Tour de France 2022 - 13. Szakasz (LE BOURG D'OISANS > SAINT-ÉTIENNE)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Tour de France 2022 - július 15. - 13. Szakasz (LE BOURG D'OISANS > SAINT-ÉTIENNE)


Van egy tipped erre a Tour de France szakaszra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a szakasz legjobb tippje pénznyereményben (2.000 forint/nap) részesül!

Minden nyertes tipp számít, még ha nem is jelent szakaszgyőzelmet, ugyanis az összesített tabellán feljebb kerülhetsz.



Tipp:    Magnus Cort Nielsen 1-3. helyen végez.
Odds:    6.50
iroda:   Unibet

Sziasztok!

Tipp: Párosítás (Sagan Peter - Pedersen Mads) (Pedersen Mads)
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Sagan Peter a kilencedik szakasz óta egyre hátrább végez a versenyeken. Pedersen Mads pedig a kilencedik szakasz óta egyre jobb helyezéseket ér el. Összetettben is előrébb áll (111 helyezett) Sagan Peter pedig (139 helyezett) az összetettben. Szoros eredmény várható de remélhetőleg folytatódik a tendencia és Pedersen Mads ma is jobb helyen ér célba mint Sagan Peter.

Tipp:Jasper Philipsen nyeri a szakaszt
Odds:5.80
Iroda:unibet

Tipp: Jasper Philipsen vagy Michael Matthews nyeri a szakaszt
Odds: 5.00
Iroda: betclic

Szintrajz alapján nehéz jósolni, de próbáljuk meg. A főoldali elemzés is segített benne, jó kis írás :ok:
Van Aert-ot én is kizárnám; annyit hajt, melózik az az ember; nem lehet égetni mindennap és most már Vinge védéséhez kell a tartalék. A szökést szerintem a sprinterek csapatai megfogják, így azt gondolom nem ér haza a mai akció. Hegyek azért lesznek van esély megszabadulni pár sprintertől, pl. Groenetől vagy Ewentől. A sprintbefutóra pedig ami szintén nem teljesen sík elég jó tippnek tűnik Philipsen vagy Matthews várni egy jó dagi 5-ös szorzón :)


tipp: M. Matthews 1-3. helyen végez
odds:8.00
iroda: tippmixpro

Több szakaszon megpróbálta már, eddig két 2. hely jött össze, a vége most nem emelkedik, ennek ellenére szerintem ott lehet a végelszámolásnál mert több emelkedő van ma, a szakasznak viszonylag az elején egy 5.5 km-es majdnem 7%-os meredekségű ami kirostálhatja a klasszikus sprintereket és valószínűleg végigmegy a szökés amiben én inkább olyan versenyzőkre számítok akik emelkedőre is jól mennek a mellett, hogy jó sprinterek, szóval mint Matthews vagy Bettiol, Sagan, Laporte stb.

Tipp:
1-3. HELYEZÉS BÁRMELY HELYEZÉS
Jasper Philipsen / Michael Matthews / Alberto Bettiol

Odds: 1.68
Iroda: betclic

13. szakasz: 2022. 07. 15., 14:20

Tipp: Matthews, Michael nyeri a szakaszt

Odds: 23,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Ma próbáljunk valami merészet, bár persze egy 20 feletti oddsot eltalálni sohasem egyszerű. Mindenesetre némi esély mutatkozik rá, hiszen ezt a szakaszt minden bizonnyal olyan versenyző fogja nyerni, aki képes a hegyekben nagyot menni. Matthews ezek közé tartozik, meglátjuk mire lesz képes.

13.szakasz

Tipp: Fabio Jakobsen nyeri a 13.szakaszt
Odds: 12.00
Iroda: Bet365

Tipp: Tim Wellens 1-3 helyen végez

Odds: 28,00

Iroda: tippmixpro

Indoklás: Ma szerintem nem lesz nagy menés, elmegy egy szökés és haza is ér. Már "csak" azt kellett kitalálnom kire tegyem a zizit. Kétszer már rápróbáltam Wellensre és úgy érzem megint megéri bízni benne. Egyrészt próbálkozott már szökéssel, csak nem tudott ellépni a nagy tempó miatt. Másrészt nagyon kellenek a pontok a World Tour licenc megtartásához a Lotto Soudalnak, ezért muszáj valamit akciózniuk, hogy előre tudjanak lépni. Wellens az ideális "szökőemberük" ehhez és ráadásul az elmúlt két napban nem is ment nagyot, Ewannel gurult be az utolsók között.



Idézetet írta: grof19 Dátum július 15, 2022, 07:08:03Sziasztok!

Tipp: Párosítás (Sagan Peter - Pedersen Mads) (Pedersen Mads)
Odds: 2.00
Iroda: bet365
Indoklás:

Sagan Peter a kilencedik szakasz óta egyre hátrább végez a versenyeken. Pedersen Mads pedig a kilencedik szakasz óta egyre jobb helyezéseket ér el. Összetettben is előrébb áll (111 helyezett) Sagan Peter pedig (139 helyezett) az összetettben. Szoros eredmény várható de remélhetőleg folytatódik a tendencia és Pedersen Mads ma is jobb helyen ér célba mint Sagan Peter.

Nyertes