Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 28 vendég van a témában


Sziasztok!
Valaki töltött már a számlájára pénzt PC-ról?!

Idézetet írta: Karesz86 Dátum július 08, 2014, 13:31:30
Sziasztok!
Valaki töltött már a számlájára pénzt PC-ról?!

PC = PaysafeCard? Én csak úgy töltök fel.. :)

Idézetet írta: 26juventino Dátum július 08, 2014, 14:44:27
PC = PaysafeCard? Én csak úgy töltök fel.. :)
Igen:)
Végre sikerült az elöbb:)
Én (is) csak, így tudok rá rakni pénzt, mert Meastro-m van:(

#1533 július 14, 2014, 21:53:35, dynand
-

Üdv!

Ez az ablak jelenik meg, mikor Skrillről akarnék befizetni, a reggel óta:

Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit Skrill Help.

Mi ez, valaki kapott már ilyet? A Help fülnél az van, hogy igazolnom kell magam, de hát ez már évek óta megtörtént. A Skrill supporttól pedig még sose kaptam értelmes segítséget, lassúak is..

Ismét küldik az adathalász e-maileket, figyelni!


Sziasztok!

Ha volt már a kérdés akkor bocs az OFF-ért.

Leporoltam a skrill-emet és az új számlaszám után megkérdezi, hogy a non-gambling vagy gamblingre használom a számlát.

Van ennek vmi hátránya vagy elönye hogy melyiket választom?


Ha non gambling -ot választod , nem fogsz tudni befizetni fogadóirodákhoz!!

Több kérdésem is lenne a skrillel kapcsolatban.

1. Ha az oldalon keresztül regisztrálok a skrillre ugye így kapok 10 dollárig 20% ot. Ezt meg kell forgatni, vagy egyből használható bármire?
2. Ha a gamblinget választom, használhatom más dolgokra is, nem csak szerencsejátékra?
3. Feltölteni a saját bankszámlámrol tudom utalással, vagy bankártyás fizetéssel, mint a fogadóirodákba? Mennyi idő még rajta lesz a pénz?
4. Ha a skrillen van bármekkora összegem akár sportfogadásbol, akár máshonnan, arrol a NAV tud, nem utalám vissza a számlámra, hanem skrill kártyáról hazsnálnám azt a pénzt.
5. minden autómata/üzlet elfogadja? mert halottam, hogy nagyon sok probléma van ezzel.

Köszi a segítséget.

Nem tudok egyesével átmenni a pontokon, de a többségét érinti. Ha jól tudom az Unicreditnél van Mo -n fiókja a Skrillnek, így én mindig Unicredit ATM -nél veszek ki, továbbá unicredites számlám van, arról korábban mikor utaltam 1-2 nap volt csak. A Nav nem tud róla, hiszen anonim a számlád, de azért jobb ha kevés mozgás van a sima számlád és a Skrill között, egyszerűbb a Skrill kártyát használni onnan már :)
Én vásároltam már ezzel tescoban, külföldön, Otp -s Atm -nél is vettem fel pénzt, neten is rendeltem vele ruhát, stb. :ok:

Idézetet írta: Geradossz Dátum július 16, 2014, 19:27:54
Több kérdésem is lenne a skrillel kapcsolatban.

1. Ha az oldalon keresztül regisztrálok a skrillre ugye így kapok 10 dollárig 20% ot. Ezt meg kell forgatni, vagy egyből használható bármire?
2. Ha a gamblinget választom, használhatom más dolgokra is, nem csak szerencsejátékra?
3. Feltölteni a saját bankszámlámrol tudom utalással, vagy bankártyás fizetéssel, mint a fogadóirodákba? Mennyi idő még rajta lesz a pénz?
4. Ha a skrillen van bármekkora összegem akár sportfogadásbol, akár máshonnan, arrol a NAV tud, nem utalám vissza a számlámra, hanem skrill kártyáról hazsnálnám azt a pénzt.
5. minden autómata/üzlet elfogadja? mert halottam, hogy nagyon sok probléma van ezzel.

Köszi a segítséget.

1. A Skrill nem egy fogadóiroda, itt nem is lehetne megforgatni a pénzt.
2. igen
3. Feltölteni lehet utalással és bankkártyával is, de a fogadóirodákhoz hasonlóan nem minden bankkártyával működik.
4. A NAV nem látja a Skrill számládat. Ha skrilles kártyával kéred ki a pénzt, akkor az nem érint magyar bankszámlákat, tehát a NAV számára szintén láthatatlan.
5. Elvileg minden bolt elfogadja. Nekem 2 év alatt talán egy hely volt összesen, ami nem fogadta el.

#1541 július 18, 2014, 00:24:50, Geradossz
Igen tudom, hogy nem fogadóiroda d ekitétel lehet hogy zat az összeget be kell fizetni fogadóirodához vagy valami. ezér tkérdeztem. de ezekszerint kakor azt szabadon el is költhetem egyből.

még pár kérdés. akkor is t udok flevenni itthon bármiylen atm-ből ha nem forint alapú a skrill számlám?
a pénzeneme t meg lehet változattni akárhyánszor?

Na meg ez a nem tud róla a nav dolog biztos? Most gondolj bele felevszel egy ATM-ből pénzt a saját bankszámldárol. belerül eg ybejegyzés a felhazsnálói fiókodba, hogy x összeget levvettél itt, azaz benen van azsámlakivonatodon. Na most az atm azt nem tudja, hogy ki és miről vett fel ott? Tegyük fel skrillről fel akarsz venni 400 ezret at,ből, nem tudja magyar állam akkor hogy hova tűnt az a 400 ezer? Vagy pl ha eg ykülföldi vesz fel itt egy millát nem skirllről hanem saját kárytájáról? mert ugye magyar számlakivonaton sehol nem fog szerepelni az a pénz. Nem tudom mennyire értitek, probáltam érthetően fogalmazni.

Pénznemet nem lehet változtatni. Ha kártyát is akarsz, akkor ne nyiss forintost mert minden felvételnél dupla átváltás lesz + 2% (vagy több) konverziós dij. Tehát a legjobb eurós Skrill és eurós kártya hozzá.

Az automata tárolja a nevet meg egyéb azonositókat, de ezt ki a franc nézi át és lehet több ezer embernek ugyanolyan neve. Nem azonosit téged direkt módon, bár a Skrilltől lekérhetik bizonyos esetekben, de ehhez gondolom birósági végzés stb. papirmunka kell.

#1543 július 18, 2014, 19:04:42, Geradossz
dolláros nem jó, nekem szerintem olyan van:S
igend e akkor nagyobb öszegeknél ezzel is le lehet bukni. esetleg új skrill számlát nem lehet csinálni?

megnéztem:S Sajnos forintos a számlám. d emiért váltana át duplán ezt nem értem, ha forintos számláról veszek le forintot miért vált át? most akkor csinálhatnék amúgy új eurós skrillt?

Mert forintos kártya nincs.