Bajnokok Ligája 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Ááá, Milan-Inter kell, mese nincs  :ok:

Az esti Inter-meccset del Cerro vezeti, a Valencia találkozóján a Sevilla ellen eléggé vakon volt szegény, működött a VAR ezerrel. Remélem ebben is lesz valami fűszer, egy korai Benfica dugó hátha jön, és akkor mehetnének a lapok...

Nem is tudom, melyik meccset válasszam, hisz elvileg mindkettő eldőlt... Majd lehet kapcsolgatok, bár azt annyira sem szeretem, mert akkor egyiket sem látom igazán.

Annyira érdekes ez a két meccs, hogy a legjobb ha nem nézed egyiket sem.  ;)

Upamecano nagyon ráment arra, hogy a nyártól a Manchester City játékosa legyen.  :)

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 19, 2023, 21:41:25Upamecano nagyon ráment arra, hogy a nyártól a Manchester City játékosa legyen.  :)

Már írni akartam, hogy a tiziről nem tehetett, de aztán jött a seggre esése és a gól ;D

Bűnbak lesz a csávó, de arról nem ő tehet, hogy lassan 160 perce a Bayern még nem lőtt gólt a Citynek ???

Igazából az érdekelne, hogy a viharba játszhatja végig mind a két mérkőzést a francia. Ezzel természetesen nem a társait akarom védeni, tényleg kevés az egy rúgott gól, szerintem ez a City ma verhető lett volna (ezzel nem azt állítom, hogy kiejthető, de megszorítható).

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 19, 2023, 22:50:35Igazából az érdekelne, hogy a viharba játszhatja végig mind a két mérkőzést a francia. Ezzel természetesen nem a társait akarom védeni, tényleg kevés az egy rúgott gól, szerintem ez a City ma verhető lett volna (ezzel nem azt állítom, hogy kiejthető, de megszorítható).

Ez jó kérdés. Illetve valóban érdekesebb lett volna a meccs, ha vagy Sané berúgja az ordító ziccerét vagy a kihagyott bünti után talál egy gól a Bayern az első félidőben.

Érdekes, hogy a Bayern - PSG után a Bayern - City is egy sima meccs lett. Felkészül a City - Real párosítás és meglepően simán megy majd tovább valamelyik :laugh: Az Inter - Milan szerinem végig kiélezett párosítás lesz.

Azt történt a kiesés után, amit vártunk. Kahn és Salihamidzic lenyilatkozta a találkozó után, hogy azért estek ki, mert nincs a csapatnak egy gólerős támadója. Az mondjuk senkit nem érdekel, hogy Nagelsmann úgy jutott eddig idáig, hogy neki sem volt, mégis végig vertek mindenkit.
Kíváncsi leszek, hogy kit hoznak, mert Osimhent mondják nagyon, de ő 100 millió felett lenne, illetve szerintem Kolo Muani lehetne az, aki beválhatna náluk, mint a jövő nagy ígérete, de érte is nagyon mélyen zsebbe kell nyúlni. A Benficás Gonzalo Ramos olcsóbb megoldás lehetne, nagy kérdés mennyiért adnák oda nekik.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 20, 2023, 08:37:33Ez jó kérdés. Illetve valóban érdekesebb lett volna a meccs, ha vagy Sané berúgja az ordító ziccerét vagy a kihagyott bünti után talál egy gól a Bayern az első félidőben.

Érdekes, hogy a Bayern - PSG után a Bayern - City is egy sima meccs lett. Felkészül a City - Real párosítás és meglepően simán megy majd tovább valamelyik :laugh: Az Inter - Milan szerinem végig kiélezett párosítás lesz.

Az olasz meccsre én is azt tippelem, hogy végig szoros lesz, ott egy hosszabbítást sem tartok kizártnak. Nagyon remélem, hogy nem két gól nélküli mérkőzést kapunk majd.

Azért az a Nagelsmannal végigvertek mindenkit picit erős :D

Ott van Füllkrug, 13 millióért vihető, ilyen szinten aprópénz. Ilyen tanácsokért mások milliókat vesznek fel euróban, én megírom nekik ingyen.  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum április 20, 2023, 10:05:10Azért az a Nagelsmannal végigvertek mindenkit picit erős :D

Ott van Füllkrug, 13 millióért vihető, ilyen szinten aprópénz. Ilyen tanácsokért mások milliókat vesznek fel euróban, én megírom nekik ingyen.  ;D

A Bl-re gondoltam, ott hibátlan mérleggel jutottak el a City elleni meccsig. Valóban jó opció lehet ő is, és az sem értem, hogy miért nem merült fel az ő neve eddig, bár én azt olvastam, hogy inkább a PL lehet nála opció. Onnan több pénzt kaphat érte a Bremen.

bet365 továbbjutás szorzók:

City 1,30
Real 3,40

Olyan érzésem van, hogy ez már-már tiszteletlenség a Reallal szemben :laugh: Lehet azt mondjátok ez a realitás, de ott egy Ancelotti, egy Modric, egy Vini Jr. és még jó páran + talán a legfontosabb a Real faktor.

Idézetet írta: Latzka Dátum április 21, 2023, 08:09:25bet365 továbbjutás szorzók:

City 1,30
Real 3,40

Olyan érzésem van, hogy ez már-már tiszteletlenség a Reallal szemben :laugh: Lehet azt mondjátok ez a realitás, de ott egy Ancelotti, egy Modric, egy Vini Jr. és még jó páran + talán a legfontosabb a Real faktor.


Nekünk fogadóknak, ez pont jó, nem? 3.40-ért azért megér egy aprót.

Idézetet írta: Admin Dátum április 21, 2023, 08:12:26Nekünk fogadóknak, ez pont jó, nem? 3.40-ért azért megér egy aprót.

Bizony! Aki hozzám hasonlóan kicsit szűkebbre várja a különbséget a csapatok között, annak megéri a Realra tenni.

Én gólokra fogadok majd, mert Carlo meg a kopasz tudja mattolni a másik mágnestábláját: https://www.transfermarkt.com/carlo-ancelotti/leistungsdatenDetail/trainer/523/trainer_id/5672

Amúgy előre nem tudható hülyeség is történhet, ilyen Harry Maguire-szerű hülyeségekre gondolok, oszt minden borul ;D