Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 27 vendég van a témában


Nekem 1 munkanapon belül vissza szoktak írni. Most van egy olyan tranzakció ami szerintük sikeres a fogadóiroda szerint nem. Szerintem csak félrement valami kettejük között.

Így-így hozzá is szoktam. A Visa kikérés után 2. nap  hajnali 2 óra körül szokott megjönni. Hétvégén is.

Van egy processed email amikor tényleg utaltak.
Ha látod megismered 😊

Köszönöm nektek a sok hasznos információt. :)

Akkor várom azt az e-mailt, remélem, nem húzzák sokáig a dolgot.

Az azonosítást eddig is app-on keresztül próbáltam elintézni. Első körben igazuk volt, valóban nem sikerültek a legjobban a fotók a személyimről. A második körben viszont abba kötöttek bele, hogy nem olyan vagyok a személyimen, mint a szelfin. 2010-es a személyim, természetes, hogy más a frizurám, plasztikai sebésznél viszont nem jártam, úgyhogy ez nonszensz. :D

Idézetet írta: sylvia_1988 Dátum július 20, 2020, 23:03:45
Köszönöm nektek a sok hasznos információt. :)

Akkor várom azt az e-mailt, remélem, nem húzzák sokáig a dolgot.

Az azonosítást eddig is app-on keresztül próbáltam elintézni. Első körben igazuk volt, valóban nem sikerültek a legjobban a fotók a személyimről. A második körben viszont abba kötöttek bele, hogy nem olyan vagyok a személyimen, mint a szelfin. 2010-es a személyim, természetes, hogy más a frizurám, plasztikai sebésznél viszont nem jártam, úgyhogy ez nonszensz. :D
nincs jogsid vagy utleveled, amiben van frissebb kep?

Vagy irány a fodrász 🤣

#3561 július 21, 2020, 14:36:43, sylvia_1988
Na, sikerült a hitelesítés, nem kell fodrászhoz mennem. :D Az utalást viszont nem intézik, letöltöttem a tranzakciókat CSV-ben és ott látszik, hogy SCHEDULED a státusz. Felháborító, ráadásul ahogy nézem, ez már a sokadik olyan időszak, amikor gond van a kiutalásokkal. Legalább kitehetnének egy figyelmeztetést, ha ilyesmi áll fenn és akkor keresne az ember más megoldást. Az én időmet többet nem vesztegetik, az biztos - pláne úgy, hogy még fizettetnek is érte 2.000 Ft-ot.  :noway:

új skrill furcsaság...volt 22-én 4db visa kifizetésem, 2 most megjött, 2 pedig visszautasításra került.
kikértem újra,kíváncsi vagyok.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 24, 2020, 02:31:11
új skrill furcsaság...volt 22-én 4db visa kifizetésem, 2 most megjött, 2 pedig visszautasításra került.
kikértem újra,kíváncsi vagyok.
Azert a Skrill mellett ebben a sztoriban az az igazi furcsasag es talany, hogy miert fizet valaki 4-szeres penzt, hogy 4 reszletben utaljon haza.

Majd azert ird be lecci, hogy mi az ugy fejlemenye, jo lenne, ha megjavulnanak.

Idézetet írta: zbking Dátum július 24, 2020, 12:00:50
Azert a Skrill mellett ebben a sztoriban az az igazi furcsasag es talany, hogy miert fizet valaki 4-szeres penzt, hogy 4 reszletben utaljon haza.

Majd azert ird be lecci, hogy mi az ugy fejlemenye, jo lenne, ha megjavulnanak.
Lehet,hogy folyamatosan nyert és állandóan kérte ki nehogy elbukja(lehet naiv vagyok)

Idézetet írta: Powell Dátum július 24, 2020, 18:35:57
Lehet,hogy folyamatosan nyert és állandóan kérte ki nehogy elbukja(lehet naiv vagyok)

Én úgy emlékszem van egy napi limit határ és az felett nem utalnak. Akinek sok van bent annak muszály több részletben.

Köszi az infót,sajnos eddig ez a veszély nem fenyegetett ;D

Idézetet írta: grof19 Dátum július 24, 2020, 18:50:26
Én úgy emlékszem van egy napi limit határ és az felett nem utalnak. Akinek sok van bent annak muszály több részletben.
Remeljuk igy van, mert nem kicsi az a hatar 8)

Minden VISA kifizetés megjött :)
Ott pont, ha kikérem, nem bukom el.
Illetve 7,5% mindig a díj, ha egyben kérem ki akkor annak a 7,5%-a.
Utalással nem mertem kikérni azóta sem.

Idézetet írta: Superhero Dátum július 29, 2020, 21:58:09
Minden VISA kifizetés megjött :)
Ott pont, ha kikérem, nem bukom el.
Illetve 7,5% mindig a díj, ha egyben kérem ki akkor annak a 7,5%-a.
Utalással nem mertem kikérni azóta sem.
Bazzeg de sotet vagyok
Tenyleg 4x10-nek is ugyanannyi a 7,5%-a, mint 40-nek.  :o 8)