Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 33 vendég van a témában


Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 21, 2015, 11:37:46
Most ennyire problémás a Skrill vagy azóta már normalizálódott a helyzett? Alexthebest végül megjött a pénz?  :)

Persze, estefelé megjött, csak furcsálltam, mert ilyen "sokáig" nem szokta húzni a bet365. Már összefüggésbe hoztam a skrill problémával, amit én egyébként nem is tapasztaltam  ???

Idézetet írta: roberrtto Dátum augusztus 21, 2015, 08:41:08
Skrill direct müködik másnál?
Igy szeretnék feltenni pénzt, de nem megy, már tegnap se ment...

Sorry, but you are unable to use Skrill Direct at the moment. Please try again with a different payment method. Alternatively, you may try to use Skrill Direct in 24 hours.

Ezt az üzenetet adja.

Fizettem be skrill directel, de közben vont le a kártyámrol pénzt, és a skrill nem vonta le... A skrill számlám most -15000 ben van, kaptam egy levelet tőlük, mely lentebb látható! Két kérdésem lenne. Az egyik mi történik ha szept 5 ig nem rendezem? A másik muszáj mindenképp utalni ahogy írták? Ha veszek le betről  vagy ismerősöm küld pénzt, vagy ujabb skrill direktel vagy bakkártyával fizetek be jó lesz úgyis? Köszi a választ előre is!

Dear

We are contacting you with regards to your Skrill account and we would like to inform you that it is currently on negative balance. The deposits you have made have been cancelled by you or your bank and this is why we never received the money.

Stopping the aforesaid bank transfer led to losses on our end, which left your Skrill account on negative balance. Therefore, we kindly ask you to deposit the amount of 14999.97 HUF to your Skrill account by September 5th.

For uploading funds to your Skrill account, please refer to the Upload funds section or you can use the following bank details:

Account holder                 Skrill Ltd.
Bank      Postbank AG
City/Town           Frankfurt am Main
SWIFT   PBNKDEFF590
Sort code             59010066
IBAN      DE39590100660901586661
Account number              901586661
Account currency             HUF

Please do not forget to put your Customer ID in the reference field.

In case that you do not deposit the requested amount within the above specified deadline, we will be forced to take the case further and initiate a legal procedure against you.

Awaiting your soonest response.

Kind regards,

Skrill Help Team

Nem tudom, de ha tippelnem kellene kamatozik és egyszer csak kopogtatt a behajtó.
Neteller megvette Skrill-t, és persze úgy hiteleztek netellernek. Skrill ha eddig nem foglalkozott vele új tulaj biztos fog.

Idézetet írta: Geradossz Dátum augusztus 27, 2015, 14:10:04
Fizettem be skrill directel, de közben vont le a kártyámrol pénzt, és a skrill nem vonta le... A skrill számlám most -15000 ben van, kaptam egy levelet tőlük, mely lentebb látható! Két kérdésem lenne. Az egyik mi történik ha szept 5 ig nem rendezem? A másik muszáj mindenképp utalni ahogy írták? Ha veszek le betről  vagy ismerősöm küld pénzt, vagy ujabb skrill direktel vagy bakkártyával fizetek be jó lesz úgyis? Köszi a választ előre is!

Volt már erről szó korábban is... ez lesz, ha nem fizetsz:

Idézetet írta: kozserwithKK Dátum augusztus 10, 2014, 22:53:00
Üdv, a tisztánlátás végett:

Otp számlánal- elvégzed az aznonnali utalást a skrill weboldalán keresztül- 1 az utalás költségére nincs elég fedezet a számlám, így nem indul el az utalás. 2- banki nyitvatartási időn kívül este 7-8 után elvégzed a skrill weboldalán keresztül az utalást, majd otp netbankban lekérdezések menüpont tranzakciók ellenőrzése, jóváhagyása, aláírása almenüben látható a VÁRAKOZÓ utalás, amit az elöbb elvégeztél, majd részletek menüpont melletti nyílra kattintva a felugró menüben visszavonás gombra kattintasz. A skrill számládon tehát már sikeresen jóváírták a pénzt, a netbankban pedig visszavontad az utalást, ami így nem fog elindulni. Ez a befizetési opció  csak olyan országból elérhető , ahol jelen van a Raiffeisen bank, ugyanis a Skrill ott vezeti a számláját. Más netpénztárcáknál is láható ilyen befizetési mód, pl neteller, de itt azt takarja az instant szó, hogy ha a bankszámládról az összeg levonásra került, akkor írják jóvá azonnal a számládon.

Következmények: 5-6 munkanap múlva a Skrill érzékeli, hogy nem jött meg az ellenérték. Ekkor megkapod a fent említett email-t, hogy a számládat zárolták, csak befizetni tudsz, ( esetleg fogadni?) egyenlítsd ki a tartozást. Ezután 3 hónapig semmi. Majd kapsz postán egy levelet Angliából egy követeléskezelőtől, hogy fizesd ki a tartozást némi plusz költséggel. Ezután ezt a levelet újra meg újra megkapod, majd néhány héttel később egy MAGYAR követeléskezelőtől kapod ugyanezt, itt a "kamat" már jóval nagyobb lesz. Ilyenkor az ügy olyan és úgy folytatódik mint egy bedőlt hitel.......

Velem is történt már hasonló, mint Geradossz kollegával, de semmilyen levelet nem kaptam, nem zaklattak, hogy fizessek. Egyszerűen csak átment mínuszba a számlám, a feltöltésekkel pedig kiegyenlítettem az összeget. Ennek már vagy 1 éve, azóta semmilyen formában nem reklamáltak, semmilyen emailt vagy levelet nem kaptam.
Az a vicc az egészben, hogy még én törtem magam meg nyaggattam őket, hogy írjanak már valamit, hogy ilyenkor mi a teendő. Az akkor küldött 2-3 emailemre mai napig nem érkezett válasz...  :D

Idézetet írta: benedek185 Dátum augusztus 27, 2015, 20:46:13
Velem is történt már hasonló, mint Geradossz kollegával, de semmilyen levelet nem kaptam, nem zaklattak, hogy fizessek. Egyszerűen csak átment mínuszba a számlám, a feltöltésekkel pedig kiegyenlítettem az összeget. Ennek már vagy 1 éve, azóta semmilyen formában nem reklamáltak, semmilyen emailt vagy levelet nem kaptam.
Az a vicc az egészben, hogy még én törtem magam meg nyaggattam őket, hogy írjanak már valamit, hogy ilyenkor mi a teendő. Az akkor küldött 2-3 emailemre mai napig nem érkezett válasz...  :D

Ha kiegyenlítetted,akkor miért reklamáltak volna?

De akkor mindegy milyen módon egyenlítem ki ugye? Ha ismerősöm küld pénzt úgyis jó?

Nyilván igen. Nekik az a lényeg, hogy ne legyen a számlád mínuszban, vagyis hogy ne tartozz nekik.
Valószínűleg azért írták a feltöltést, mert ezt használtad, és ez egy egyszerű módja.

Idézetet írta: bendehal Dátum augusztus 27, 2015, 14:58:30
Nem tudom, de ha tippelnem kellene kamatozik és egyszer csak kopogtatt a behajtó.
Neteller megvette Skrill-t, és persze úgy hiteleztek netellernek. Skrill ha eddig nem foglalkozott vele új tulaj biztos fog.

És mik a tervek? Arról nem hallottál/olvastál?

Idézetet írta: drogos Dátum augusztus 27, 2015, 22:29:11
És mik a tervek? Arról nem hallottál/olvastál?
Egyelore csak a tulajdonos azonos, a ket ceg meg nem olvadt ossze. Nem is fog valszeg, de ki tudja.
Megvehetnek meg a Paypal-t is most h. elengedte oket az ebay, es a harom e-walletbol egy nagyon fain ceget lehetne csinalni ha lenne ra erkezesuk.
A 888 megvette a bwin.party-t, a Betfair es a Paddypower is egy teto ala kerult - erdekes nyar ez biznisz szempontbol, a piac koncentralodik.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 27, 2015, 22:49:49
Egyelore csak a tulajdonos azonos, a ket ceg meg nem olvadt ossze. Nem is fog valszeg, de ki tudja.
Megvehetnek meg a Paypal-t is most h. elengedte oket az ebay, es a harom e-walletbol egy nagyon fain ceget lehetne csinalni ha lenne ra erkezesuk.
A 888 megvette a bwin.party-t, a Betfair es a Paddypower is egy teto ala kerult - erdekes nyar ez biznisz szempontbol, a piac koncentralodik.
A bwin.party a bwinnek csak a pókeres részlege?

Nagyon off itt, de szerintem még nem vette meg 888 a bwint. Nagyon úgy volt, de a bwin visszalépett, és most van egy új cég a GVC, amivel a 888 licitháborút vív.
http://www.reuters.com/article/2015/08/07/us-bwin-party-m-a-gvc-holdings-idUSKCN0QC14W20150807

#2263 augusztus 28, 2015, 12:25:49, bendehal
Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 27, 2015, 22:49:49
Egyelore csak a tulajdonos azonos, a ket ceg meg nem olvadt ossze. Nem is fog valszeg, de ki tudja.
Megvehetnek meg a Paypal-t is most h. elengedte oket az ebay, es a harom e-walletbol egy nagyon fain ceget lehetne csinalni ha lenne ra erkezesuk.
A 888 megvette a bwin.party-t, a Betfair es a Paddypower is egy teto ala kerult - erdekes nyar ez biznisz szempontbol, a piac koncentralodik.

Paypalt szinte biztos hogy nem veszik meg, másrészt ezt a hármat összeólvasztani nem lehet. Paypal édekeltségi köre úgyanis USA.
Mások a jogszabályok mint itt.
888 még hivatalossan nem vette meg bwinparty-t, reméljük megveszi mert Amaya és GVC Holding (pokerstars)  szép lassan bezabálja a kicsiket. Ráadásul GVC H. 888-as ajánlatára ami kb 1200 millió$ volt, rá dobott 300 millió$ GVC.  Ezek nem pontos számok de ha ezek betörnek UK liceszel fogadási piacra....
Nézd meg bet365-öt egyre kevesebb bónusz újratöltési akció stb, ezt eredményezi hogy sok kicsi helyett nagyok vannak.
Inkább kőltenek reklámra mint reload bónuszra.
Amugy unibet terjeszkedet az utobbi időben nagyott, Stan James stb..