Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 31 vendég van a témában



Idézetet írta: gabor88888 Dátum október 17, 2014, 14:53:13
Szerintem úgy lehet, ha van skrill mastercardod és arról befizetsz.
Igen, igy működik. Évek óta használom.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum október 17, 2014, 14:07:04
Még azt  a trükköt áruld el a szerencsétlennek, hogy milyen árfolyamon számolja ki az eurot, mert ez így 100%, hogy nem fog működni. Ha olyan normális banknál van, ami kiírja euroban is, akkor ok, ha nem, meg kell kérdezni, mert így nem lesz jó.

Hát leírom ismét.

Mikor a Skrill verification a bankkártyát, akkor van egy levonás, ezt csak  Ft-ban tudjuk, hogy mennyi.

Mikor én indítom a Skrill feltöltését, akkor azt euróban kiírja a Skrill. Ismét meg kell nézni a Ft bankszámlát, hogy most mennyit vont le a Skrill. Itt akkor ismerjük a Skrill-nél az eurót és ismerjük a Ft-os bankszámlát is, hogy mennyit vont le érte a Skrill. A Ft összeget elosztjuk az euró összeggel. Ez volna az árfolyam.

Ezt az árfolyamot használjuk ahhoz az összeghez, amivel a Skrill verification. A Ft-ot osztjuk a megkapott árfolyammal. Ezt kell beírni a Skrill számlán card verification.

Idézetet írta: lulu65bj Dátum október 17, 2014, 19:36:17
Hát leírom ismét.

Mikor a Skrill verification a bankkártyát, akkor van egy levonás, ezt csak  Ft-ban tudjuk, hogy mennyi.

Mikor én indítom a Skrill feltöltését, akkor azt euróban kiírja a Skrill. Ismét meg kell nézni a Ft bankszámlát, hogy most mennyit vont le a Skrill. Itt akkor ismerjük a Skrill-nél az eurót és ismerjük a Ft-os bankszámlát is, hogy mennyit vont le érte a Skrill. A Ft összeget elosztjuk az euró összeggel. Ez volna az árfolyam.

Ezt az árfolyamot használjuk ahhoz az összeghez, amivel a Skrill verification. A Ft-ot osztjuk a megkapott árfolyammal. Ezt kell beírni a Skrill számlán card verification.
Értem. Régebben nem lehetett addig feltölteni, amíg nem volt verifikálva a számla, így nem lehetett semmiképpen kiszámolni. Ezzel együtt normális bankoknál simán meg lehet nézni euroban, az  úgy biztosabb, de ha nálad működött így, akkor így is jó. :ok:

számla: HUF
kártya:EUR
OTP  automata (HUF-os elszámolás választása)

Kezdő balance: HUF 57543.00
Kivét: HUF 54.000
Maradék balance: HUF 846.67

Költség: 2696.33 HUF

Van esély rá, hogy be tudom fizetni egy irodához azt a pénzt, amit "non-gambling"-ként töltöttem fel?
Mikor próbáltam befizetni egy irodához, akkor fogadott a skrilles felületen az az üzenet, hogy azt a pénzt játékra nem használhatom, innen gondolom, hogy valahogyan sikerült átkattintani a pipát... :bash: (Korábban még nem történt ilyen.)
Nincs szó akkora pénzről, amit érdemes lenne kiutaltatni, majd újra be.

Idézetet írta: Dacsi Dátum október 23, 2014, 21:53:19
Van esély rá, hogy be tudom fizetni egy irodához azt a pénzt, amit "non-gambling"-ként töltöttem fel?
Mikor próbáltam befizetni egy irodához, akkor fogadott a skrilles felületen az az üzenet, hogy azt a pénzt játékra nem használhatom, innen gondolom, hogy valahogyan sikerült átkattintani a pipát... :bash: (Korábban még nem történt ilyen.)
Nincs szó akkora pénzről, amit érdemes lenne kiutaltatni, majd újra be.
Át kell küldeni egy haverhoz, ő meg vissza, akkor jó lesz. (gyakran nem lehet csinálni, de egyszer elnézik.)

Üdv!
Skrillről szerettem volna befizetni ezt az üzenetet kaptam:"Your account is currently restricted for security reasons. To resolve this please visit to help."
Aki ért hozzá vagy tudja ilyenkor mi a  teendő legyenszíves írjon!
Köszönöm!
Üzenet módosítása

"A számla jelenleg korlátozott biztonsági okokból. A probléma megoldásához kérjük, látogasson el, hogy segítsen."

Igen,de a skrilles helpesekkel nem foglalkozom mert 1 hét mire válaszolnak,ha válaszolnak.

Nekem is volt nemrég ilyen, akkor a bet365-töl azt válaszolták, hogy a Skrill nem engedi a befizetést, töröljem a kukikat, vagy ha az sem segít akkor másik gépről próbálkozzak. Másik gépről engedte a befizetést, aztán egy-két hónap múlva valahogy magától megjavult az a gépem is, ahonnan nem tudtam befizetni és most már onnan is tudok.

Kuki alatt mit értesz?
Akkor azt ajánlod probáljam más gépről?

Idézetet írta: penzhajhasz12 Dátum október 24, 2014, 15:51:26
Kuki alatt mit értesz?
Akkor azt ajánlod probáljam más gépről?
cookie bömgászőbe nyomszegy ctrl+shift+del-t és ott ki tudod választani hogy törölje ki

Ha van másik gép, akkor mindenképp egy próbát.

Vagy másik böngészővel is meg lehet próbálni, ha nincs másik gép. Annyira már nem emlékszem, hogy miket csináltam, csak arra, hogy végül egy ideig másik gépet, illetve gépeket használtam bet365-ös befizetéshez. Több gépet is használtam (szülők, munkahely, stb) és mindegyiken engedte csak azon az egyen nem, amelyiken nem engedte.