Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Nem adott semmit. A hónapban csak 5 pörgetéses ingyen pörgetések lesznek csak. (remélem nem fogalmaztam hülyén :))

Ha valaki 26-án fogadott a mobiljával, mert volt az 1000 Ft-os tétvisszatérítés ha nem nyer a fogadás, ellenőrizze a számláját ha nem nyert, mert nekem nem írták jóvá a bónuszt, úgy kellett hogy rájuk írjak a chat-en. Utána egyből megjelent a pénz a számlámon.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum március 01, 2012, 06:55:38
5 ingyen pörgetés a letölthető kaszinóban.

Köcce,sajnos csak 0.08€;D

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 01, 2012, 10:12:51
Ha valaki 26-án fogadott a mobiljával, mert volt az 1000 Ft-os tétvisszatérítés ha nem nyer a fogadás, ellenőrizze a számláját ha nem nyert, mert nekem nem írták jóvá a bónuszt, úgy kellett hogy rájuk írjak a chat-en. Utána egyből megjelent a pénz a számlámon.

Nekem már másnap adták az 1000ft visszatérítést +5000ft a havi 16mobilfogadásért.
Lesz megint bőven akció ebben a hónapban is.Kár hogy levették az ingyenpörit 5re ,viszont sűrűbben lesz.
0.31Eurót adott ;D


Idézetet írta: Wonder68 Dátum március 01, 2012, 11:18:02
Nekem már másnap adták az 1000ft visszatérítést +5000ft a havi 16mobilfogadásért.
Lesz megint bőven akció ebben a hónapban is.Kár hogy levették az ingyenpörit 5re ,viszont sűrűbben lesz.
0.31Eurót adott ;D


Azt nem is tudtam, hogy olyan is van, hogy 16 mobilfogadásért 5000 Ft. Akkor mostantól mobilon fogadok.
Nekem csak 4 centet adott a gép.

Idézetet írta: norbi33 Dátum március 01, 2012, 13:09:56

Azt nem is tudtam, hogy olyan is van, hogy 16 mobilfogadásért 5000 Ft. Akkor mostantól mobilon fogadok.
Nekem csak 4 centet adott a gép.

Csak ezért ne fogadj, mivel neked egyáltalán nem biztos, hogy jár majd bónusz!

Ha érintett vagy, akkor elvileg kellett volna kapnod erről emailt a pontos feltételekkel és a játékidőszak hosszával kapcsolatban. (a 16 fogadást általában 20 nap alatt kell megtenni, nem az egész hónapban)

Szerintem "rotációban" küldik az erről szóló emaileket a felhasználóknak, nem kap mindig mindenki meghívást ezekre.
Vagy a felhasználók forgalma és aktivitása alapján szűrnek, ki tudja...

Az egyik ismerősömmel beszéltünk erről, amikor én kaptam ilyen akcióról levelet, akkor ő nem, illetve mostanában csak ő kap.
Mondjuk ő nem szokott mobilról fogadni és persze próbálják erre rávenni, én meg már azt számolgatom, hogy megint lesz ebben a hónapban kb. 10 000 forintom a mobil és egyéb bónuszokból erőlködés nélkül...

úgyszintén 0,08 euró.Minenkinek ennyit ad? :D

Idézetet írta: Powell Dátum március 01, 2012, 16:27:05
úgyszintén 0,08 euró.Minenkinek ennyit ad? :D

Úgylátszik.  ;D

Idézetet írta: Powell Dátum március 01, 2012, 16:27:05
úgyszintén 0,08 euró.Minenkinek ennyit ad? :D

4,02€. Meg is lepődtem!  :o

A Sportingbetnél volt olyan akció 1-2 héttel ezelőtt, hogy aki mobilról fogad, az sorsoláson vesz részt és telefont, illetve bónuszt nyerhet.

Ennek már nem látni semmilyen nyomát az oldalon, úgyhogy rákérdeztem az ügyfélszolgálatnál.
Ők "tökéletesen" megnyugtattak: a marketinges kollégák a nyerteseket már értesítették.  :)

Érdekes, hogy más irodák általában megtalálják a módját, hogy a nyertesek felhasználónevét vagy azonosítóját közzé tegyék.

Én is izgatottan vártam mikor lesz a sorsolás ,ezek szerint már megvolt  >:(


0 euró, lefelé kerekített...

(Köszönjük, hogy nálunk játszott!)   ;D