Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A sportingbet nem számolja nekem a bónusz forgatását?   ???

Idézetet írta: Rézmalac Dátum november 22, 2010, 20:56:35
A sportingbet nem számolja nekem a bónusz forgatását?   ???

Számolják, csak neked azt nem mutatják. :)

Idézetet írta: rosco Dátum november 22, 2010, 21:06:01
Számolják, csak neked azt nem mutatják. :)

LOL, köszi!  :D
És jelzik legalább ha megvan, vagy írjam fel én?

Idézetet írta: Rézmalac Dátum november 22, 2010, 21:49:47
LOL, köszi!  :D
És jelzik legalább ha megvan, vagy írjam fel én?

Én úgy követtem, hogy rámentem a kifizetés részre, és megnéztem, hogy mennyi pénzt engedne kivenni, ugyanis az összegből le van vonva a bónuszod. Amikor az egész összeget engedi kivenni, akkor már teljesítve van a bónusz követelmény.  :)

Idézetet írta: Cavalorn Dátum november 23, 2010, 01:27:09
Én úgy követtem, hogy rámentem a kifizetés részre, és megnéztem, hogy mennyi pénzt engedne kivenni, ugyanis az összegből le van vonva a bónuszod. Amikor az egész összeget engedi kivenni, akkor már teljesítve van a bónusz követelmény.  :)

Igen, eddig én is ezt az egy módszert találtam meg...

Sziasztok!
Létezik, hogy a sportingbeten hiba van, vagy nálam van gond? Ma egész nap próbálok belépni, de a főoldal bejön, bejelentkezni viszont nem tudok. Tapasztalt ma valaki hasonlót?

Nekem sikerül belépni...
De az is igaz, hogy elég sűrűn van szerver hiba vagy karbantartás. :noway:
Próbálkozz egy óra múlva újból.
Sok sikert. :cya:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy más is nyert sportingbettől karácsonyra jegyet a Debrecen - Sampdoria csütörtöki Európa Liga mérkőzésre? Köszönöm a választ!

Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy nyertem a hűségbónusz keretén belül egy értékes nyereményt de egy hónap elteltével sem vették velem fel a kapcsolatot. Én kerestem őket telefonon chaten és emailben is de érdemi információt nem adtak. Az elején azt mondták 1-2 hét és felveszik a kapcsolatot de azóta sem történt semmi. Hová lehetne fordulni panasszal?

Idézetet írta: jfcvfc Dátum december 30, 2010, 22:30:55
Sziasztok!
Az lenne a problémám hogy nyertem a hűségbónusz keretén belül egy értékes nyereményt de egy hónap elteltével sem vették velem fel a kapcsolatot. Én kerestem őket telefonon chaten és emailben is de érdemi információt nem adtak. Az elején azt mondták 1-2 hét és felveszik a kapcsolatot de azóta sem történt semmi. Hová lehetne fordulni panasszal?

Sikerült megoldani a gondot?

Idézetet írta: Milan Dátum január 13, 2011, 16:42:43
Sikerült megoldani a gondot?
Úgy néz ki igen bár még nem kaptam meg a laptopot de hivatalos értesítést kaptam ma hogy jan. 12.-én postázták a címemre. És elnézést is kértek a csúszásért. Remélem holnap vagy legkésöbb szerdán megérkezik. ;)

Idézetet írta: Milan Dátum január 13, 2011, 16:42:43
Sikerült megoldani a gondot?
Ma meg is oldódott! Megkaptam a laptopot!


SZiasztok!

NYertem a sportingbet novemberi hűségbónusz játékában egy sony 10.1 mp-es fényképezőgépet. Azóta sem kaptam meg,technikai okok miatt,amit persze nem indokolnak,hogy mi.

Más is járt már hasonlóan vagy tudna segíteni?

Idézetet írta: Dosztojevszki Dátum január 25, 2011, 16:45:01
SZiasztok!

NYertem a sportingbet novemberi hűségbónusz játékában egy sony 10.1 mp-es fényképezőgépet. Azóta sem kaptam meg,technikai okok miatt,amit persze nem indokolnak,hogy mi.

Más is járt már hasonlóan vagy tudna segíteni?

Ügyfélszolgálatnál érdeklődtél?