Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


0.02 kösz sbet h. adtad a szokásosat! :crazy: :crazy:

hali!
Egyébként nem véletlen hogy 24 ingyen pörgetés 3 sorral? háát valljuk be egyre szemetebbek, meg az ügyfélszolgálat is lezsereb . meg amit ajánlanak pl a bónuszok is na meg a megforgatási követelményeik pl. a flash kaszinóban szóval mikor indultak akkor teljes 25 soros pörik  voltak most már 3 úgyhogy pártolnak is el tőlők sokan már

Örülj, hogy van valami, máshol még ennyi sincs..
Mit gondolsz mennyit nyernénk 24 pörgetés alatt 25sorral?

Legalább adnának ugyanúgy 10 pörgetést  mint máshol összes sorral. de egyébként nem izgat annyira de gusztustalan hogy valakinek nem ad semmit nekem speciel 0.15 öt adott el is pörgettem:)

Hogy a kicsit is becsülni kell: Nekem leadott 630 Ft-ot, azt pókerrel felvittem kb. 2000-re, majd azt gyümölcsös nyerőgéppel kb. 4000-re, azt NBA-vel tegnap kb. 8000-re, majd most kicsit megint gyümiztem egyet, beadott két durva sort is, és most 38.051 Ft-om van :D

Nekem is így volt csak én nyerőgépen pörgettem le az Alien Robots nyerőgépen 8 euróm volt 1,50-es téten nyomtam utólsó pörgetés volt amikor adott egy nagyon durvát 156eurót=47895ft van most a számlámon  :great: :great: :great:

Letölthető kaszínó---->Maya gold nyerőgép 10 ingyen pörgetés




Idézetet írta: Horusz1987 Dátum december 29, 2011, 09:22:45
Letölthető kaszínó---->Maya gold nyerőgép 10 ingyen pörgetés

0,04  ;D Köszi azért !  ;)

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 29, 2011, 11:20:22
0,04  ;D Köszi azért !  ;)

Nincs mit! Nekem is vmi 0,73at adott :D (jött--->ment)