Ólazó (all-in, credit to Guillermo Olaso & AC_28)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Greipel Dátum február 02, 2017, 21:51:45
Darts Premier League
Gary Anderson v Michael van Gerwen
Gary Anderson v Michael van Gerwen - Total Match 180s X
felett (8.5) @ 2.10


Nagyon adja magát. Nem tudom elképzelni, hogy bármelyikük is lemészárolja a másikat, szoros meccsen két ilyen jó játékostól sok kell.


5

Ok... Pedig 6-6 lett a vége. :D

Idézetet írta: Greipel Dátum február 02, 2017, 22:39:04
5

Ok... Pedig 6-6 lett a vége. :D

Érdemes mostantól minden tippem ellen fogadni, hiszen semmi sem jön.  :cya:

Darts
Uk Open Qualifier 5 13:00 CET

Végső nyertes: Gary Anderson @9,00/Sportingbet

Egy aktív dartsos fórumon írták, hogy Gerwen ma nem indul. Wrightról nehezen képzelném el, hogy a 3. selejtezőt is megnyeri, Chisnall eléggé formán kívül mostanában, Barneveld nem nagyon szokta komolyan venni ezeket a versenyeket. Aki még odaérhet sztem az Lewis @26,00 és Wade @34,00. Érdemes megemlíteni még, hogy a 2.-at Whitlock nyerte, ő most 51,00.

Szóval Gerwen hiányában bízom benne, hogy Gary behúzza ma és bevédem Wade-del És Lewis-szal. (Érdekes módon James Wilson is a lista elöl lévő részén van 81,00-val, miközben eddig mind a 4 selejtezőn szenvedett és nem szerzett pénzt.)

Gary tegnap a döntőig menetelt, ott pont MvG-től kapott ki 6-3-ra.

#528 február 11, 2017, 20:56:26, Greipel
Idézetet írta: Greipel Dátum február 11, 2017, 12:37:13
Darts
Uk Open Qualifier 5 13:00 CET

Végső nyertes: Gary Anderson @9,00/Sportingbet

Egy aktív dartsos fórumon írták, hogy Gerwen ma nem indul. Wrightról nehezen képzelném el, hogy a 3. selejtezőt is megnyeri, Chisnall eléggé formán kívül mostanában, Barneveld nem nagyon szokta komolyan venni ezeket a versenyeket. Aki még odaérhet sztem az Lewis @26,00 és Wade @34,00. Érdemes megemlíteni még, hogy a 2.-at Whitlock nyerte, ő most 51,00.

Szóval Gerwen hiányában bízom benne, hogy Gary behúzza ma és bevédem Wade-del És Lewis-szal. (Érdekes módon James Wilson is a lista elöl lévő részén van 81,00-val, miközben eddig mind a 4 selejtezőn szenvedett és nem szerzett pénzt.)

Gary tegnap a döntőig menetelt, ott pont MvG-től kapott ki 6-3-ra.



Lewis is a 2. képen, kb a közepén.

Többek között az ilyenek miatt nem naplózok aktívan. Nincs értelme...  :bash:

Whitlock újra döntős, pont Andserson legyőzőjével, Smith és Klaasen negyeddöntő, a többi a fasorban sem.

https://youtu.be/cuM8eK348mQ

BL

Bayern-Arsenal
X2
3,00

Egyébként bárhogy is alakul, nem leszek csalódott.

#530 március 03, 2017, 15:40:42, Greipel
Darts fogadásra talán az egyik legjobb iroda a Sportingbet. Kapva az ingyenes fogadások adta lehetőségen, máris itt egy tuti kombi a holnap kezdődő UK Openről, amit a Sport TV is élőben közvetít majd.



Röviden:

Ha Clayton kikap egy noname amatőrtől, nyugodtan visszavonulhat.

Evans se nagy szám, de az UK Openeken az utóbbi ékekben mindig ment 1-2 kört legalább. Davidson is amatőr selejtezőből jutott idáig, vele szemben törleszteni valóm is van, tavaly Jan Dekkerrel játszott az 1. fordulóban (stabil középszerű játékos), ki lehet találni, ki nyert...

Wattimenára ugyanaz érvényes, mint Claytonra. Egyáltalán nem hallottam még a hongkongi ellenfeléről.

Dean Reynolds is amatőr selejtezőből jutott be, de ő a BDO top 6 játékosa közt simán ott van, ráadásul idén PDC Tour Cardja is lett volna, ha nem utasítja el.


Bates évek óta ki van már égve, de Graaf pedig fiatal feltörekvő holland, szóval lehet vele próbálkozni.

Bármilyen érdekes is, de Gurney nem annyira tuti, mint az oddsok mutatják, hiszen Palmernek sikerült tavaly Tour Cardot nyernie. Csak Gurney kis oddsa miatt raktam a kombiba, de valójában tartok egy kicsit ettől a meccstől.


Ha kombiba nem is, de szólótippként meg lehet próbálni Jamie Baint Mark Frost ellen (1,85). Bain idén nyert Cardot, Frost ugyan kijutott a VB-re, de utána a Q-Schoolban és az UK Open selejtezőkben is eléggé leszerepelt.

#531 március 03, 2017, 17:23:17, Greipel
Újabb próbálkozás.



-
+
-
+
-

Az esti programban ugyanígy fogok próbálkozni (tutinak kinéző, rizikósabb + 1-2 bónusztipp).

#532 március 03, 2017, 22:38:36, Greipel
Szólótippek a 3. fordulóra, így teszem be ide, mert egyszerűbb.



Rövid magyarázat:

Kingnek elég nagy szégyen lenne, ha kikapna egy kiégett vénembertől.

Thornton jelenlegi formája meglátásom szerint eléggé rendben van. Sajnos Cullen nagyon veszélyes ellenfél, itt bármi lehet.

Kirk Shepherd VB-döntős volt pár éve, azóta nagyon csúnyán visszaesett. Épp mostanában kezd újra formába lendülni, sikerrel vette pl a Q-Schoolt is. Jones kiégett játékos.

Itt bármi lehet, ez csak egyszerű megérzés.

Evetts fiatal feltörekvő, egyre jobb formába lendül évről évre, most is jól megy neki, ezért szavaztam neki bizalmat.



Idézetet írta: Greipel Dátum március 03, 2017, 20:08:59
Szólótippek a 3. fordulóra, így teszem be ide, mert egyszerűbb.



Rövid magyarázat:

Kingnek elég nagy szégyen lenne, ha kikapna egy kiégett vénembertől.

Thornton jelenlegi formája meglátásom szerint eléggé rendben van. Sajnos Cullen nagyon veszélyes ellenfél, itt bármi lehet.

Kirk Shepherd VB-döntős volt pár éve, azóta nagyon csúnyán visszaesett. Épp mostanában kezd újra formába lendülni, sikerrel vette pl a Q-Schoolt is. Jones kiégett játékos.

Itt bármi lehet, ez csak egyszerű megérzés.

Evetts fiatal feltörekvő, egyre jobb formába lendül évről évre, most is jól megy neki, ezért szavaztam neki bizalmat.

A kezdeti két bukó ellenére szerencsére pluszos az este.  :great:
Hogan elverhetné még Garyt, nagyot szólna.

#534 március 04, 2017, 17:52:00, Greipel
Mivel szólóra nem sok tippet találtam mára, ezért ez most újra egy kombi lesz.



Dobey és Cross meccséről nagyjából azt gondolom, mint ami a főoldali cikkben is le van írva, felesleges ragozni.

Whitlock bombaformában, ennyi ide elég is.

Klaasen is kezd magához térni, ahogy a PL-ben is látható volt az utóbbi időben. Van der Voort meccsei elég szenvedősek voltak eddig.

Tabernről továbbra is azt gondolom, amit tegnap, hiába verte Kinget. Michael évről évre szépen lassan lépeget előre, remélem nyer most is, két nagy bravúr az öregtől durva lenne.

Szólóban Cross és Michael játszhatók, ha muszáj valakiket mondani.

#535 március 04, 2017, 23:23:15, Greipel


Cullen surranópályán szépen eltakarított eddig mindenkit az útjából, hátha megcsinálja a mostanában kissé bizonytalan Huybrechts-cel is. 9-8 és kezdésről, majd 9-9 meccsnyílról...

Norris csak megérzés, van de Past viszont meglepően simán verte.

Ha Lukeman megint nyer, egyszerűen nem tudom mit csinálok...

Whitlocknak ez ujjgyakorlat kell, hogy legyen. O'Connor középszerű játékos, viszonylag kedvező sorsolással jutott csak idáig.

Gurney nagyon magabiztosan jutott idáig, ennél többet nem tudok mondani. Van der Voort több nagyobb nevet is elvert, legutóbb pont Klaasent egy végletekig kiélezett csatában. Kombiba az oddsa miatt jó ez a meccs.

PDC European Tour

Johnson-Allenstein
1,33

Johnson eléggé tapasztalt játékos és ami érdekes, nemrég az egyik Players Championship fordulóban hatalmas meglepetésre döntőzött, ahol csak Whitlocktól kapott ki. Allensteinről annyit tudok, hogy tavaly egy másik Eurpoean Tour versenyen legyőzte a Muffin Man Steve Hine-t. Ez volt pályafutása legnagyobb eredménye, ezen kívül még soha semmit sem mutatott.

Mivel tutinak vélem ezt a tippet és ide is beírtam, ezért nyugodtan lehet pakolni Allensteinre mindent, 3,25-ön, mert ilyenkor mindig elmennek a fogadásaim.  :D :bash: :bash: :bash:

Idézetet írta: Greipel Dátum március 24, 2017, 17:51:22
PDC European Tour

Johnson-Allenstein
1,33

Johnson eléggé tapasztalt játékos és ami érdekes, nemrég az egyik Players Championship fordulóban hatalmas meglepetésre döntőzött, ahol csak Whitlocktól kapott ki. Allensteinről annyit tudok, hogy tavaly egy másik Eurpoean Tour versenyen legyőzte a Muffin Man Steve Hine-t. Ez volt pályafutása legnagyobb eredménye, ezen kívül még soha semmit sem mutatott.

Mivel tutinak vélem ezt a tippet és ide is beírtam, ezért nyugodtan lehet pakolni Allensteinre mindent, 3,25-ön, mert ilyenkor mindig elmennek a fogadásaim.  :D :bash: :bash: :bash:

6-1

Török kosár

Pinar Karsiyaka-Istanbul BB
1,66

1,12-ről 1,66-ra nőtt a hazaiak oddsa. Nem sikerült kiderítenem miért és szokás szerint a fórumon sem válaszolt senki a kérdésemre. Sportfogadói mondás alapján "ilyen oddson már megéri tenni őket". (Mondjuk nekem 1,12-n is :D)


PDC European Tour

Bunting-Pallett
2,00

Ezt csakis a köztük tapasztalható óriási formakülönbség miatt.

Cullen-Bain
1,36

Efelől semmi kétség annak ellenére sem, hogy Bain úgy verte Dobey-t tegnap, hogy 3-5-ös vagy 4-5-ös hátrányban is volt, nem emlékszem már pontosan rá.

Idézetet írta: Greipel Dátum március 25, 2017, 14:08:10
Török kosár

Pinar Karsiyaka-Istanbul BB
1,66

1,12-ről 1,66-ra nőtt a hazaiak oddsa. Nem sikerült kiderítenem miért és szokás szerint a fórumon sem válaszolt senki a kérdésemre. Sportfogadói mondás alapján "ilyen oddson már megéri tenni őket". (Mondjuk nekem 1,12-n is :D)



PDC European Tour

Bunting-Pallett
2,00

Ezt csakis a köztük tapasztalható óriási formakülönbség miatt.

Cullen-Bain
1,36

Efelől semmi kétség annak ellenére sem, hogy Bain úgy verte Dobey-t tegnap, hogy 3-5-ös vagy 4-5-ös hátrányban is volt, nem emlékszem már pontosan rá.


92-65

6-4

6-2