Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Sziasztok!Tegnap megtettem a Sportingbeten a San Francisco Giants-Los Angeles Dodgers baseballmeccset a San Francisco győzelmével. Nyert 2:1-re a San Francisco, de a sportingbet szerint Vesztes fogadás. A kérdésem a következő! Rá szoktak jönni maguktól ha valami nem oké, vagy kezdjek el reklamálni?Járt már hasonlóan valaki?

Oké!Mégiscsak felhívtam az ügyfélszolgálatot. Azt mondta , nem tárolnak eredményeket, a neten nézte meg nekem az eredményt és szerinte is nekem van igazam.De továbbítja , a fogadásszervezőknek az észrevételemet , majd 24-órán belül értesítenek.  :D

Ha vmi nem oké szted,akkor minél hamarabb írj!
Nincs olyan,hogy rájuk hagyod.Akkor lesz**nak.

Most értem haza a melóból és már várt a mail, hogy elnézést kérnek és javították. Ez szerencsére gyorsan ment.  :laugh:

Nem tudjátok régi ügyfeleknek van valami bónusz?

A számlatörténet megjelenítése nálatok működik, vagy csak velem szórakoznak ha minden tranzakciót látni szeretnék?

Idézetet írta: benson Dátum október 01, 2010, 22:23:19
A számlatörténet megjelenítése nálatok működik, vagy csak velem szórakoznak ha minden tranzakciót látni szeretnék?

Nem jeleníti meg nekem se, gondolom majd javítják a hibát

Idézetet írta: Salvio Dátum október 02, 2010, 02:44:01
Nem jeleníti meg nekem se, gondolom majd javítják a hibát

Most már működik.

Idézetet írta: tsabigo Dátum szeptember 16, 2010, 22:38:13
Most értem haza a melóból és már várt a mail, hogy elnézést kérnek és javították. Ez szerencsére gyorsan ment.  :laugh:

Gratulálok hozzá. Ilyenről még nem hallottam, hogy a rendszerben hiba lépjen fel.

A bónuszpénz egy idő után kifizethető lesz, vagy csak az arra kapott nyeremény?
Nem nagyon kaptam még bónuszt tőlük, aztán gőzöm nincs az egészről.
Köszi

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 15, 2010, 23:52:18
A bónuszpénz egy idő után kifizethető lesz, vagy csak az arra kapott nyeremény?
Nem nagyon kaptam még bónuszt tőlük, aztán gőzöm nincs az egészről.
Köszi

Ha teljesíted a bónusz feltételeit, akkor a teljes összeget le tudod majd venni.
Pár hónapja, amikor jóváírták nekem az SFtotó nyereményt, akkor a bónusz összegének az 5-szörösét kellett megjátszani, nem volt megszabva minimum odds, lehetett akár 1,01 is.



Idézetet írta: Salvio Dátum október 16, 2010, 00:21:54
Ha teljesíted a bónusz feltételeit, akkor a teljes összeget le tudod majd venni.
Pár hónapja, amikor jóváírták nekem az SFtotó nyereményt, akkor a bónusz összegének az 5-szörösét kellett megjátszani, nem volt megszabva minimum odds, lehetett akár 1,01 is.




Köszi. Azt hittem hogy nagyobb szorzókon kell játszak, de így még jobb:D

Idézetet írta: lapgellert Dátum október 16, 2010, 08:37:49
Köszi. Azt hittem hogy nagyobb szorzókon kell játszak, de így még jobb:D

Azért szerintem még live chat-en rákérdezhetsz, az a biztos, amit ők mondanak. Lehet már változtak a bónusz feltételei azóta.

Sziasztok!

Töltöttem fel sportingbetre pénzt amit sikeresen elbuktam :)... Van nekik ez a Hűségbonuszuk ott a "sorsolás"  kategóriába esek bele ezt valaki elmesélné hogy hogy működik?:) autómatikusan sorsol a gép vagy én tudom elindítani a sorsolást?

Köszi a válaszokat!

Sziasztok!

Ezzel a Sportingbet Abaqoos izével kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalat?
Elvileg van egy 1000 Ft-os bónusz most.
Ha először fizet be valaki vele a sportingbetnél minimum 2500 Ft-ot, akkor 1000Ft ot adnak az Abaqoos számlára.
Amihez ha van még azon a számlán egy kis pénz akkor újra be lehet tenni az SB-hez, és akkor az már egy tiszta ezres. :)
Ötletem: elmegyek a kispostánkra, beteszek 5000-et erre az Abaizére, aztán 2500-at átutalok az SB-hez, majd a maradék 2500+bónusz 1000-et ismét beteszem a sportinbethez, így tiszta az ezres. Nincs semmilyen forgatási követelmény.
Valaki próbálta már ezt, és úgy egyébként mi a véleményetek?