Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: lalalagirl Dátum augusztus 02, 2011, 14:22:21
de mire?
Olyan akciójuk volt, hogyha júliusban 13 különböző napon fogadott valaki minimum 1000ft-os téttel minimum 1.3-as szorzóval akkor kapott 10000ft bónuszt... Elvileg csak olyanoknak járt, akik kaptak emailt erről.

Idézetet írta: patyi Dátum augusztus 02, 2011, 14:36:10
Olyan akciójuk volt, hogyha júliusban 13 különböző napon fogadott valaki minimum 1000ft-os téttel minimum 1.3-as szorzóval akkor kapott 10000ft bónuszt... Elvileg csak olyanoknak járt, akik kaptak emailt erről.
emiatt kérdeztem, teljesítve, de nem jöt még (újabb) e-mail

Idézetet írta: lalalagirl Dátum augusztus 02, 2011, 14:44:08
emiatt kérdeztem, teljesítve, de nem jöt még (újabb) e-mail

Azt én sem kaptam, csak jóváírták a számlámon a bónuszt. Számládat nézted?

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 02, 2011, 15:27:13
Azt én sem kaptam, csak jóváírták a számlámon a bónuszt. Számládat nézted?
hol lehetne látni? lerestem, de nem látom a bónuszt

Idézetet írta: lalalagirl Dátum augusztus 02, 2011, 15:30:30
hol lehetne látni? lerestem, de nem látom a bónuszt

Mondjuk az egyenlegeden.  ;) De ha nincs, írj nekik!

Én is teljesítettem de még nem kaptam meg a bónuszt. Az szerintetek kizáró ok ha mellette fogadtam kisebb oddsokkal is mint 1,3? Persze a napi egy fogadás mindig megvolt ami megfelelt a kritériumuknak.

Idézetet írta: Yuber Dátum augusztus 02, 2011, 16:19:26
Én is teljesítettem de még nem kaptam meg a bónuszt. Az szerintetek kizáró ok ha mellette fogadtam kisebb oddsokkal is mint 1,3? Persze a napi egy fogadás mindig megvolt ami megfelelt a kritériumuknak.
Biztos, hogy nem. Én csak ezmiatt tettem be hozzájuk 2500ftot és fogadtam összevissza 13 napig az 1000ft-os fogadás mellett. még egy 20ast ki is fizettem :great:És ezek után is megkaptam, szóval ilyennel nem foglalkoznak :D Tegnap chaten rákérdeztem, hogy mikorra várható a jóváírás és azt írta a srác, hogy folyamatosan, max péntekig mindenki megkapja...

Nekem megjött, ki is pörgettem az 1.5ös kritériumot. Csak elszálltam a végén.  :crazy: Sokat akartam...

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum augusztus 02, 2011, 17:52:10
Nekem megjött, ki is pörgettem az 1.5ös kritériumot. Csak elszálltam a végén.  :crazy: Sokat akartam...
17:30-kor Free bet bónusz

amúgy mi is a követelmény még?

Miután jóváírták freebet néven, kell még forgatni?

Idézetet írta: lalalagirl Dátum augusztus 02, 2011, 18:03:15
17:30-kor Free bet bónusz

amúgy mi is a követelmény még?

Háromszoros összegben, min. 1,5 oddson kell megforgatni 30 napon belül.

Én még nem kaptam meg a bónuszt, pedig megvolt a 13 (15) különböző napon tett fogadás, 1000 ft téttel, 1,3-as szorzó felett...

Kedden a chaten azt mondták, hogy mindenkinek manuálisan írják jóvá, ez 5 munkanapot is eltarthat.
Azért tegnap írtam egy emailt, hogy a 6. munkanapon én is sorra kerüljek!   :)

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 07, 2011, 12:48:11
Én még nem kaptam meg a bónuszt, pedig megvolt a 13 (15) különböző napon tett fogadás, 1000 ft téttel, 1,3-as szorzó felett...

Kedden a chaten azt mondták, hogy mindenkinek manuálisan írják jóvá, ez 5 munkanapot is eltarthat.
Azért tegnap írtam egy emailt, hogy a 6. munkanapon én is sorra kerüljek!   :)

A kis huncutok! (de legalább vasárnap is dolgoznak...)
Írt az ügyfélszolgálat, hogy a bónuszcsoport szerint nem teljesítettem a feltételeket, de ha elküldöm a fogadások azonosítóit, akkor ellenőrzik nekem.
Kíváncsi vagyok... (elküldtem)
Szerintem 15 érvényes fogadásom volt, plusz 3 "határeset", ami DNB típusú volt és csak a tét jött vissza.
Előzetesen az állították, hogy az is beleszámít, de én nem számoltam vele.

(csak 12-ére került pénz a számlára, ezért lett picit kicentizve...)

Nekem szó nélkül kifizették a bónuszt... :ok:
Szombaton kértem ki egy elég szép összeget és ma reggel már rajta is a számlámon(otp) kellemes "csalódás" számomra a sportingbet... :great: :great:

No, én is megkaptam a bónuszt.
Igaz, hogy hallgattak 3 napig az email-em után, de udvariasan felhívtam rá ismételten a figyelmüket - ezúttal a belső üzenetküldő rendszeren keresztül - és pár órán belül fizettek.