Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Szurki Dátum október 27, 2010, 13:49:48
Sziasztok!

Ezzel a Sportingbet Abaqoos izével kapcsolatban van valakinek valamilyen tapasztalat?
Elvileg van egy 1000 Ft-os bónusz most.
Ha először fizet be valaki vele a sportingbetnél minimum 2500 Ft-ot, akkor 1000Ft ot adnak az Abaqoos számlára.
Amihez ha van még azon a számlán egy kis pénz akkor újra be lehet tenni az SB-hez, és akkor az már egy tiszta ezres. :)
Ötletem: elmegyek a kispostánkra, beteszek 5000-et erre az Abaizére, aztán 2500-at átutalok az SB-hez, majd a maradék 2500+bónusz 1000-et ismét beteszem a sportinbethez, így tiszta az ezres. Nincs semmilyen forgatási követelmény.
Valaki próbálta már ezt, és úgy egyébként mi a véleményetek?

Én próbáltam, meg sem kell forgatni, egyből kivehető. Szerintem ne bonyolítsd túl: elég 2500-at feltenned az abaqoosra, azt feltöltöd sb-re, és néhány percen belül ott lesz az 1000 az abaqoos számládon. Azt megint feltöltöd sb-re, és utána a 3500 lekérhetó sb-ről (bármire, amivel korábban már történt befizetés).
Ja és ha van netbankod, hagyd a postát, neten pár perc alatt átmegy a pénz.

Idézetet írta: benson Dátum október 27, 2010, 14:21:19
Én próbáltam, meg sem kell forgatni, egyből kivehető. Szerintem ne bonyolítsd túl: elég 2500-at feltenned az abaqoosra, azt feltöltöd sb-re, és néhány percen belül ott lesz az 1000 az abaqoos számládon. Azt megint feltöltöd sb-re, és utána a 3500 lekérhetó sb-ről (bármire, amivel korábban már történt befizetés).
Ja és ha van netbankod, hagyd a postát, neten pár perc alatt átmegy a pénz.
Szia! Szerintem én egy fél gondolattal előrébb vagyok! :)
Azért tennék be többet (4500-5000) az Abaqoosra, mert elsőre ugye befizetek 2500-at a Sportingbetre, aztán 1000 egységet kapok Abaizé számlára, DE a minimum befizetés onnan 2500 Ft(!) így, a sima 2500-as befizetéssel ott tartanék, hogy az Abaizén lévő 1000-t nem tudnám sehová utalni :)
Nincs netbankom az Otp-m meg messzebb van mint a Posta, már csak az a kérdés, hogy van-e átutalási díj...

Idézetet írta: Szurki Dátum október 27, 2010, 14:27:54
Szia! Szerintem én egy fél gondolattal előrébb vagyok! :)
Azért tennék be többet (4500-5000) az Abaqoosra, mert elsőre ugye befizetek 2500-at a Sportingbetre, aztán 1000 egységet kapok Abaizé számlára, DE a minimum befizetés onnan 2500 Ft(!) így, a sima 2500-as befizetéssel ott tartanék, hogy az Abaizén lévő 1000-t nem tudnám sehová utalni :)
Nincs netbankom az Otp-m meg messzebb van mint a Posta, már csak az a kérdés, hogy van-e átutalási díj...

Nem vagy előrébb, csak éppen a sportingbet egy kicsit félrevezető. Abaqoos-szal 1000 Ft a minimum befizetés, nem pedig 2500, ahogy írják. Hidd el, hisz kipróbáltam.  :cya:

Kép csatolva.

Igazad lehet! :)
De tényleg becsapós, hogy a Sportingbetnél 2500-at írnak minimum.
A Postánál azt mondták, hogy 290 Ft a díja :S
OTP esetében gondolom kedvezőbb.

Na elugrottam az OTP-be, megtettem az átutalást, ami potom 300 Forintomba kerül ( a k. édes ***** a rablásért!) 4500 Ft tettem be Abaqoos-ra, 2500 átment SB-re majd a 2000+1000 bónusz is, úgyhogy 5500 került az SB számlámra összesen. A k. bank miatt "csak" 700 Ft a bónuszka  :P
De ennek is örülni kell természetesen! :)
Köszi Benson a segítséget és hogy időt szántál rám!  ;)

Ez érdekes ,én is besétáltam az otpbe és befizettem 3000Ft , és nem kértek semmit pluszba ,mire hazasétálam már rajta volt az abaquson.

Pedig nincs otpés számlám ,Lehet neked beléptek számládba és onnan csináltak egy utalást.

Idézetet írta: Wonder68 Dátum október 30, 2010, 15:24:48
Pedig nincs otpés számlám ,Lehet neked beléptek számládba és onnan csináltak egy utalást.

Én OTP netbankon keresztül utaltam át 2500Ft-ot és 120Ft-ot vontak még le kezelési költségként.

Ezek szerint ,ahány OTP anyi szokás. Eddig én vezetek  ezerből ,1000Ft lett a bonusz  :cya:

Járt már közületek valaki úgy, hogy érvénytelenítették a fogadását, majd később újra érvényesnek minősítették?

Tegnap este valami rendszerhiba lehetett náluk, így az Univ. de Chile - Colo Colo meccs (ma este 20.00) oddsai egy másik, éppen akkor élőben futó chilei bajnoki oddsai szerint mozogtak. Így fordulhatott elő, hogy az említett mérkőzésre elcsíptem egy olyat, hogy félidő over 1,5 gól, előbb 7,5 majd 9,5 oddson. Persze fél óra múlva érvénytelenítették. Aztán ma délután az érvénytelenítést törölték, vagyis újra nyitott ez a két fogadásom, csak azt nem tudom, hogy ez már így marad-e? Élő chat persze éppen most nem elérhető.  >:(

Szerintetek meghagyják érvényesnek?

Sziasztok!

Én úgy jártam most, hogy Manresa - Unicaja V kellett már csak a fogadásomhoz, és nyert is (63-81 lett),de vesztesként lett elkönyvelve. Nem értem, hogy ezt hogyan lehetett vesztesnek elkönyvelni, ment is a reklamáció ;D Tette más is a Malagát és hasonlóképp járt?

Idézetet írta: benson Dátum november 07, 2010, 15:11:43
Járt már közületek valaki úgy, hogy érvénytelenítették a fogadását, majd később újra érvényesnek minősítették?

Tegnap este valami rendszerhiba lehetett náluk, így az Univ. de Chile - Colo Colo meccs (ma este 20.00) oddsai egy másik, éppen akkor élőben futó chilei bajnoki oddsai szerint mozogtak. Így fordulhatott elő, hogy az említett mérkőzésre elcsíptem egy olyat, hogy félidő over 1,5 gól, előbb 7,5 majd 9,5 oddson. Persze fél óra múlva érvénytelenítették. Aztán ma délután az érvénytelenítést törölték, vagyis újra nyitott ez a két fogadásom, csak azt nem tudom, hogy ez már így marad-e? Élő chat persze éppen most nem elérhető.  >:(

Szerintetek meghagyják érvényesnek?

Kiértékelik h mikor tetted meg. A Sportingbet a leghülyébb ilyen téren, de ez van. Szerintem hétfő reggelig legkésőbb megtudod mi lesz. Remélem nyertesnek írják majd jóvá, de nem nagyon hiszem.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum november 07, 2010, 21:18:24
Sziasztok!

Én úgy jártam most, hogy Manresa - Unicaja V kellett már csak a fogadásomhoz, és nyert is (63-81 lett),de vesztesként lett elkönyvelve. Nem értem, hogy ezt hogyan lehetett vesztesnek elkönyvelni, ment is a reklamáció ;D Tette más is a Malagát és hasonlóképp járt?


Időszakos zavar, javítani fogják ;)

Idézetet írta: jaaas Dátum november 07, 2010, 22:06:29
Kiértékelik h mikor tetted meg. A Sportingbet a leghülyébb ilyen téren, de ez van. Szerintem hétfő reggelig legkésőbb megtudod mi lesz. Remélem nyertesnek írják majd jóvá, de nem nagyon hiszem.

Még tegnap, a meccs előtt újra érvénytelenítették.

Idézetet írta: jaaas Dátum november 07, 2010, 22:07:20
Időszakos zavar, javítani fogják ;)

Ma délutánra javították!