Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 36 vendég van a témában


Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 02, 2014, 13:22:45
Okés, köszi mindkettőtöknek a tanácsokat :)
Ja egyébként, ha belépek a skrill-re, ott 0-át látok, nem mínusz 16-ot... Számlanyitás, MC megigénylése után rögtön mínuszba kerültem, aztán kifizettem persze, sztem most is mínuszt kéne látnom...

szivesen, majd írd be lécci mi lett a történet vége

Idézetet írta: iLogic Dátum augusztus 02, 2014, 12:53:10
Elmondhatnád, hogy ezt hogyan sikerült összehoznod, mert az ingyen fogadások engem is érdekelnének. Meg tudom oldani akár 100 millió forint át nem utalását is ;)

Ilyennel még nem találkoztam és nem is hallottam még csak hasonlóról sem. Az viszont biztos, hogy amennyiben nem használod egy ideig a skrill számládat, a skrillesek terhelik valamennyi összeggel a bankszámládat. Tehát nem valós tartozás esetén is kérhetnek le a bankszámládról pénzt. Ha ezt megtehetik, akkor valós tartozás esetén is megteszik, azaz a bankot értesítik, hogy amikor a számládon rendelkezésre áll ennyi pénz, küldjék Nekik.

Már volt példa ilyenre a fórumon.
Van azonnali utalás mód a befizetésnél, ahol lényegében "meghitelezi" a Skrill az összeget, aztán ha a bankunk végül azt nem utalja el - mert mondjuk másnap reggel rájön, hogy az utalás költségeire nincs elegendő pénz az ügyfél számláján - akkor valójában nem történik meg a befizetés.

Ezzel tudatosan is vissza lehet élni, egyik fórumtársunk még dicsekedett is ilyennel, miután kiderült ez a hiba, de jelzem, ez már bűncselekmény kategória.  :)

A Skrill talán az összeg nagysága miatt nem ugrik olyan gyorsan, ráadásul a vétlen ügyfelek valószínűleg rövid időn belül úgyis törlesztik az elmaradást, főleg, ha továbbra is használni szeretnék a számlájukat.
Biztos van lehetőségük a jogérvényesítésre és az elmaradás behajtására, de az drága és hosszadalmas folyamat.


Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 02, 2014, 13:56:11
Már volt példa ilyenre a fórumon.
Van azonnali utalás mód a befizetésnél, ahol lényegében "meghitelezi" a Skrill az összeget, aztán ha a bankunk végül azt nem utalja el - mert mondjuk másnap reggel rájön, hogy az utalás költségeire nincs elegendő pénz az ügyfél számláján - akkor valójában nem történik meg a befizetés.

Ezzel tudatosan is vissza lehet élni, egyik fórumtársunk még dicsekedett is ilyennel, miután kiderült ez a hiba, de jelzem, ez már bűncselekmény kategória.  :)

A Skrill talán az összeg nagysága miatt nem ugrik olyan gyorsan, ráadásul a vétlen ügyfelek valószínűleg rövid időn belül úgyis törlesztik az elmaradást, főleg, ha továbbra is használni szeretnék a számlájukat.
Biztos van lehetőségük a jogérvényesítésre és az elmaradás behajtására, de az drága és hosszadalmas folyamat.

Akkor elnézést. Én még nem olvastam ilyet. Köszönöm az infót!

Hali!

Aug. 1-én igényeltem a bankkártya aktivációt, de még mindig nem vettek le azt a pár Eurót a számlámról. Kérdés, hogy várjak még, vagy valami gebasz történhetett?

Idézetet írta: Breex Dátum augusztus 04, 2014, 16:29:00
Hali!

Aug. 1-én igényeltem a bankkártya aktivációt, de még mindig nem vettek le azt a pár Eurót a számlámról. Kérdés, hogy várjak még, vagy valami gebasz történhetett?

Normál esetben 2-3 munkanap alatt meg szokott történni, szóval még várj.

Sziasztok! Skrillen lehet úgy csinalni ,h törlöm a bankkártya számomat és később újra aktivalni? Mert megújjították a kártyám és végén kérdeztemire használom és szerencsejatekra mentem és nem enged a skrillre feltölteni pénzt.....ez miéert lehet?

Idézetet írta: Mehecske Dátum augusztus 02, 2014, 12:44:54
Sziasztok! Következő a problémám: OTP-ről beutaltam skrill-re, onnan rögtön tovább a bet-re, de mint utólag kiderült az OTP-től a skrill-emre egy fillér nem ment át (de megjelent az összeg!), így gyakorlatilag mínuszba kerültem náluk. Mindig bankkártyás fizetéssel csináltam, most először átutalással, valószínűleg ez lehetett a probléma. Kaptam tőlük egy levelet: "Unfortunately, we have to inform you that according to our bank the above mentioned deposits were cancelled by you or your bank and this is why we never received the money.

Stopping the aforesaid bank transfer led to losses on our end, which left your Skrill account on negative balance. Therefore, we would
also strongly encourage you to deposit the amount of HUF 16198.31 to your Skrill account by 22/08/2014. In order for you to deposit money to
your account with us, please refer to the "upload funds" section of your Skrill account.

In case that you do not deposit the requested amount within the above specified deadline, we will be forced to take the case further and
initiate a legal procedure against you."
Ha ne adj isten nem tudnám 22-éig törleszteni, akkor mire számíthatok a számlabezáráson kívül?

Velem is ugyanez történt ugyanezen a hétvégén. Lehet, hogy az OTP-nél volt vmi központi gebasz, nem tudom. Mindenesetre nem tudom mit csináljak, eddig semmilyen levelet vagy értesítést nem kaptam. Mondjuk nálam "csak" 6 ezer Ft-ról van szó. Legegyszerűbb eset az lenne, hogy a fiók mínuszba megy át, de nálam még ez se történt meg.

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 04, 2014, 20:11:10
Velem is ugyanez történt ugyanezen a hétvégén. Lehet, hogy az OTP-nél volt vmi központi gebasz, nem tudom. Mindenesetre nem tudom mit csináljak, eddig semmilyen levelet vagy értesítést nem kaptam. Mondjuk nálam "csak" 6 ezer Ft-ról van szó. Legegyszerűbb eset az lenne, hogy a fiók mínuszba megy át, de nálam még ez se történt meg.

5 hozzászólást kellett volna csak visszaolvasnod!Knapp leírta hogy mi lehetett a probléma.

#1628 augusztus 04, 2014, 21:28:03, benedek185
Idézetet írta: tsabigo Dátum augusztus 04, 2014, 20:15:39
5 hozzászólást kellett volna csak visszaolvasnod!Knapp leírta hogy mi lehetett a probléma.

Igen, elolvastam, és?  :D Csak mondtam, hogy velem is ugyanez történt ugyanazon a napon. Ennyi.  :D
Viszont azt továbbra se tudom, hogy mit csináljak. Várok egyelőre.

Kérhetek egy linket, ahonnan elérem a Skrillt? Köszönöm előre is! 

www.skrill.com vagy nem ezt keresed? Support link kell?

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 05, 2014, 19:44:30
www.skrill.com vagy nem ezt keresed? Support link kell?

Erre, köszi. Ez van könyvjelzőként is elmentve, de az oldal nem tölt be: "A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt" Semmilyen más oldalnál nem tapasztalok problémát.

Van még más elérhetősége, de elég lesz egy e-mail is, melyen jelezni tudom a problémám. Segítségeteket előre is köszönöm!

Sziasztok!
Azon gondolkozok, hogy nyitok egy skrill számlát és először ennek az anyagi vonzatai felől szeretnék érdeklődni.
Skrill számlát nyitni ingyenes, pénzt küldeni róla 1%, kapni 0 forint. Levenni pedig pénzt róla a bankszámlára kb 1000 forint?
Példa. Nyitok egy számlát. A bankszámlámról küldök pénzt a skillre, ekkor ez ingyenesen megérkezik a skrillre (a bank felszámol utalási költséget de ez most nem lényeg), Ezt az x összeget átutalom a fogadóirodának, ekkor a skrill levesz x/100 eurót/forintot/dollárt(?)(nem mindegy). Oké játszok, tegyük fel minden jól megy, visszaküldöm a pénzt a skrillnek, ez gondolom ingyenes. Majd azt, hogy levegyem a pénzt a bankszámlámra 1000 forintba kerül. Jól értelmeztem az oldalt?
https://www.skrill.com/en-us/personal/fees/hun/#countrySelect

Másik verzió, hogy kérek egy skrill kártyát 3000 forintért egy évre amiről ingyenesen fizethetek. De ez csak akkor éri meg ha minimum 3-nál többször vennék ki pénzt.

Jól gondolom, hogy ez a menete? Válaszokat előre is köszönöm.

Kb így. Németországba az utalás azonban nem olcsó.
Plussz arra ügyelj hogy ha pl egy irodánál és skrillnél azonos pénznemben legyenek a számláid, más különben 3% konvergenciós költséget kell fizetned minden be és kifizetés útán. Ez skrill kártyára is érvényes.