Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


El ne felejtsétek!!!!
10 ingyenpörgetés a Maya Gold nyerőgépen!
0,85 Eur -öt hozott ,ezért tovább játszottam 0,25E téten lesz ami lesz alapon 3nyomás..
Második nyomásra bejött 10,2Euro :beerchug: Ezt már pont ki lehet venni  :ok:
Ki is vettem..

#151 május 31, 2011, 16:08:28, RedMunchen2010
A sportingbeten a regisztrálás után van kötelező befizetés egy meghatározott időn belül?
Konkrétan arra gondolok, hogy most csinálok egy számlát és mondjuk csak rá 1-2-3 hónap múlva fizetek be, ez lehetséges vagy nem? Vagy melyik fogadóirodát javasoljátok, unibet az jobb?

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 31, 2011, 15:55:54
A sportingbeten a regisztrálás után van kötelező befizetés egy meghatározott időn belül?
Konkrétan arra gondolok, hogy most csinálok egy számlát és mondjuk csak rá 1-2-3 hónap múlva fizetek be, ez lehetséges vagy nem?

A válaszotokat előre is köszönöm!  :ok:

Akkor fizetsz be amikor akarsz, bár nem tudom miért akarsz számlát nyitni ha nem akarsz játszani.  ???

Unibeten jobbak az oddsok.

Először megfigyelek  :D utána nyerek :redchug: . Egyébként köszi a választ!  :ok:

Meg azért jól jönnek az ingyen 1000 ,2800ft-ok!
ok!

Idézetet írta: RedMunchen2010 Dátum május 31, 2011, 16:10:26
Először megfigyelek  :D utána nyerek :redchug: . Egyébként köszi a választ!  :ok:

Az UNIBET a legjobb és legtöbb fogadási kritériumokat tartalmazó fogadóiroda, ha van pénzem játékra, én csak nekik küldök, a számlámra!!! Ez az az IRODA, ahol nyerni is lehet, nem csak játszani !!! Ezt ajánlom neked, és gratulálok, hogy az SPF.-kupában ilyen SZUPER voltál!!! További sok sikert, és szép napot kívánok!!!  -APURIMAC-...


Idézetet írta: APURIMAC Dátum június 01, 2011, 01:23:33
Az UNIBET a legjobb és legtöbb fogadási kritériumokat tartalmazó fogadóiroda, ha van pénzem játékra, én csak nekik küldök, a számlámra!!! Ez az az IRODA, ahol nyerni is lehet, nem csak játszani !!! Ezt ajánlom neked, és gratulálok, hogy az SPF.-kupában ilyen SZUPER voltál!!! További sok sikert, és szép napot kívánok!!!  -APURIMAC-...
Mondjuk azzal tudnék vitatkozni, hogy az unibet a legjobb. De egyrészt nem akarok, másrészt ez nem az a topic. A sportingbet kínálata legalább olyan jó, ha nem jobb. Talán nincs NB2...
De a live része bet365-el vetekszik, faszán fizetnek, és tényleg itt is mindenre lehet fogadni. Hogy az oddsok unibetnél jobbak, ebben sem lennék biztos. Amúgy meg fizetnek rendesen, mi kell még.
Az meg mekkora vakság, hogy az unibet az az iroda, ahol nyerni is lehet...-Ezt ki sem fejtem, mert felesleges.

Na lényeg a lényeg, a sportingbet egy igazán fasza kis iroda.

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 01, 2011, 08:59:10
Na lényeg a lényeg, a sportingbet egy igazán fasza kis iroda.

Köszi a véleményt oakland23!  :ok:

Rohadt idegesítő, hogy nem jön be a sportingbet oldala!!
Máskor legalább kiírják, hogy karbantartás vagy valami...  :crazy:

A minimum befizetés díja 6000 huf alatt 150 huf díjjal jár, e felett ingyenes.
Nem rég még 1000 huf volt a minimum, aztán emelték 2500re. Most meg ez. Egyre nagyobb csalódás az iroda. :crazy:

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum június 09, 2011, 15:36:10
A minimum befizetés díja 6000 huf alatt 150 huf díjjal jár, e felett ingyenes.
Nem rég még 1000 huf volt a minimum, aztán emelték 2500re. Most meg ez. Egyre nagyobb csalódás az iroda. :crazy:

Még jó,h régebben kivettem innen a pénzem :)
Sőt,számlámon -2500 van azóta :D:D

Idővel gondolom rájönnek maguktól is, hogy ügyfeleket veszitenek, mert a konkurencia sokkal jobb ajánlatokkal várja a játékosokat. Nem is értem, hogy engednek ilyen "okos" embereket a csapatukba... :wall:

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 09, 2011, 16:20:31
Idővel gondolom rájönnek maguktól is, hogy ügyfeleket veszitenek, mert a konkurencia sokkal jobb ajánlatokkal várja a játékosokat. Nem is értem, hogy engednek ilyen "okos" embereket a csapatukba... :wall:
Ahogy mondod Vm! Az a 125 000 HUF-os promó is. Ezzel maguk alatt vágják a fát. Nem tudom ki ott a marketinges, de fingja sincs az egészről.

Egyébként az is milyen érdekes,hogy pl. ma volt egy tenisz (Llodra-Tsonga), Tsonga ellenfele feladta,s aki erre tett,érvénytelenítették ezt a mérkőzést...
Pedig ilyenkor ugyan úgy,meg szokták adni,de hát Sporingbet :noway: