem most kettő van egy 8€-s meg egy 40€-s de a nyolcasat már 3 napja kértem ki, a 40- eset meg tegnap. Köszi! :ok:

Esküszöm jó iroda lett ez a Coral..

Regisztráltam anyám nevével a minap.. Elküldtem egyből a dokumentumokat és 15percen belül verifikáltak, egy másik számlán meg 10perc alatt válaszoltak.. :D

Így azért ár lehet mit kezdeni a 20fontos póker és az 5fontos bingo bónusszal. Ki is használom megint..

Idézetet írta: ncis88 Dátum szeptember 07, 2013, 14:01:57
Esküszöm jó iroda lett ez a Coral..

Azért ne túlozzunk! Amíg az ékezetes neveket nem tudják normálisan kezelni, addig mindennek nevezhető, csak jónak nem. Közöltem velük a belejentkezési problémámat, erre csak annyi volt a válasz, hogy töröljem a cookie-kat a böngészőből. Megtettem, semmi változás, most meg mindenféle verziószámokat kérnek tőlem (böngésző, flash player). Amatőrök. Lehet megunom a szarakodásukat, és szimplán megmondom nekik a megoldást: cseréljék ki a nevemben az ékezetes betűt!

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 10, 2013, 15:29:43
Nekem adtak 5 fontot a Poker kliens Side gamekre. Van itt egy roulette, meg néhány slot.

Nézzétek meg ti is, gondolom kapott mindenki.

Ha jól értelmezem, akkor amit az 5 font felett nyersz, az a tiéd.

Kaptam én is, felnyomtam pirosra és bejött, így van 5$-om most.

Idézetet írta: TiB Dátum szeptember 10, 2013, 15:29:43
Nekem adtak 5 fontot a Poker kliens Side gamekre. Van itt egy roulette, meg néhány slot.

Nézzétek meg ti is, gondolom kapott mindenki.

Ha jól értelmezem, akkor amit az 5 font felett nyersz, az a tiéd.

Köszi, hogy szóltál. + 77.11 $-al sikeresen kiforgatva.

Ehhez le kell tölteni a póker klienst?

Srácok! Ez ímélben jött?

Idézetet írta: szumos Dátum szeptember 10, 2013, 17:54:51
Srácok! Ez ímélben jött?

Igen, most látom kaptam mailt, ilyen címmel: £5 Poker Bonus completely FREE!

Letöltöttem a klienst és ott dobta fel, hogy elfogadom-e. Ha nem kaptál mailt, attól még próba szerencse.

A klienst egyébként nem kötelező letölteni, és nem csak az 5 dolláron felüli nyereményt lehet kikérni. A megforgatási követelmény sem vészes, fél óra rulettezgetés után már kivehető volt a teljes összeg. Amúgy határozott fejlődést mutat az oldal szerintem is, majdnem éjfélkor kértem kifizetést skrillre, és ma délelőtt meg is érkezett.

Sziasztok,most zárolták a számlám gondolom kérik az adataim.Csak az a gondom hogy mivel még csak 18 vagyok nem nagyon kaptam még közüzemi számlát.Bankkártya kivonatom pedig szintén nincs mert monybookersről fiettem be,oda pedig egy haverom küldte a pénzt.Ilyenkor mi a teendő? gondolom a személyi meg a lakcímkártya kevés.

Idézetet írta: fedor911 Dátum szeptember 11, 2013, 18:08:07
gondolom a személyi meg a lakcímkártya kevés.

Ezeket küldtem be és elég volt.