Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem is megjött.

Múltkor elfelejtették jóváírni, de miután reklamáltam, csak behajtottam rajtuk...

Akkor azt írták, hogy manuálisan írják jóvá, ebből lehet az időbeli eltérés.

A mostani bónuszcsomag meg csak látszólag érdekes, szerintem gagyi és kár energiát fektetni bele.
A hűségbónusz rendszer sem szimpatikus, ahogy megváltoztatták, úgyhogy remélem, 1-2 hónap múlva megint eszükbe jut ez a 15 fogadásos akció!    :)

Idézetet írta: Knapp Dátum október 03, 2011, 15:13:46
Nekem is megjött.

Múltkor elfelejtették jóváírni, de miután reklamáltam, csak behajtottam rajtuk...

Akkor azt írták, hogy manuálisan írják jóvá, ebből lehet az időbeli eltérés.

A mostani bónuszcsomag meg csak látszólag érdekes, szerintem gagyi és kár energiát fektetni bele.
A hűségbónusz rendszer sem szimpatikus, ahogy megváltoztatták, úgyhogy remélem, 1-2 hónap múlva megint eszükbe jut ez a 15 fogadásos akció!    :)

Ja ezt a naptáras, minden nap van valamit mondod? Abban én sem találtam sok szimpatikusat...
Viszont ez a 15 napos jó volt.
Bár hülyén válogattam és balga mód mínusszal jöttem ki az 1.3-akból is, de majd a 10k-ból kompenzálom magam.  :)

A szombati bónusz egyedül ami talán érdekelhet. Minden szombaton ha mobilról fogadsz és vesztesz akkor visszafizetik a tétet 1000 FT-ig. Igaz azt is meg kell akkor forgatni.

Közben nekem is rátették a 10Eft -ot, csinálhatnák ez minden hónapban  :beerchug:

Nekem még most sem jött 1 FT sem.Nem tudom mi lehet a baj.:( Valakinek van valami ötlete?Most fogok írni nekik.

Erősen ajánlott elnézni a sportingbet kaszinóba, mert egész hónapban ingyen pörgetés, pénzvisszafizetés stb. van.

Eléggé nagy bennem a méreg most, gondoltam megosztom itt mi történt velem. Sportingbeten fél órával egy török ifi meccs előtt raktam meg egy meccset 2.5 overrel 1.80 oddsal eddig minden gond nélkül elfogadta a szelvényt, a mérkőzés szinte rögtön góllal kezdődött és utána pár perc múlva már újra gól született. Eddig minden normális volt de valahogy éreztem, hogy rá kell néznem a számlámra, hát azt látom hogy érvénytelenítették a fogadást... a mérkőzés alig ment 7 perce de már érvénytelen volt a fogadásom pedig amikor megraktam akkor elfogadta a oddsot és semmit se írt ki. Rögtön írtam ügyfélszolgálatnak ahol a faszi szerint az odds nem volt megfelelő (nekik) azért lett MECCS KÖZBEN érvénytelenítve a fogadásom utána meg kinyögött egy elnézést... Évek óta játszom sportingbeten de most megrendült bennük a bizalmam mert ez egy mocskos gyáva csalás volt tőlük, szégyelljék magukat :bash:

Hol: A Flash Kaszinóban
Mikor: 2011. október 6. 00:00-23:59
Ajánlat: 6 ingyenes pörgetés az első 666 résztvevőnek a Devils Delight nyerőgépen

0,31€, hajrá! (még nincs meg a 666 - kivéve ha én voltam az :), egy perce játszottam rajta)

köszi az infót még most is él az ajánlat nekem 46 cent jött össze

Köszi, 0,41€!  ..aztán rulett - 0,8 - 1,6 - 3,2 - 6,4 - 12,8   :laugh: De még mindig egy Ft sincs a számlán, hányszor is kell megforgatni?  ???

Idézetet írta: csatarid Dátum október 06, 2011, 23:59:28
Köszi, 0,41€!  ..aztán rulett - 0,8 - 1,6 - 3,2 - 6,4 - 12,8   :laugh: De még mindig egy Ft sincs a számlán, hányszor is kell megforgatni?  ???

20-szor, de a kiemelt rész miatt szerintem felejtős.

IdézetAz ajánlat minden Sportingbet játékosra vonatkozik.
    Az ajánlat minden promóciónál a lejjebb megadott időszakban érvényes.
    A bónuszt legalább 20x kell megforgatni az adott promócióra kiválasztott nyerőgépeken, mielőtt kivehetőek lesznek, kivétel az ÉLŐ Kaszinó biztosítást, melynek megforgatási követelménye 5x.
    A megforgatási követelményeknek 10 napon belül eleget kell tenni, különben a bónusz el lesz távolítva a játékosszámláról.
    A Flash Kaszinóban a megforgatási követelményeket először a játékos valódi pénzével kell teljesítenie, és csak utána használható fel a bónuszösszeg erre. A megforgatási követelménybe csak a kiválasztott nyerőgépek számítanak bele.
    A Letölthető Kaszinóban a feltöltési bónusz megszerzéséhez a bevitt összeget egyszer meg kell forgatni valamelyik nyerőgépen. Utána a bónuszra a többi promócióhoz hasonlóan 20x megforgatási követelmény tartozik
    Az akcióval kapcsolatos egyedüli döntéshozó a Sportingbet, döntése végleges.
    Az általános Interactive Sports (CI) Limited szabályok érvényesek.
    Ha bármi kérdése, észrevétele van az akciókkal kapcsolatban, kérjük ossza meg velünk az [email protected] címen.


Ííígyvan, már felejtős is a dolog..  köszi!  :ok:

A letölthető kasznyában ingyenpöri. Dobálta a nullákat nekem. Hátha Ti több sikerrel jártok!
(Mystic Fortune)

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum október 08, 2011, 16:05:58
A letölthető kasznyában ingyenpöri. Dobálta a nullákat nekem. Hátha Ti több sikerrel jártok!
(Mystic Fortune)

2.13EUR lett.
Jól értem, ha ezt nem teszem fel 20x, hanem fogadok vele és nyerek, akkor 10 nap múlva levonnak 2.13 EUR-t az egyenlegből és a többi marad?

Ezt nem kell megforgatni,csak a flashkaszinóst :beerchug: