WTA Finals, Singapore

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


BNP Paribas WTA Finals

Hely: Singapore, SINGAPORE
Dátum: Október 25. - November 01.
Játékosok száma: 8
Pályaboritás: Hard
Nyeremény:   $7,000,000
Hivatalos weboldal

Tavalyi győztes: Serena Williams

#1 október 24, 2015, 18:37:03, csabax
Tenisz, WTA-világbajnokság, csoportbeosztás

Egyéni:
Vörös csoport: Simona Halep (román), Marija Sarapova (orosz), Agnieszka Radwanska (lengyel), Flavia Pennetta (olasz)
Fehér csoport: Garbine Muguruza (spanyol), Petra Kvitova (cseh), Angelique Kerber (német), Lucie Safarova (cseh)

Páros:
Vörös csoport: Babos Tímea, Kristina Mladenoviv (magyar, francia), Sania Mirza, Martina Hingis (indiai, svájci), Raquel Kops-Jones, Abigail Spears (amerikai), Andrea Hlavackova, Lucie Hradecka (cseh)
Fehér csoport: Bethanie Mattek-Sands, Lucie Safarova (amerikai, cseh), Carolina Garcia, Katarina Skrebotnik (francia, szlovén), Csan Hao-csing, Csan Jung-jan (tajvani), Garbine Muguruza, Carla Suarez Navarro (spanyol)


Október 26., hétfő:

11:00    Muguruza B. G. - Safarova L.   1.33   3.37
   
12:30    Kvitova P. - Kerber A.   1.94   1.86


Tippek, vélemények?

Október 27., kedd:

08:00    Radwanska A. - Pennetta F.   1.28    3.75
   
12:30    Halep S. - Sharapova M.   1.78   2.05


Tippek, vélemények?

Mladenovic állítólag combsérülést szenvedett a Hlavackováék elleni meccs első játékában, ennek ellenére nem volt feladás, jól ki is kaptak Timiék. Holnapi ellenfelük is pofással kezdett, de én mindenképpen megtolnám őket. Mit gondoltok? Iroda: érvénytelenítés nélküli.


Október 28., szerda:

06:00   Mladenovic K./Babos T. - Spears A./Kops-Jones R.      2.15  1.69



Idézetet írta: csacsa44 Dátum október 27, 2015, 12:23:59
Mladenovic állítólag combsérülést szenvedett a Hlavackováék elleni meccs első játékában, ennek ellenére nem volt feladás, jól ki is kaptak Timiék. Holnapi ellenfelük is pofással kezdett, de én mindenképpen megtolnám őket. Mit gondoltok? Iroda: érvénytelenítés nélküli.


Október 28., szerda:

06:00   Mladenovic K./Babos T. - Spears A./Kops-Jones R.      2.15  1.69

Sérüléstől függetlenül kell veretni Timiéket. Sajnos Kiki teljesen máshol van. Most is elment Moszkvába, épphogy átért Szingapúrba. Neki az egyes most prioritás, nem is nagyon játszottak együtt mostanában, ami meg is látszik rajtuk, és egy vb előtt elég döbbenetes. Ráadásul sztem nincsenek is valami jóban, Timi valami olyasmit nyilatkozott: "én becsületesen felkészültem".

Persze nyerhetnek, meg hajrá Timi, de ez elég value.

Halep mekkora bohóc, visszajön erre a sajátját veszti el  :D Azért azt látni kell hogy nála túlértékeltebb nincs a mezőnyben. De az is szép lesz ha Sára úgy veri bucira a mezőnyt hogy közel fél évig nem játszott  ;D

Idézetet írta: alexthebest Dátum október 27, 2015, 14:50:19
Halep mekkora bohóc, visszajön erre a sajátját veszti el  :D Azért azt látni kell hogy nála túlértékeltebb nincs a mezőnyben. De az is szép lesz ha Sára úgy veri bucira a mezőnyt hogy közel fél évig nem játszott  ;D


Halep kb ezt csinálta egész évben. Rá kéne állnia a szervák gyakorlására, mert szerválni egyszerűen nem tud.

Október 28., szerda:

08:05   Kvitova P. - Safarova L.   1.42    2.88
   
12:30   Muguruza B. G. - Kerber A.   1.79   2.04
   
Október 29., csütörtök:
                  
08:00   Halep S. - Radwanska A.   1.64   2.27
   
12:30   Sharapova M. - Pennetta F.   1.29   3.61


Tippek, vélemények?

Micsoda? Hogy nyertek Babosék, látta valaki? Ennyire offon voltak az amcsi lányok? Örülök én, csak nem tiszta szívből  ;)

Én az utolsó 3 gamet. Ott konkrétan leütötték a pályáról az amcsikat. Gondolom ez lehetett a játék képe egész meccs alatt.:)

Idézetet írta: davixxx Dátum október 28, 2015, 10:02:49
Én az utolsó 3 gamet. Ott konkrétan leütötték a pályáról az amcsikat. Gondolom ez lehetett a játék képe egész meccs alatt.:)

Akkor gondolom már Mladenovic se sérült  :D


Amúgy nem lehet minden okés, mert az egyik Timi adogatásnál nagyon grimaszolt, mintha nem lenne tényleg minden okés köztük. Kiváncsi vagyok mi lesz Szingapúr után.

Idézetet írta: davixxx Dátum október 28, 2015, 10:37:35
Amúgy nem lehet minden okés, mert az egyik Timi adogatásnál nagyon grimaszolt, mintha nem lenne tényleg minden okés köztük. Kiváncsi vagyok mi lesz Szingapúr után.

Ez már régóta így van. Kikinek az egyes többet ér, sztem ez a konfliktus oka. De annyi agya nincs, hogy egyesben max a top húsz elérhető, párosban viszont a világelsőség, és GS-ek. Nah, mindegy. Majd Timi talál másik partnert jövőre ez biztos, úgyis (fura, de) ő húzza ezt a kettőst.