Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Izgibb a mobil fogadás visszatérítés. Ha ma telefonnal fogadsz, egészen 3000 Ft-ig visszakapod a tétet 3 napon belül vesztes téteid, akár több szelvényre, megkötések nélkül (max. 3000Ft összértékben) csak a mai meccsekre persze!

A tegnapi akció is jó volt, akkor meg a nyertes tétek után fizettek bónuszt ,
Visszanézve a számlám ,ugyananyi bonuszt adott mint a tét ,plusz külön a nyeremény után is :beerchug:

Nagyon rendes ez a Sportingbet, kár, hogy engem idegesít a mobil felületük...

Azért vagy negyedóra szenvedés után (valahogy nem voltak elérhetőek) megfogadtam 4,5-ért szünetben, hogy a Real-Barcán nem lesz több gól. (1,5 alatt, 3000 ft-ért, lehetséges nyeremény 13500)
Ezzel párhuzamosan 1,2-ért 8700 ft-tal a bet365-nél, hogy lesz még gól a meccsen.
(lehetséges nyeremény 10 440, és ha ez jön, a másiknál visszakapom a tétet)

Ez garantáltan 1740 vagy 1800 ft nyereséget jelent a visszatöltés miatt.

Sűrűn van olyan akciójuk is, hogy  háromszor kell legalább mobilról fogadni és a tétátlagot jóváírják bónuszként max. 2000 ft-ig.
Itt az a trükk, hogy nincs minimum szorzó, tehát 3 db. 1.01-es esemény is tökéletes. (ha az egyiket elbuknánk, akkor is a pénzünknél vagyunk a visszatérítés miatt.)
Persze azt is lehet csinálni, hogy valami tutit megrakunk 5500 ft-ért, és másik két szelvényt játszásiból 250-250 ft-ért.

A pofátlanok meg feltehetik ugyanarra a meccsre az első két, 2000 ft-os fogadásukat páros/páratlanra, így 2-250 ft veszteségből már van két, a bónuszhoz szükséges tippjük.
Ha ezt megismételjük egy másik meccsen (szerintem lehet ugyanazon is), akkor kb. 4-500 ft veszteségért cserébe kapunk 2000 ft bónuszt.

Ez a Sportingbet egy pénzgyár, komolyan mondom.

Ezzel egyetértek, én is így szoktam ezeket kihasználni!  :ok:

Mindig a tétvisszatérítést adó irodánál érdemes a nagyobb szorzójú eseményt megtenni.

Letölthető kaszinó--10 ingyenpörgetés--Match Day

8 centet adott, sok sikert mindenkinek!

Idézetet írta: Cpt. Szikla Dátum január 26, 2012, 09:29:47
Letölthető kaszinó--10 ingyenpörgetés--Match Day

Köszi,hogy szóltál! :) Adott 0.86 nyúrót  ;D

0,25 euró :cya:
A múltkorinál 1,8 at adott ,csak azt meg elfelejtette átírni a sportszámlára  :noway:



0,3 € adott.. rullettel már felvittem 0,8€-ra ... de ez még csak 245 HUF, még kéne 5 HUF ahhoz, hogy tudjak fogadni ....  :D

245 HUF-ból már simán hozzá tudsz tenni 5 forintocskát, a Flash Kaszinóban - Asztali játékok - A többi 11 játék - ott az utolsó előtti Roulette. Ott 5 forintjával piros-feketén megette a fene ha nem ad még 5 forintot és már fogadhatsz is. :)
Én tegnap ugyanezt csináltam, 250-nel fogadás Milan, Standard Liege, Santos, Penarol, Levante-Val. 3 gól, Elefántok kombóra és mákkal ugyan de most 2997 HUF az egyenlegem. :) Ingyenes pöri 0,48 EUR volt azt kezdtem el tolni ezen a pár ft-os ruletten.
Nem nagy pénz de ingyen pénz és ki tudja, hétvégén már lehet csemegézni  :)
Kíváncsi vok vajon ha csípne az ember ebből valami komolyabbat, azt ki is fizetnék kapásból?
Sok sikert!
Üdv,
gilera62

Idézetet írta: gilera62 Dátum január 27, 2012, 10:48:29
245 HUF-ból már simán hozzá tudsz tenni 5 forintocskát, a Flash Kaszinóban - Asztali játékok - A többi 11 játék - ott az utolsó előtti Roulette. Ott 5 forintjával piros-feketén megette a fene ha nem ad még 5 forintot és már fogadhatsz is. :)
Én tegnap ugyanezt csináltam, 250-nel fogadás Milan, Standard Liege, Santos, Penarol, Levante-Val. 3 gól, Elefántok kombóra és mákkal ugyan de most 2997 HUF az egyenlegem. :) Ingyenes pöri 0,48 EUR volt azt kezdtem el tolni ezen a pár ft-os ruletten.
Nem nagy pénz de ingyen pénz és ki tudja, hétvégén már lehet csemegézni  :)
Kíváncsi vok vajon ha csípne az ember ebből valami komolyabbat, azt ki is fizetnék kapásból?
Sok sikert!
Üdv,
gilera62

Kifizetik!  :ok:
Még vagy 2 hónapja nyertem náluk 150 eurót, és ki is vettem!  :redchug:
üdv.

Szia Horusz!
Köszi az infót, ez jó hír! :ok:
Rám is férne már egy ilyen, főleg azok után, hogy két hete 931 HUF-ból 5 holland 2-es dönciből 4-et megfogtam péntek estére de azt nem vettem észre én barom, hogy a Sparta Rotterdam-Zwolle csak vasárnap van, az volt az ötödik. 2 napig izgultam, hogy a végén ne nyerjek 592k HUF-ot... :( ( 2-0 Sparta, hogy rohadjanak meg... :bash: ha észreveszem, rátolom a Pacos Ferreirát D-be, úgy csak 560k lett volna...az bejött volna.. Na majd a hétvégén, cél legalább 150 EUR! :)
Köszi még1x!
Üdv,
gilera62

Csak ajánlani tudom az irodát, soha semmi bajom nem volt velük.
Biztos hogy ki fognak fizetni ha eléred a célt!  :ok:
Sok sikert kívánok, és sok zöldet!  :redchug:
üdv.