Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: artur33 Dátum március 28, 2011, 09:08:33
10 ingyen pörgetés ma a "Roman Empire" játékon!! :ok: :cya:
Sőt, ha minden igaz 31.én is lesz valamelyik játékon 10 ingyen pörgetés. :)
A pár nappal ezelőtti 1,5 euró után most 5,24-et pörgettem ki. Mehet is élő fogadásokra. ;)

2011. március 30. 13:00-tól 10 ingyenes pörgetés a Maya Gold nyerőgépen :ok:

Valamit kell ezekért tenni is?!  :D

Nekem nincs ma se a "Roman Empire -n" 10 pörgi.

Idézetet írta: csatarid Dátum március 28, 2011, 14:40:42
Valamit kell ezekért tenni is?!  :D

Nekem nincs ma se a "Roman Empire -n" 10 pörgi.

Nem hiszem, hogy bármit tenni kellene, mert én pl. nagyon régen nem fogadtam már náluk. Kaszinó letöltése és az ingyenpörgik menünél nekem ott van.

Idézetet írta: Latzka Dátum március 28, 2011, 14:43:04
Nem hiszem, hogy bármit tenni kellene, mert én pl. nagyon régen nem fogadtam már náluk. Kaszinó letöltése és az ingyenpörgik menünél nekem ott van.

Utána nézek még1x.. ingyen pörgik olyat nem találtam az előbb.

Ma újabb 10 ingyen pörgi.. már nem 0,00€-t nyertem hanem 0,51€-t, amivel szintén nem lehet fogadni mert nincs meg 250FT, így ruletteztem (egyet=1) és egyből 0  :D :cya:

Nem tudom Ti észrevettétek-e de a sportingbet egyre jobban lemarad oddsok tekintettében többi fogadóirodától, 2 éve regiztem hozzájuk akkoriban Bwin-től jöttem át mert ott iszonyatosan gyengék voltak a szorzók. De most már szinte minden fogadóiroda veri a sportingbetet  ilyen szempontból, pedig egyedülálló náluk a bankkártyás ingyenes befizetés és korlátlan kifizetés, de ezzel hogy hihetetlenül alacsony szorzók vannak mindent elrontanak szerintem. Kíváncsi vagyok szólt-e már valaki innen a supportnak ilyen ügyben mert én előbb írtam nekik levelet és azt válaszolta, hogy eddig mindenki csak pozitív véleménnyel volt a oddsaikről... Hát szerintem ez egy nagy kamu.

Én szinte csak boxra fogadok náluk, és a boxmeccsekre adott szorzóik sokszor verik a bet365-öt is, szóval meg vagyok elégedve velük. Más sportág tekintetében nem tudom mi a helyzet...

Ma 10 ingyen pörgetés az Irish Magic játékon.  :ok:[pap][/pap]

Én is kaptam:) 10 ingyen pörgetést  :o

Maya Gold 10 ingyen pöri... raboljatok rá! GL! :cya:


Kíváncsi leszek én is, mert legutóbb az Irish Magic egy centet sem adott, pedig ez free pöriken nagyon ritka...

Nekem semmit nem adott. :(