Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 39 vendég van a témában


Idézetet írta: Superhero Dátum július 19, 2020, 13:49:30
2 lehetőség van.
Ha van Skrill bankkártyád akkor azzal le tudod venni ATMből.
Ha fizettél be Skrillre VISA bankkártyáról akkor arra a VISA kártyára kérhetsz kifizetést.

Kösz, így már világos a bankkártyás cucc.

Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nem igazán dobott fel a hír, miszerint egyre több embernél akad probléma a banki átutalásos kifizetéssel. Én eddig mindig ezt választottam (a skrill-re is így utaltam korábban), úgyhogy nagyon remélem, hogy ez csak valami átmeneti zavar.
Rögtön el is kezdtem utánanézni ennek a Skrill-kártya dolognak, amiről itt beszélgetek, de egyelőre még csak azt olvastam el, amit itt az oldalon találtam egy másik írásnál. Viszont azt már most látom, hogy nem igazán tetszik az a sok kisebb-nagyobb költség, amiket felszámolnak (eleve a kártyaigénylési díj, aztán az ATM pénzfelvételi díja, erre jön még az átváltási díj stb.)

Idézetet írta: HT Dátum július 19, 2020, 19:26:54
Olvasgatom itt a hozzászólásokat, és nem igazán dobott fel a hír, miszerint egyre több embernél akad probléma a banki átutalásos kifizetéssel. Én eddig mindig ezt választottam (a skrill-re is így utaltam korábban), úgyhogy nagyon remélem, hogy ez csak valami átmeneti zavar.
Rögtön el is kezdtem utánanézni ennek a Skrill-kártya dolognak, amiről itt beszélgetek, de egyelőre még csak azt olvastam el, amit itt az oldalon találtam egy másik írásnál. Viszont azt már most látom, hogy nem igazán tetszik az a sok kisebb-nagyobb költség, amiket felszámolnak (eleve a kártyaigénylési díj, aztán az ATM pénzfelvételi díja, erre jön még az átváltási díj stb.)
En se orulok. Mondjuk nekem napi 400 ezerig (kb annyi a napi atm limit, 420 korul van) olcsobb a kartyas felvetel Bronze tagkent, van par bank, amely engedi egyszerre a 400k-t, nekem az 600 forint korul van, a banki utalas meg 1600 kornyeke. De azert remelem megjavitjak.


Látom, hogy röpködnek itt a többszázezres összegek (és azoknak valószínűleg nem jelent akkora megterhelést ez a pár költség), de azért vannak, akik ennél szerényebben nyomulnak (én is közéjük tartozom), és azoknak bizony sokat számít egy-egy pénzfelvételkor ez a többezres ráfizetés. Most hirtelen nem is emlékszem, hogy a banki átutaláskor (skrillről bankszámlára) mennyit vontak le kezelési költség címszó alatt, de biztos, hogy jóval gazdaságosabb volt.
Aztán többen is írjátok, hogy bronz tagként csak 600 Ft a levonás, de azért abba a kategóriába se könnyű eljutni.
Na mindegy, meglátjuk majd, hogy mi lesz ezzel a banki átutalásos dologgal.
Egyébként a Skrill bankkártyának mennyi az éves díja?

A bronzhoz napi átlag 65 eurós pénzforgalom kell, amit egy 100-200 eurós bankkal is könnyedén meg lehet oldani. Nem mondom, hogy most emiatt valaki minden nap utaljon ki-be 70 eurókat, de ez a 6000 eurós limit nagyobbnak tűnhet, mint amekkora valójában.

Idézetet írta: HT Dátum július 20, 2020, 11:42:56
Látom, hogy röpködnek itt a többszázezres összegek (és azoknak valószínűleg nem jelent akkora megterhelést ez a pár költség), de azért vannak, akik ennél szerényebben nyomulnak (én is közéjük tartozom), és azoknak bizony sokat számít egy-egy pénzfelvételkor ez a többezres ráfizetés. Most hirtelen nem is emlékszem, hogy a banki átutaláskor (skrillről bankszámlára) mennyit vontak le kezelési költség címszó alatt, de biztos, hogy jóval gazdaságosabb volt.
Aztán többen is írjátok, hogy bronz tagként csak 600 Ft a levonás, de azért abba a kategóriába se könnyű eljutni.
Na mindegy, meglátjuk majd, hogy mi lesz ezzel a banki átutalásos dologgal.
Egyébként a Skrill bankkártyának mennyi az éves díja?
Tőlem 10 eurot szoktak kártyára levonni minden évben.

Idézetet írta: HT Dátum július 20, 2020, 11:42:56
Látom, hogy röpködnek itt a többszázezres összegek (és azoknak valószínűleg nem jelent akkora megterhelést ez a pár költség), de azért vannak, akik ennél szerényebben nyomulnak (én is közéjük tartozom), és azoknak bizony sokat számít egy-egy pénzfelvételkor ez a többezres ráfizetés. Most hirtelen nem is emlékszem, hogy a banki átutaláskor (skrillről bankszámlára) mennyit vontak le kezelési költség címszó alatt, de biztos, hogy jóval gazdaságosabb volt.
Aztán többen is írjátok, hogy bronz tagként csak 600 Ft a levonás, de azért abba a kategóriába se könnyű eljutni.
Na mindegy, meglátjuk majd, hogy mi lesz ezzel a banki átutalásos dologgal.
Egyébként a Skrill bankkártyának mennyi az éves díja?
Banki utalassal 1600 Ft koruli a koltseg osszegtol fuggetlenul. Jol irta feljebb Mido, 10 euro/ ev a kartyadij.
Kicsiben mindenkeppen jobb az utalas, bar ez is relativ, kis osszegnel szazalekban nagyobb a banki utalas dija.

Idézetet írta: Alk Dátum július 20, 2020, 11:58:38
A bronzhoz napi átlag 65 eurós pénzforgalom kell, amit egy 100-200 eurós bankkal is könnyedén meg lehet oldani. Nem mondom, hogy most emiatt valaki minden nap utaljon ki-be 70 eurókat, de ez a 6000 eurós limit nagyobbnak tűnhet, mint amekkora valójában.
Nekem alap, hogy a bet365-tol kiutalom a Skrillre a teljes osszeget, mindennap, ha vegeztem.

Sziasztok!

Szombat este kifizetést kértem Skrill-ről banki átutalással. Eddig csak befizetéseim voltak. Rögtön kaptam egy "Withdrawal confirmation" tárgyú e-mailt, de a pénz még nem érkezett meg.
- Előbb kapni fogok egy e-mailt, amikor ténylegesen megtörténik az utalás?
- Mik a tapasztalatok mostanában, mikorra várhatom a pénzemet? Sürgős lenne...

Köszönöm!

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum július 20, 2020, 13:02:42
Sziasztok!

Szombat este kifizetést kértem Skrill-ről banki átutalással. Eddig csak befizetéseim voltak. Rögtön kaptam egy "Withdrawal confirmation" tárgyú e-mailt, de a pénz még nem érkezett meg.
- Előbb kapni fogok egy e-mailt, amikor ténylegesen megtörténik az utalás?
- Mik a tapasztalatok mostanában, mikorra várhatom a pénzemet? Sürgős lenne...

Köszönöm!

Pont erről beszéltünk az utolsó 20-30 hozzászólásnál, úgyhogy érdemes visszaolvasnod.
Elvileg 2-3 nap alatt meg kellene érkeznie a számládra (hivatalosan 2-5 nap a vállalási idő), de többen is írták, hogy mostanában visszadobta a Skrill az utalási kérésüket.

Idézetet írta: HT Dátum július 20, 2020, 13:12:00
Pont erről beszéltünk az utolsó 20-30 hozzászólásnál, úgyhogy érdemes visszaolvasnod.
Elvileg 2-3 nap alatt meg kellene érkeznie a számládra (hivatalosan 2-5 nap a vállalási idő), de többen is írták, hogy mostanában visszadobta a Skrill az utalási kérésüket.
Nem is 2-3 nap lenne, amikor rendben mennek a dolgok, akkor az adott nap 10 oraig hazainditott zse nekem hazert mindig aznap 16:30-ig, meg regen is, amikor nem volt azonnali utalas.

#3552 július 20, 2020, 13:54:02, sylvia_1988
Köszönöm a válaszokat!

Visszaolvastam... Nagyon remélem, hogy nem fognak 5 napig ülni a pénzemen, hogy aztán visszategyék a számlámra.
Vissza lehet vonni a kifizetési kérelmet? Mert akkor megoldom másképp...

Szerk.: Ha a "TRANSACTIONS" alatt kiválasztom a tranzakciót, nincs ilyen lehetőség. A korábbi posztok alapján az ügyfélszolgálaton keresztül nem pár óra lesz ezt elintézni...

Nem jött se utalás, se 2. e-mail és nem reagált az ügyfélszolgálat. Az meg csak hab a tortán, hogy a személyazonosság igazolását lehetetlen indokokkal utasítják vissza. 2020-ban ez a nyőgvenyelősség már a magyarnak is vicc kategória. Először és utoljára kértem ki Skrill-re pénzt.

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum július 20, 2020, 18:18:22
Nem jött se utalás, se 2. e-mail és nem reagált az ügyfélszolgálat. Az meg csak hab a tortán, hogy a személyazonosság igazolását lehetetlen indokokkal utasítják vissza. 2020-ban ez a nyőgvenyelősség már a magyarnak is vicc kategória. Először és utoljára kértem ki Skrill-re pénzt.
Toltsd le az app-ot, azzal mindig gyorsan elfogadjak.