Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Talicskázás hétfő óta:




#391 május 18, 2016, 22:44:38, Greipel
EL

Loserpool-Sevilla

Magasba emeli a trófeát
Loserpool
1,66
Bet365

Tét: 4000


1-3

:yeah:

Mindenképp jól járok ezzel a tippel.


Egy kis nyerészkedés "Mademoiselle" Riherongy Kozlova meccse alatt (ahogy a Garroson mondják). Annyit értem el vele, hogy épp visszajött a tét, amit ennek a lúzernek a meccsnyerésére raktam.


Tipsa/Juzsnyij 6-1-ről bukták a TB-t 6-8-ra Klaasen/Ram ellen.  :beerchug: Szerencsére az utóbbi pároson voltam.

Mai lövöldözés:



Szép lassan haladok előre, kár a román meccsért.


Ma sem ment rosszul.




A tegnapi termés. Katasztrofálisan indult a nap, de sikerült menteni a menthetőt. Sajnos nem bírtam magammal és végül tettem erre a kiégett vén tetű Adamsre, aki szokás szerint megint megszívatott. 5-6-nál nyila volt a visszabrékhez és kezdéshez, persze elbaszta, a másik faszszopó meg természetesen megoldotta. Kár érte... :redchug:


Bet365 eredményközlője:


Átbuktam a pénzem WH-re a jobb oddsok miatt, azóta:


Idézetet írta: Greipel Dátum június 12, 2016, 11:57:11
Átbuktam a pénzem WH-re a jobb oddsok miatt, azóta:


ahogy a régi sportfogadó mondás tartja: buktával dícsérd a napot:-)

12 Jun 2016 - Canadian F1 Grand Prix - Top 6 Finish - Top 6 Finish
Nico Rosberg @ 1.17
Stake : $20.00
Lehetséges nyeremény : $23.33

Zsinórban harmadszor is megpróbálom. Ha megint elmegy, tartva magam az ígéretemhez, nem írok a chatre az eb döntő napjáig.  :beerchug: :redchug: :D

Idézetet írta: Greipel Dátum június 12, 2016, 17:33:59
12 Jun 2016 - Canadian F1 Grand Prix - Top 6 Finish - Top 6 Finish
Nico Rosberg @ 1.17
Stake : $20.00
Lehetséges nyeremény : $23.33


Zsinórban harmadszor is megpróbálom. Ha megint elmegy, tartva magam az ígéretemhez, nem írok a chatre az eb döntő napjáig.  :beerchug: :redchug: :D

Természetesen megpördült a célegyenesben az utolsó körben, hogy még véletlenül se legyen sima, az üldözők mp-en belül érkeztek meg mögötte így a végén.  :bash: :bash: :D