SfTotó - Augusztus 2011

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 05, 2011, 09:08:48
SfTotó Augusztus 2011 - Nyertesek:

1.hely: Norbert82 - 15.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

2.hely: RendbenMan - 10.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

3.hely: hege1010 - 5.000 Forintos Sportingbet számlafeltöltés

Gratulálunk a nyerteseknek, s további sok sikert kívánunk.  :cya:


whohoow :D köszi, még annyit kérdeznék hogy akkor most -mivel már nyertem- ejtsek meg egy 2500as befizetést és azt forgassam is meg(van rá valami kötelező szorzó?)?

Idézetet írta: RendbenMan Dátum szeptember 05, 2011, 10:28:30

whohoow :D köszi, még annyit kérdeznék hogy akkor most -mivel már nyertem- ejtsek meg egy 2500as befizetést és azt forgassam is meg(van rá valami kötelező szorzó?)?

Igen, minimum 2.500 HUF-ot kell befizetned, s azt egyszer megjátszanod.

Viszont lehet, hogy enélkül is jóváírják a bónuszt!  :ok:

#32 szeptember 06, 2011, 11:19:38, RendbenMan
Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 05, 2011, 10:34:27
Igen, minimum 2.500 HUF-ot kell befizetned, s azt egyszer megjátszanod.

Viszont lehet, hogy enélkül is jóváírják a bónuszt!  :ok:


Köszönöm viszont van egy hatalmas problémám. Abszolút fel vagyok háborodva... A múlthónapban is második lettem, viszont a nyereményt sajnos elbuktam.. Tegnap befizettem 2500 forintot és azt meg is fogadtam és nyertem 3400 forintot. Szerettem volna kiigényelni a pénzt viszont a sportingbet nem engedte, hát megkérdeztem chaten mi a helyzet. Idézem:

Attila: Ön egy Önnek feltétellel adott bónuszt bukott el. Az, hogy elvesztette az összeget, az nem jelenti, hogy a feltétel törlődött. Még mindig ott van a számláján a -10000 Ft bónusz amit nem teljesített. Ezért a rendszer csak akkor enged a számlájáról kivenni összeget, ha az egyenlege 10000 Ft fölé kerül.
Attila: A lényeg ott van, hogy ha elbukja a bónuszt még mindig nem teljesült a feltétel, tehát az nem valós egyenleg, hanem bónusz.
Ármin: tehát
Ármin: gyakorlatilag minuszban vagyok???
Ármin: mintha nem is nyereményt kaptam volna hanem kölcsönt???
Attila: Igen minusz 10000-ben.
Attila: Kinálok egy megoldást rá.
Ármin: figyelek
Attila: Ha mától számítva egy héten belül megforgatja a hátramaradt megforgatandó össeget akkor kifizetésre kerülk a bónusz, így nem lesz minuszban a számlája a következőkben (tehát a kifizetés nem csak 10000 FT fölött fog teljesülni).
Attila: Tehát meg kell forgatnia a bónusz jóváírásától számítva a 30000 Ft-ot.
Ármin: de nem maradt hátramaradó bónuszom
Ármin: elbuktam a nyereményt
Attila: Értem. Ahhhoz, hogy megforgassa használja a most lévő 3401 Ft-ot vagy fizessen be.
Attila: Az mindegy, hogy milyen forrásból számolja.
Ármin: haha
Attila: A lényeg, hogy a tétek száma elérje összegesen a 30000 Ft-ot.


Tehát nem tudom felvenni a most befizetett és megforgatott jelenlegi 3400 forintomat csak mert minuszban vagyok.. És a jövőben is csak 10000 felett tudom kivenni a nyereményem.. Nem mondhatjátok komolyan hogy ez így igaz.. Ez most komoly????

Az irodák kezdenek erre beállni "csöndben", nem csak a sportingbet.
A lényege, hogy ha megkapod a nyereményed, akkor annak van valamekkora forgatási kötelezettsége. Amíg az nem teljesül, addig nem fizetnek ki, függetlenül attól, hogy te a pénzt fél évvel azelőtt elvesztetted egyszerre...
Engem eddig nem érintett ez a dolog, mert van egy olyan jó szokásom, hogy a pénzt éppen a forgatási kötelezettség lejárta előtt vesztem el általában...
Nem tapasztalat, csak az olvasott szabályok alapján hasonlóan jár el (bizonyos esetekben, nem feltétlenül mindig) az expekt, gamebookers, bet-at-home, hármas is. Bár a gamebookersnél mintha lenne elévülési idő is...

:noway:

Hát ha tényleg így áll a dolog és nincs más megoldás, akkor szerintem mindenképpen tüntessétek fel az oldalon ezt, mert a szabályzatban sehol sem található. Én biztosan nem nyernék újra ha ez igaz.. és szerintem többen is vannak így.. sportingbeten szoktam eddig játszani de hát így gyakorlatilag ez számomra lehetetlenné válik.. 30 ezerig kéne elmennem.. és akkor még ha az e havi nyereményt is megkapom akkor 60 lesz.........

Ilyet elvileg nem csinálhatnak, mert te a nyereményedet buktad el, amelyet a sportfogadas.org-nak köszönhetően nyertél. És a forgatási követelmény erre a nyereményre vonatkozik, ennek a kiutalásához szükséges. Magyarul ha elbukod a pénzt, nem utalhatod ki az "ajándékot". De az általad befizetett pénznek ehhez semmi köze, az a te beutalt pénzed, amihez a hülye forgatgatásuknak semmi köze sincs. Szóval egy erélyesebb hangnem lehet segíthetne a dolgon.

Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 06, 2011, 11:54:57
Ilyet elvileg nem csinálhatnak, mert te a nyereményedet buktad el, amelyet a sportfogadas.org-nak köszönhetően nyertél. És a forgatási követelmény erre a nyereményre vonatkozik, ennek a kiutalásához szükséges. Magyarul ha elbukod a pénzt, nem utalhatod ki az "ajándékot". De az általad befizetett pénznek ehhez semmi köze, az a te beutalt pénzed, amihez a hülye forgatgatásuknak semmi köze sincs. Szóval egy erélyesebb hangnem lehet segíthetne a dolgon.

1 órán át magyaráztam 2 különböző moderátornak. Magyar szakos vagyok elhiheted hogy érthetően megtudtam fogalmazni.. Azért is írtam ide hogy ezt hogy képzelik és hogy valaki lépjen velük kapcsolatba ez ügyben.

Idézetet írta: RendbenMan Dátum szeptember 06, 2011, 12:00:07
1 órán át magyaráztam 2 különböző moderátornak. Magyar szakos vagyok elhiheted hogy érthetően megtudtam fogalmazni.. Azért is írtam ide hogy ezt hogy képzelik és hogy valaki lépjen velük kapcsolatba ez ügyben.

Arbolással könnyedén teljesítheted a megforgatási követelményeket.

Idézetet írta: RendbenMan Dátum szeptember 06, 2011, 12:00:07
1 órán át magyaráztam 2 különböző moderátornak. Magyar szakos vagyok elhiheted hogy érthetően megtudtam fogalmazni.. Azért is írtam ide hogy ezt hogy képzelik és hogy valaki lépjen velük kapcsolatba ez ügyben.
Akkor remélem, irodalmi nyelven küldted el őket a jó b*dös k*rva a*yjukba. Lassan tényleg csak 2-3 iroda marad, ahol tényleg normálisan kezelik a fogadót... :(

Ez hatalmas nagy ökörség, írok is egy levelet az illetékeseknek.

Ilyet én még nem hallottam... Sztem ezt nem tehetnék meg.
Kíváncsi leszek mi lesz a vége!!

Mi lenne? Milan kioszt 2-3 fülest, és minden rendben lesz. ;) :D

Idézetet írta: Lord Dátum szeptember 06, 2011, 13:30:35
Mi lenne? Milan kioszt 2-3 fülest, és minden rendben lesz. ;) :D

Bár csak igazad lenne.  :D

Köszi Milán, szólj kérlek ha van valami fejlemény.

Ez sajnos tényleg abszolút elképzelhető, hogy így szerepel a szabályzatukban. Viszont ez tényleg óriási nagy pénzlopás és abszolút nem normális így.