Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: BvB_09 Dátum augusztus 26, 2011, 08:40:31
Flash kaszinó->Frankestein

Az első 777 felhasználónak 7 ingyen pörgetés. A nyereményt 20x kell megforgatni.
még dél körül is befértem a 777be...
jó sokan játszhatnak itt 8)

Keresek vkit aki lejátszaná helyettem az ingyen pörgetéseteket a letölthető kaszinóban.Én sajna nem tudom letölteni,mert ahonnan netezek ott rendszergazdai jogosultság kell a telepítéshez. Úgy gondoltam hogy a kipörgetett nyeremény felét átküldeném a mb-en. ha érdekel írj privit.

Idézetet írta: ncis88 Dátum augusztus 29, 2011, 14:55:39
Keresek vkit aki lejátszaná helyettem az ingyen pörgetéseteket a letölthető kaszinóban.

Ezek tudtommal csak adott napra érvényesek, de cáfoljatok ha nem így van. (vagy mára is van valami?)

Ingyen pörgetés már nem lesz a hónapban és ma sincs.

Jogos..sajnos :(  Pedig múltkor volt olyan pörgetésem ami nem egy napig volt érvényes,azt hittem itt sem probléma egy-két nap csúszás..Tévedtem. Pedig múltkor kipörgött 3Euro

Valaki, aki már huzamosabb ideje van sportingbeten, meg tudná mondani milyen iroda ez? Értem ezalatt, hogy milyen a ki-befizetés, bónuszok vannak-e, vannak-e fura húzásaik? Most első befizetésre akár tíz ropit is adnak.

Bónuszokkal nem nagyon halmozzák el az embert. Néha küldenek 1-2 promós e-mailt, de ezeken túl nem nagyon szokták megerőltetni magukat. Befizetésük nagyon gyors, kártyáról egyből ott van a pénzed, kifizetésük nálam mindig korrekt volt, bár van hogy 1 hétig is elhúzódik. De mindig megérkezett. Szorzóik meg egyre kevésbé versenyképesek. Van, hogy a tippmix odds is jobb mint a Sportingbetnél.

Ez nagyon gyors volt :D Köszönöm Lord. A szorzókra még ránézek, de ha a fontosabb szempontok alapján szerinted  jók, akkor lehet befektetek.

Idézetet írta: alexthebest Dátum augusztus 31, 2011, 16:37:53
Valaki, aki már huzamosabb ideje van sportingbeten, meg tudná mondani milyen iroda ez? Értem ezalatt, hogy milyen a ki-befizetés, bónuszok vannak-e, vannak-e fura húzásaik? Most első befizetésre akár tíz ropit is adnak.

Én 3 éve fogadok náluk, szinte legjobb kínálata van fogadóirodák között élőfogadást tekintve 365bet-hez hasonló, de sajnos az oddsok legtöbbször nagyon alacsonyak, nem értem miért pont ezzel rontják el az egészet... Viszont egyszerűen és gyorsan kezelhető felület nagyon hasznos ráadásul a ügyfélszolgálat is jónak mondható.

Alakul a kép ;) Köszönöm sniper elite.

Sziasztok!Nekem olyan gondom lenne,hogy ma regeltem föl a sportingbetre és kiírta néha hogy igazoljam magam valamilyen okmánnyal.Elő vettem a szem.igazolványom és próbáltam beírni,de nem tudtam számot írni csak betűt.Megpróbáltam vissza felé is beírni de nem lett jó :(3x elrontottam és zárolták a számlám!Ilyenkor mi a teendő???Már egy e-mailt küldtem az adataimmal.Előre is köszönöm a válaszokat!!!

Idézetet írta: zohan87 Dátum szeptember 09, 2011, 03:03:42
Sziasztok!Nekem olyan gondom lenne,hogy ma regeltem föl a sportingbetre és kiírta néha hogy igazoljam magam valamilyen okmánnyal.Elő vettem a szem.igazolványom és próbáltam beírni,de nem tudtam számot írni csak betűt.Megpróbáltam vissza felé is beírni de nem lett jó :(3x elrontottam és zárolták a számlám!Ilyenkor mi a teendő???Már egy e-mailt küldtem az adataimmal.Előre is köszönöm a válaszokat!!!

Nos, ha azt kérték,hogy igazold magad, akkor az azt jelenti, hogy el kell küldened nekik a személyi igazolványod másolatát.

Nem tudom, hogy pontosan te hova is próbáltad beírni az adataidat, de biztosan nem jó helyre.

Vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal, s kérd, hogy nyissák meg a számládat.


Idézetet írta: zohan87 Dátum szeptember 09, 2011, 03:03:42
Sziasztok!Nekem olyan gondom lenne,hogy ma regeltem föl a sportingbetre és kiírta néha hogy igazoljam magam valamilyen okmánnyal.Elő vettem a szem.igazolványom és próbáltam beírni,de nem tudtam számot írni csak betűt.Megpróbáltam vissza felé is beírni de nem lett jó :(3x elrontottam és zárolták a számlám!Ilyenkor mi a teendő???Már egy e-mailt küldtem az adataimmal.Előre is köszönöm a válaszokat!!!
Én is így jártam ,csak még fel is töltöttem 50$.
Aztán kiírta addig nem fogadhatok mig nem igazoltam magam.
Feljött egy kis ablak ,lehet választani útlevélszm ,vagy személyiigazolványszám beírás.
Csak az új szig.nek nem olyan száma van amit elfogad...nem veszi be :D
Elküldtem nekik a másolatot mailban pár óra múlva el is fogadták.

Nektek is küldött a Sportingbet 20000ft bonuszt 15%ig?
Vigyázzatok mert aki már elkezdte a napi1000ft os fogadást ,ütközni fog ezzel a bonusszal.
Ha én beleugranék ebbe akor háromféle bonuszban forgolódnék :D
Új játékos bon..
napi1000ft tét bon..
20000ft exkluzivbon ,csak ma,éjfélig ::)

#239 szeptember 16, 2011, 15:07:26, Milan
Ez mi lehet?  :
"Szeretnék Neked elárulni egy olyan internetes
címet, amelyet csak bennfentesek ismernek, mert itt A VILÁG MINDEN
EGYES SPORTESEMÉNYÉT ÉLŐBEN TUDOD KÖVETNI!

Jól hangzik? Hogy megtudd a címet, csak annyit kell tenned, hogy 48
órán belül regisztrálsz (még bónuszt is kapsz) a Sportingbetnél és
10.000 Ft értékben feltöltöd a számlád. Ha ezt az összeget legalább
egyszer megforgattad egy 1.5x vagy magasabb szorzójú eseményen (ezt
már nem muszáj 48 órán belül), akkor már csak annyi van hátra, hogy
üzenet formájában elküldd azonosítód a
[email protected] címre. Cserébe 24 órán belül küldöm is
Neked a csoda honlap címét - korántsem elhanyagolható előny a
sportfogadáshoz... szóval várom jelentkezésed, de addig is: jó játékot!"