Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 25 vendég van a témában


Idézetet írta: bendehal Dátum szeptember 19, 2014, 16:26:33
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,2709.0.html

Ergo menjek be a bankba / hívjam fel őket, és kérdezzem meg, hogy mi volt az aktuális árfolyam utaláskor? Ebből a topicból nekem nem derült ki hogy ez működik-e, meg hogy tudják-e hogy mi van.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 19, 2014, 16:32:35
Ergo menjek be a bankba / hívjam fel őket, és kérdezzem meg, hogy mi volt az aktuális árfolyam utaláskor? Ebből a topicból nekem nem derült ki hogy ez működik-e, meg hogy tudják-e hogy mi van.
Melyik bank?


Volt egy pár változás a Skrillnél, leírom a tapasztalatokat, hátha segít valakinek:

Régebben a limitek így alakultak:

kezdő: 1000 eur
utána lakcím/és ID hitelesítés: +6000 eur
utána bombázni kellett őket levelekkel, rendelni Skrill kártyát: +20.000 eur
természetesen ehhez jött pluszban a bankkártyáért, bankszámláért járó limitemelés, nálam ez legtöbbször nem játszik

Most ez így módosult a tapasztalataim szerint:

Kezdő limit: 2500 eur
Utána el kell kezdeni feltölteni a személyi+lakcímkártya kombót. Lakcím hitelesítő levelet már nem küldenek.

Ez a feltöltés egy ideig szart se ér, 2-3 hétig hetente feltöltöttem legalább egyszer. Közben rendeltem Skrill kártyát is, ez meg szokta gyorstani a limitemelést.
3 hét után, egyszer csak kiírják, hogy elfogadták az hitelesítést (személyi+lakcímkártya), és innentől NO limites lett a számla.

Ez a második verzió sokkla faszább, mint a régebbi, de 2-3 hétnél sose ment hamarabb a No limit elérése, ha nem rendeltem Skrill kártyát, akkor 4-5 hét is lehet. Ezt nem tudtam meggyorsítani semmivel, közüzemi számlával sem...


Fontos! Valós telefonszámot adjatok meg, mert néha a biztonsági ellenőrzésként smsben küldenek egy kódot, ami belépéskor meg kell adni, addig nem enged be. Ezek az ellenőrzések randomszerűek.

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 19, 2014, 16:37:29
otp
Ha bemész, akkor meg tudják mondani, de szerintem az internetbankban is látszik. Ha javasolhatom, és nem nagy kavarás, hagyd ott az otp-t a gecibe, menj a Cib-be vagy a Raiffiesenbe, olcsóbb is, jobb is, mindkettő internetbankja parádés, nyitvatartási idők faszák, a CIbnél még szombaton is van nyitva fiók, stb.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum szeptember 19, 2014, 16:47:00
Ha bemész, akkor meg tudják mondani, de szerintem az internetbankban is látszik. Ha javasolhatom, és nem nagy kavarás, hagyd ott az otp-t a gecibe, menj a Cib-be vagy a Raiffiesenbe, olcsóbb is, jobb is, mindkettő internetbankja parádés, nyitvatartási idők faszák, a CIbnél még szombaton is van nyitva fiók, stb.

Netbankon néztem OTP direkten, és csak annyi volt a közlemény amit írtam :(

Netbankon függő tranzakcióként jelenik meg vagy lezártként?

Ha már bankkártya, akkor VISA Electront hozzá lehet egyáltalán adni? Mert nekem folyton 404-es hibát jelez ki.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 20, 2014, 09:48:53
Netbankon függő tranzakcióként jelenik meg vagy lezártként?

Ezt nem tudom megállapítani, de szerintem lezárt. Semmi nem utal rá hogy nem az lenne, pont ugyanúgy jelzi, mint a többi terhelést. Részletek nézetben sincs semmi.

Idézetet írta: dert Dátum szeptember 20, 2014, 10:08:39
Ha már bankkártya, akkor VISA Electront hozzá lehet egyáltalán adni? Mert nekem folyton 404-es hibát jelez ki.

Nekem nem sikerült.

Idézetet írta: dert Dátum szeptember 20, 2014, 10:08:39
Ha már bankkártya, akkor VISA Electront hozzá lehet egyáltalán adni? Mert nekem folyton 404-es hibát jelez ki.

Igen, a Maestrot viszont nem lehet.

Idézetet írta: benson Dátum szeptember 20, 2014, 21:38:42
Igen, a Maestrot viszont nem lehet.

Ez tuti? Pont most dumáltak rám az OTP-nél egy Maestro-s kártyát, mivelhogy ennek nincs éves kártyadíja...

Idézetet írta: LanMaffia Dátum szeptember 20, 2014, 22:20:26
Ez tuti? Pont most dumáltak rám az OTP-nél egy Maestro-s kártyát, mivelhogy ennek nincs éves kártyadíja...

Próbáltam egy ilyen kártyát hozzáadni, nem sikerült.

Maestro-t csak a boltban veszi be a gép, na meg persze az ATM.
Online nem lehet vele fizetni nekünk.

Na de jó, hogy ezt megtudtam, még hátha le lehet mondani. A mostani kártyámnak valami 3.600 az éves díja, és azt mondta az ügyintéző, hogy mivel ilyen sokat használom a kártyám, érdemes lenne egy ilyen Maestro-ra váltani, mert az meg pont ezért lenne, és ilyen használat mellett meg ingyenes. Persze ezen használatok lazán fele online vásárlás.