Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#195 november 16, 2015, 13:55:23, Greipel
6-os fogat (a tegnapiak meglepően jól sikerültek):

Diez 5,5 felett   1,83 (ehhez az kell, hogy simán kikapjon az Unicaja, ami Moszkvában nem lenne meglepetés) 0
Borovnjak 9,5 alatt   1,83 0
D. Adams 9,5 felett   1,83 2
Shved 13,5 alatt   1,83 19
Raduljica 11,5 felett   1,83 18
Monia 5,5 felett   1,83 4

(A Gagyipool tüdőrákot okozhat a legújabb kutatások alapján.)

#196 november 13, 2015, 21:33:01, Greipel
Idézetet írta: Greipel Dátum november 13, 2015, 11:52:19
Ezek kombiba, sztem nem lehet baj egyiknél sem:

CSZKA-Unicaja
1,12

Strasbourg-Real
1,12

Panathinaikos-Zalgiris
1,28

~1,61
Idézetet írta: Greipel Dátum november 13, 2015, 11:46:18
Megérte kihagyni a tegnapi napot csapatfogadásokkal, egyedül a Barcára ment nagyobb tét, a vége előtt 6 perccel -9-nél legszívesebben sírtam volna már...  :) A végén is hatalmas mák kellett, 10 mp volt hátra -3-nál, 3 büntetőt dobhatott a Kuban. Ugyan csak 1 ment be, de sikerült megszerezniük a labdát, aztán retardált módon nem tudták bedobni oldalról.  ;D ;D ;D ;D

Na a mai tippek:

Cedevita Zagreb-Laboral Kutxa
1,50 

2 nem várt bravúr után fogadják a horvátok az utóbbi 3 év keretileg és formailag legjobb Laboralját. Nem tudom elképzelni, hogy ez harmadszorra is sikerüljön egymás után egy jóval erősebb csapat ellen. Egyszerűen túl sok fegyvere van a baszkoknak ahhoz, hogy a Cedevita érdemlegeset tudjon ellenük tenni. Ha nem megy a center Bourousisnak, akkor a 2 irányító, James, Adams, valamint a csk Causeur is képes a vállára venni a csapatot. Ugyanakkor Hanga és Blazic is folyamatosan jól játszanak. A padról Corbacho pedig most is jó lehet 2-3 triplára. A Cedevitánál valószínűleg még mindig nem lesz Zoric továbbra sem, egyedül Bilan maaradt jó magasemberként, de a Planinic-Bourousis-Diop hármas ennyi meccs után, amit egyedül kellett lehozzon, már sok lesz neki. Henry Walker az új igazolásuk, tőle nem tudom még, mire számíthatunk.

Bármi is lesz ma a vége ezeknek a szaroknak, ez volt az utolsó, hogy nemcsak hogy néztem, hogy fogadtam erre a baromságra. A CSZKA undorító módon leszopatta már magát, a Real 7-tel ég az "NBA fő esélyes" Strasbourg ellen, a Laboral meg sorozatban dobja mellé az üres triplákat, míg a balfasz Cedevita megállás nélkül szerzi a 2+1, sőt a 3+1-eket is... Egyszerűen elég volt ebből. Inkább fennmaradok az NBA-hez, amikor tehetem, mert még annak is több értelme van...

Sőt, hagyok mindent a picsába, ennek az egésznek kurvára semmi értelme.

Hosszas gondolkodás után arra jutottam, hogy mindent folytatnom kell, hiszen szükség van itt rám, a system viszont minimális módosításra szorul. A két károgóval pedig ezentúl nem foglalkozom.  :beerchug:

#198 november 16, 2015, 17:54:24, Greipel
Caruso-E. Ymer
1,40


2-6, 7-6, 6-3


#199 november 16, 2015, 22:50:40, Greipel
Zadar (+6,5) - Partizan
1,36
Unibet

Ez a Zadar otthon mindenki ellen képes szorossá tenni a meccsét, ahogy bizonyították is ezt eddig is idén, pláne egy gyengébb csapat ellen, mint a mostani Partizan, ahova ugyan szivárognak vissza a nagyobb nevek, de még nem álltak össze. Akár még a hazaiak győzelme sem elképzelhetetlen.


65-61

#200 november 17, 2015, 10:56:30, Greipel
Tipp az undorító afrikai bundák alapján:

Ázsiai VB-selejtező

Guam-Irán  X
7,50

Alapból kisebbnek kéne lennie az Irán oddsnak, hiszen Guamot sehol sem jegyzik. Ami még szembetűnő, hogy Irán oddsa mindenhol emelkedik, pont mint Nigériáé és Ghánáé, le is hozták mindketten 0-0-ra noname csapatok ellen idegenben. Kizárólag ezek alapján itt ez a döntetlen a tippem. Irán egyébként is toronymagasan vezeti a csoportot, belefér nekik egy kisebb botlás.


0-6, ilyenkor persze közelében sincsenek egy jó kis bundának. :)

#201 november 17, 2015, 21:43:42, Greipel
Ugyanennek mintájára:

Barátságos válogatott-mérkőzés

Észtország-St. Kitts és Nevis
1,17  5,25  21,00

Hajlamosak az észtek szenvedni a leggyengébb csapatok ellen is, ahogy ezt bemutatták a selejtezők alatt is.


3-0, életükben nem lőttek még ennyit...

#202 november 18, 2015, 15:03:59, Greipel
FIBA Europe Cup

ASVEL(-11,5)-Groningen
1,32

81-45

Porto-Krka
1,71

A Porto mostanában kezdi újjáépíteni magát, jelenleg középcsapatnak számítanak a portugál bajnokságban.

83-87 h. u.

Eurocup

ALBA Berlin(-8,5)-Ludwigsburg
1,70
Unibet

Sokkal jobb csapat az ALBA, amúgy is leaták az első meccset a Ludwigsburgnak, az Eurocup íratlan szabályai szerint azonos nemzetbeli csapatok esetén illik visszaadni. Ha ez bajnoki lenne, ugyanez lenne a tippem, de ez esetben még biztosabb.

79-90, bunda, bunda, bunda...

#203 november 18, 2015, 15:05:05, Greipel
Challenger tippek:

Evans-Fratangelo
1,66


6-3, 6-3

Gerasimov-Chiudinelli 21,5 gém felett
1,72
Előbbi tornagyőzelemből, utóbbi 5 meccses nyeretlenségi sorozatból érkezik, challenger szinten mindig ilyenkor jönnek a furcsa eredmények.


6-7, 6-7

Collarini-Edmund
Végeredmény: 0-2
1,53
Collarini évek óta csak keresi magát (nem nagyon találja), Edmund pedig ezerrel küzd, hogy bekerüljön a Davis-Kupa döntős brit csapatba. Egyébként bármennyire is meglepő, salakon képes a legkiegyensúlyozott játékra, + az extra motiváció is mellette áll jelen esetben.


6-1, 3-6, 4-6


Minden nap egy gagyipool, és máris kirobbanó formában érzed magad. ;)

Melyik innen a legerősebb tipp Greipel Nagyúr?  :)

#205 november 18, 2015, 15:08:00, Greipel
Idézetet írta: Laca87 Dátum november 17, 2015, 16:31:17
Melyik innen a legerősebb tipp Greipel Nagyúr?  :)

Az Albát mondanám, hétvégén szó szerint rommá verték a Bayernt is. Utána Edmundot mondanám.


Pont a két legtutibb ment el... Ennek ellenére nem lehetek elégedetlen.  :ok:

#206 november 18, 2015, 22:48:12, Greipel
Euroliga

Real-Khimki
1,32

A címvédő lassan már a kiesés szélén táncol, kötelező behúzniuk ezt hazai pályán, ha nem akarnak még nagyobb bajba kerülni.

82-85

Eurocup

Aris-Tranzonspor
1,60


78-70

Zenit-Szaratov
2,45

Toronymagasan, hibátlanul vezeti a csoportot a Zenit, az elsőségüket sem fenyegeti semmi, az Eurocupban is ilyen meccseket mindig leadják egymásnak az egy országból való csapatok. A Szaratovnak égető szüksége van a győzelemre ahhoz, hogy biztonságban legyenek.


81-88

Brindisi-Reggio Emilia
1,76

Itt is hasonló a helyzet, mindössze annyi különbséggel, hogy a hazaiak már elszálltak, a Reggio viszont élet-halál harcot vív a továbbjutásért. Nem fog keresztbe tenni nekik a Brindisi.

86-81, kéz a kézben fog kiesni mindkét csapat, szép volt. :beerchug:
Szakadna le a kezetek...

Idézetet írta: Greipel Dátum november 17, 2015, 16:35:50
Az Albát mondanám, hétvégén szó szerint rommá verték a Bayernt is. Utána Edmundot mondanám.


Pont a két legtutibb ment el... Ennek ellenére nem lehetek elégedetlen.  :ok:

Edmund megnyerte, én úgy látom, tehát az zöld. :ok:

Idézetet írta: Laca87 Dátum november 19, 2015, 09:01:30
Edmund megnyerte, én úgy látom, tehát az zöld. :ok:

Edmund 2 szettben volt a tipp ott.

#209 november 22, 2015, 15:17:51, Greipel
Challenger Tour

A. Martin-Cervantes
1,80


3-6, 3-6

Laaksonen-Clay Thompson
2,62

Ha már szívatott a kis gyökér, akkor most is nyernie kell hazai pályán bohóc Laaksonen ellen. Hiba nélkül játszott Clay a féreg Krajicek ellen, mintha egy top 10-es lett volna a pályán. Laaksonen pedig eléggé köhögött már eddig is.

O'Hare/Salisbury-Brunström/Nielsen
1,28

Előbbi páros tagjairól semmit sem tudok mondani, utóbbiak viszont tapasztalt párosozók, akik az ATP Touron is rendre megállják a helyüket. Nielsen - mint tudjuk - Wimbledoni bajnok, de Brunström is a jobbak közé tartozik, pl Lindstedttel sok jó eredményt ért már el.

Ennek kell lennie a nap tutijának!