Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 02, 2014, 20:59:18
Köszönöm szépen a segítséget, még ha rossz hír is :) Na de majd ha százezreket nyerek havonta, akkor nem fogok parázni ezen :)

Most se parázz ezen. Vedd úgy, hogy ez a "láthatatlanság" ára. Valamit valamiért.

Esetleg írhatsz a Skrillnek, hogy zárják be a mostani számládat, hogy nyithass egy új eurósat. Ebben az esetben a Skrill számla és bankkártya pénzneme megegyezne, és bankkártyás forintos fizetésnél a Mastercard váltaná át a pénzt, ami majdnem középárfolyamon teszi ezt, így alig buksz valamit. Viszont az köztudott, hogy a Skrill ügyfélszolgálat nagyon lassú.

Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 03, 2014, 12:33:14
Esetleg írhatsz a Skrillnek, hogy zárják be a mostani számládat, hogy nyithass egy új eurósat. Ebben az esetben a Skrill számla és bankkártya pénzneme megegyezne, és bankkártyás forintos fizetésnél a Mastercard váltaná át a pénzt, ami majdnem középárfolyamon teszi ezt, így alig buksz valamit. Viszont az köztudott, hogy a Skrill ügyfélszolgálat nagyon lassú.

És akkor ebből következően a fogadóirodáknál is érdemes euróra állíttatni a fogadószámlát?

Skrill-ről szeretnének küldeni a skrill számlámra pénzt, kel-e valamit beállítanom a számlámon, hogy tudjam
fogadni?
Ezt a pénzt én utána bármire felhasználhatom, sportfogadás, forex, nem akadékoskodik a skrill?

Köszönöm, ha válaszolsz. :D

Van egy opció, ami automatikusan fogadja a bejövő fizetést, ez van akinél kikapcsolódott az új Skrill felületre átálláskor, valahol a settings-ben van, de ha nincs is bekapcsolva e-mailben jön értesités és utána 1 klikkel elfogadod.

Nincs korlátozás, mehet gamblingre is utána.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 03, 2014, 13:03:19
És akkor ebből következően a fogadóirodáknál is érdemes euróra állíttatni a fogadószámlát?

Igen, bár ezt nem minden fogadóirodánál lehet megtenni.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 03, 2014, 13:03:19
És akkor ebből következően a fogadóirodáknál is érdemes euróra állíttatni a fogadószámlát?

Ezt én is megszívtam, de állítgatás helyett a forint Skrill számla mellé nyitottam egy eurós Netellert.
Mivel magyar ügyfélként néhány helyen csak forintban játszhatsz, illetve ahogy Irtis írja, nem engednek devizanemet váltani egy meglévő számla esetében, így szükség lehet forint- és euró pénztárcára is.

Most már tudatosan használom a kettőt és ezen is lehet keresni, mert legalább nincs kényszerből váltás, mikor pénzre van szükség: ha gyenge a forint, akkor inkább eurót költök, ha erős a forint, akkor inkább forintot.
Persze a hátránya az, hogy a két pénztárca között nehéz az átjárás.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 03, 2014, 13:03:19
És akkor ebből következően a fogadóirodáknál is érdemes euróra állíttatni a fogadószámlát?

Ahogy mondod. Én ezt már végigzongoráztam pár éve. A bwin-nél és a sportingbet-nél nem sikerült, de mindkettőnek van klónja, úgyhogy ez nem igazán volt gond.

#1718 szeptember 11, 2014, 10:49:02, benedek185
Megrendeltem a Skrill kártyát, és ha nincs pénz most a Skrill számlámon, attól még kiküldik? Ha majd feltöltöm az összeget, akkor később levonják automatikusan?  :)

(Elnézést rossz topikba írtam, nem a Skrill Card-osba.)

Persze úton van.
Csak írj nekik egy üzenetett hogy majd valamikor töltesz fel!
Én még a helyedben storból lerendelnék mindent  ;D
Nem tud minuszbe menni a számlád, nem kölcsönöznek ez nem a provident.

Idézetet írta: benedek185 Dátum szeptember 11, 2014, 10:43:12
Megrendeltem a Skrill kártyát, és ha nincs pénz most a Skrill számlámon, attól még kiküldik? Ha majd feltöltöm az összeget, akkor később levonják automatikusan?  :)

(Elnézést rossz topikba írtam, nem a Skrill Card-osba.)

Velem így történt, nem volt fenn elég pénzem, viszont az első feltöltésből rögtön levonta.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 11, 2014, 10:51:06
Velem így történt, nem volt fenn elég pénzem, viszont az első feltöltésből rögtön levonta.

Rendben, köszönöm a segítséget.

Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 11, 2014, 10:50:05
Persze úton van.
Csak írj nekik egy üzenetett hogy majd valamikor töltesz fel!
Én még a helyedben storból lerendelnék mindent  ;D
Nem tud minuszbe menni a számlád, nem kölcsönöznek ez nem a provident.

Hahaha.  ;D

Amúgy én ezt a Skrill-es levélírósdit már lassan feladom. Már kezd elegem lenni abból, hogy 1 hónap alatt se tudnak válaszolni.

A Skrillnél kb. mennyi idő az adatok hitelesítése?
Köszi.

Kell nekik néhány nap mire átt fut náluk az ígénylés.
De ha addig nem lesz rajta cash akkor vissza dobják.