III. félidő

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 7 vendég van a témában


Idézetet írta: alexthebest Dátum május 11, 2014, 15:00:09
A mai Zenit meccsen mi történt? Van ahol azt írják hogy rendbontás miatt félbeszakadt pár perccel a vége előtt. Hogyan reagálják le ezt az irodák? Betclicen tettem erre a meccsre, és még függőben van.

"Az orosz élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 29. fordulójában a Dinamo Moszkva 4–2-es győzelmet aratott a listavezető Zenit otthonában, melynek több száz szurkolója a hosszabbításban beözönlött a pályára, így a játékvezető idő előtt lefújta a meccset."

Szerintem kiértékelik, mert nekem ebből az jön le, a spori lefújta a meccset; igaz valamivel korábban, mint kellett volna.


Most nézem, a bet365 voidként értékelte ki. Mivel a Zenitre tettem, remélem a betclic is hasonlóan jár el. Rájuk írtam, de válasz még nem jött. Az a baj hogy a Milan DNB és a francia hoki is idegesítő módon ment el, nem kéne hogy ez is .  :bash:


Bajner Bálint  :D 29 meccsen vert 3 gólt, szegény NSO-sok csak kihagyott ziccereket tudnak róla mutatni, de ő megmondja hogy mi a frankó. Meg hogy nem érdekli a válogatott. Remélem soha nem is lesz az. Nagyképű kis bunkó.

https://www.youtube.com/watch?v=D_Ne1865WyQ

Megszakította 18 meccse tartó nyeretlenségi sorozatát a litván A Lygában szereplő Dainava Alytus. A kiscsapat Kestutis Balciunas duplájával győzte le a Bangát. A csapat győzelmére a bet365 34x-es szorzót kínált. :D

http://www.eredmenyek.com/merkozes/foSdB06l/#osszefoglalas

Idézetet írta: Jenci84 Dátum május 27, 2014, 21:55:42
Megszakította 18 meccse tartó nyeretlenségi sorozatát a litván A Lygában szereplő Dainava Alytus. A kiscsapat Kestutis Balciunas duplájával győzte le a Bangát. A csapat győzelmére a bet365 34x-es szorzót kínált. :D

http://www.eredmenyek.com/merkozes/foSdB06l/#osszefoglalas

Ez a meccs nekem nagyon a "gyanús" szó szinonimájának tűnik  ;D

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Kíváncsi lennék arra, hogy mi a személyes véleményetek arról, hogy a Mezőkövesd
elnöke feljelentette az Újpestet az MLSZ -nél ... ?


Állítólag az UEFA központi szabályozása közé tartozik az is, hogy egy adott labdarúgó egy (!)
szezonon belül max. 2 csapatban játszhat! Mint az köztudott, az Újpest januárban leigazolt
néhány játékost, akik szerintem az ősz folyamán már játszottak egy-egy csapatban. Ily módon
az Újpest akkor már a 2. csapatuknak számított ...

Ezután jött az a közismert csavar, hogy az Újpest átadta a focicsapat NB I -es licencét egy
új társaságnak ... ezt jogilag anyagi szempontok miatt alakították így (!) - amit az MLSZ (?)
engedélyezett is ...

Viszont jogi értelmezés szerint (és a belga tulajdonos ezzel teljes mértékben tisztában is van!)
ez az Újpest már egy "másik Újpest" (még ha a nevében őrzi is a hagyományokat ...) !

Vagyis ily módon a januárban igazolt játékosok az "új Újpest" -ben már a 3. klubjukban (!) léptek
pályára ...
vagyis az UEFA égisze szerint ez szabálytalan : pontosabban az új Újpest valamennyi
meccsét - amennyiben azon akár egy januárban igazolt játékos is pályára lépett - törölni kéne,
és az MLSZ -nek kellene (mint UEFA tagnak!) szankciót alkalmazni ... pl. minden ilyan meccset
0:3 -al az ellenfél javára igazolnának (és így ugyebár a Mezőkövesd bennmaradna az NB I -ben) !?

Javítsatok ki kérlek, ha a fenti sztorit rosszul írtam volna le ... mert nem biztos, hogy az ismereteim helytállóak ![/u]

Természetesen azt várom, hogy semmi nem lesz az ügyből, sőt szépen ki lesz magyarázva
(sohasem csodálkoztam azon, hogy a magyar ügyvédek milyen jól élnek ... néhány MLSZ és
Újpest ügyvéd szépen kaszálhat ezen az ügyön!) ... és talán még a Mezőkövesdet fogják
büntetni ! (Megjegyzem: Szivics mestert is egy "őszinte" mondatáért félévre elmeszelték! Ezt
kicsit soknak tartom, mert mégiscsak a munkáját, a megélhetését vették el tőle - első alkalommal
elég lett volna mondjuk egy 1 milliós pénzbírság is! Nem?)
Az indoklás is csak ennyi lesz :  ...  oszt jó napot !
Egy jogász barátom szerint a Mezőkövesdnek teljesen igaza van ... de mire megy az ember ma
Magyarországon az igazával ?


Érdekes buli lenne, ha az ügy az UEFA elé kerülne ... nem ?

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???











Lehet hogy jogilag igaza van a Mezőkövesdnek, de nem lenne igazságos. A kiesés ne papíron dőljön már el, hanem a pályán nyújtott teljesítmény alapján! Ebben pedig a Mezőkövesd maradt alul.

Miért, a Fradi másodosztályba zavarása igazságos volt? Pénz beszél, a többi nem számít, érdekek mentén haladnak. Ha valakinek az lesz az érdeke, hogy a kövesdiek bennmaradjanak, és nem lesz erősebb érdek az újpestnél, akkor repülnek. Egyébként kíváncsi lennék, hogy onnan ők az MTK vagy a Fradi mintájára visszajutnának-e valaha. Jelen helyzetükben nem vennék rá mérget.

Az egész ügy tárgytalan!

Tegnap a Nemzeti Sport egy eldugott cikkben megírta, hogy a Mezőkövesd óvása későn érkezett a fellebbviteli bizottság elé és a díjat sem fizették ki.

Magyarul az MLSZ-nél volt az az érv (pénz?), amivel a Mezőkövesdet rávették, hogy álljanak el az óvástól, ha már nem sikerült a 18 csapatos NB.I.-et kicsikarni a ligától.

Tisztelt Gonczi úr !
Mivel közeledik a foci VB, ezért megkérem ha van ideje-módja egy VB elemzést elolvasnék Öntől - amolyan sajátos samba/lifestyle irásmódban.
Megkérem a fórumtársakat, aki szintén így gondolja-nyomjon egy LIKE-ot erre.

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

Azért mert ezen a fórumon nem írom a "baromságaimat" az még nem jelenti azt, hogy nem nyomom a sportfogadást ezerrel ...
Megtisztelőnek érzem "Afrikailajos" személyes hangvételű levelét, nem tudom pontosan, hogy mit is ért "samba/lifestyle" alatt, de most kivételt teszek és megpróbálok az alábbiak szerint ennek megfelelve (?) írni valamit ...
... mondjuk az angolokról  :

Netes fórumon olvastam azt, hogy Rooney nagyon készül(t) a VB -re, még saját edzőket és
agyturkászokat is fogadott, és kellő angol gőggel közölte a neten :
"Mi most megmutatjuk, hogy angolok vagyunk ... "
Jött is rá az egyik fanatikus angol szurkolótábor vezérétől a gyors reagálás (csak két szóban,
gondolom hogy senki nem erre számított !?) :
"Mi is ... "
Ezek alapján szerintem nem 70 éve volt az a bizonyos nagy partraszállás, hanem most lesz
Belo Horizonte -ban (... Riótól nem messze a tengerparton), mert az utolsó csoportmeccsét ott
játssza az angol gárda Costa Rica ellen, és ha továbbjutnak - akkor azért ! - ha nem, akkor meg
ugyebár azért (az előbbivel jobban járnának a helybeliek is!) az a vidék helyre lesz téve az biztos!
Szegény brazilok még nem tudják, hogy mi is vár rájuk ... Még azt sem menti meg őket, hogy a
Brazil Prostituáltak Szövetsége ingyenes angol nyelvtanfolyamot biztosított a "tagjainak" !
Tetszett a következő vicc is :
- Mit mond a brazil prosti, ha elfogy az óvszere ?
- Sámbá !
(Lám a magyar humor milyen gazdag - ezt az angolok csak tételes, komoly fordítás után értenék
meg ugyebár ...)


Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok a labdarúgó VB - n !
???

Gondolom, hogy nem felejtettétek még el a legtöbbet bírált és kritizált szlogenem (?) :
... ODA KELL TENNI ! ...

U.i.: Amennyiben estig legalább 10 -en "lájkolnak" erre a szövegemre, akkor leírom a mai
       Brazília - Horvátország meccsre a saját tippem is ... (!?)

















Idézetet írta: gonczi Dátum június 12, 2014, 10:53:14

U.i.: Amennyiben estig legalább 10 -en "lájkolnak" erre a szövegemre, akkor leírom a mai
       Brazília - Horvátország meccsre a saját tippem is ... (!?)

az enyémmel megvan a 10, várjuk a tippet!

Tisztelt Sportfogadó Sorstársak !

A mai tippem :

Brazília  -  Horvátország   2 v. 3 gól      (ennek odds-a itthon - 1,93 )

Hadd ne ragozzam túl ... bejöhet ?

Egyébként továbbra is "pörgésben" nyomom. Tegnap jól jött a spanyol osztályozók 0 v.1 góltippje,
mert az első meccs 0:0 lett, míg a második 1:0 ...
Akár VB nyitómeccs is ez akkor is csak egy tétel a sorban ...
Megjegyzem, hogy még előtte van egy fogadásom (tippem) -

Aalesund   -   Sandnes  Ulf       H     (1,85 -ért)    ...  bejöhet ?

Holnap pedig 18 órától a Mexikó-Kamerun meccs, utána a másik kettő ... nyomni kell !

Mindenkinek sok-sok nyereményt kívánok !
???