Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


BDO VB

Glen Durrant v Danny Noppert
Összes 180 alatt 20,5
1,83

Szerintem valamelyikük nem fogja bírni idegekkel és közepesen hosszú meccs lesz, 7-4 Durrant győzelem a tippem. 180-akból 8-at és 6-ot várok, ami összeadva 14.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 15, 2017, 17:23:38
BDO VB

Glen Durrant v Danny Noppert
Összes 180 alatt 20,5
1,83


Szerintem valamelyikük nem fogja bírni idegekkel és közepesen hosszú meccs lesz, 7-4 Durrant győzelem a tippem. 180-akból 8-at és 6-ot várok, ami összeadva 14.

5-6-tal biztos többet dobtak.

Durrant a vb, 7-3-ra nyert, ezt egész jól gondoltam.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 04, 2017, 21:30:33
BDO World Championship - Végső győztes
Glen Durrant @ 2.75
WH

A jelenlegi formákat nézve elég nagy meglepetés lenne, ha nem nyerné meg, majdnem annyira dominált egész évben, mint MvG a PDC-ben.


:beerchug:

Szolnoki Olaj-Besiktas
Olaj +11,5
1,83

Pozitív változások történtek az Olajnál az utóbbi hetekben (akit bővebben érdekel, az utánanézhet a bb1.hu-n). Az Olaj már mindenképp utolsó lesz, a Besiktas meg első, szóval egy tét nélküli meccsen bőven lehet keresnivalója a Szolnoknak.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 17, 2017, 17:18:49
Szolnoki Olaj-Besiktas
Olaj +11,5
1,83

Pozitív változások történtek az Olajnál az utóbbi hetekben (akit bővebben érdekel, az utánanézhet a bb1.hu-n). Az Olaj már mindenképp utolsó lesz, a Besiktas meg első, szóval egy tét nélküli meccsen bőven lehet keresnivalója a Szolnoknak.


91-96


Darts The Masters
Phil Taylor v Michael Smith
Taylor 180-ak 4,5 alatt
1,70

Taylorra általánosan jellemző, hogy a tornák elején, főleg ha simábbnak várt ellenféllel kerül össze, kevésbé szokta szórni a 180-akat. Így is a legtöbbször magabiztosan szokott nyerni. Sima meccsre számítok viszonylag kevés leggel, ami segíthet a tipp sikerességében.


Idézetet írta: Greipel Dátum január 27, 2017, 12:01:33
Darts The Masters
Phil Taylor v Michael Smith
Taylor 180-ak 4,5 alatt
1,70

Taylorra általánosan jellemző, hogy a tornák elején, főleg ha simábbnak várt ellenféllel kerül össze, kevésbé szokta szórni a 180-akat. Így is a legtöbbször magabiztosan szokott nyerni. Sima meccsre számítok viszonylag kevés leggel, ami segíthet a tipp sikerességében.


5

Darts The Masters
James Wade v Robert Thornton
James Wade Total Match 180s
felett 3,5

2,00

Nagyon keveslem ezt a 3,5-öt, ennél szerintem mindenképp többet dob majd. Lehet ebből akár 5-6 is. Persze ha bucira veri Thorntont és rövid lesz a meccs, az már egy más helyzet.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 28, 2017, 20:44:15
Darts The Masters
James Wade v Robert Thornton
James Wade Total Match 180s
felett 3,5

2,00

Nagyon keveslem ezt a 3,5-öt, ennél szerintem mindenképp többet dob majd. Lehet ebből akár 5-6 is. Persze ha bucira veri Thorntont és rövid lesz a meccs, az már egy más helyzet.


6

Darts The Masters
Michael van Gerwen v Simon Whitlock
Simon Whitlock Total Match 180s
4,5 alatt

1,57

MvG erődemonstrációt várok, elvileg ennek is jönnie kéne így.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 28, 2017, 21:50:03
Darts The Masters
Michael van Gerwen v Simon Whitlock
Simon Whitlock Total Match 180s
4,5 alatt

1,57

MvG erődemonstrációt várok, elvileg ennek is jönnie kéne így.


7. leg 5

Kosár, Eurocup

Fuenlabrada-Murcia
Murcia +14,5
1,20
WH

Spanyol bajnoki tabellát ugyan nem néztem mostanában, de úgy rémlik, mintha a Murcia állna előrébb. Az utóbbi években legalábbis mindig megelőzték a Fuenlabradát. Idén kb egy szinten van a két csapat, szóval ekkora különbség nem várható ma sem köztük. Campazzo a Murciából pedig közel az NBA-hez a legutóbbi hírek szerint.

Idézetet írta: Greipel Dátum január 31, 2017, 11:50:54
Kosár, Eurocup

Fuenlabrada-Murcia
Murcia +14,5
1,20
WH

Spanyol bajnoki tabellát ugyan nem néztem mostanában, de úgy rémlik, mintha a Murcia állna előrébb. Az utóbbi években legalábbis mindig megelőzték a Fuenlabradát. Idén kb egy szinten van a két csapat, szóval ekkora különbség nem várható ma sem köztük. Campazzo a Murciából pedig közel az NBA-hez a legutóbbi hírek szerint.


85-79

vicc

Darts Premier League
Gary Anderson v Michael van Gerwen
Gary Anderson v Michael van Gerwen - Total Match 180s X
felett (8.5) @ 2.10


Nagyon adja magát. Nem tudom elképzelni, hogy bármelyikük is lemészárolja a másikat, szoros meccsen két ilyen jó játékostól sok kell.