Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Pikaa Dátum március 19, 2012, 18:16:47
Azt hiszem kifosztottuk a Sportingbetet.  :D ;D

Legközelebb ,lehet már csak fél pöri lesz .....Jobb lenne egy kis őzpöri

Hol: Letölthető Kaszinóban ingyenes játékoknál
Játék: Fire Burner
Ingyenes pörgetések száma: 5
Nyerővonalak száma: 7

3 euro az utolsó pörgetésre! :D

Kimerült a keretük.... mert 0,0000 :D


Sziasztok!
Sportingbet élőben jártas fórumozókhoz lenne egy kérdésem. Ha goal kick 10mins fogadást játszol, a kirúgás elvégzésének időpontja a nyerő vagy az, amikor a labda elhagyja az alapvonalat? Tegnap a Malága-án over 1,5-re a 40.00-49.59 intervallumban levett vesztesnek egy ilyet, pedig az első kirúgást a kapus 40.01-kor végezte el.( majd kiesett a szemem úgy figyeltem, 1000% így volt )( így 2 volt mert félidő lefújásáig elvégeztek egyet ) Bet365-ön pl. az ilyeneknél mindig a kirúgás elvégzésének pontos időpontja a nyerő. Mint ahogy szögletnél, bedobásnál, szabinál is.
Nem nagy ügy, kis tét volt pici nyeremény lenne de nem találtam szabályzatot erre és a későbbiek során nem ártana tudni, miért izguljak. Írtam is nekik ma de még nem válaszoltak. Ha valaki tud erről infót, megköszönném! :)
Üdv mindenkinek!
gilera62

A goal kick szerintem azt jelenti, hogy rúgnak-e gólt 40:00-49:59 között. Nem kirúgást. Valaki javítson ki ha tévedek.

Idézetet írta: tsabigo Dátum március 23, 2012, 23:29:32
A goal kick szerintem azt jelenti, hogy rúgnak-e gólt 40:00-49:59 között. Nem kirúgást. Valaki javítson ki ha tévedek.
Tévedsz!

A szabályzatban egy ilyen részt találtam: "Például a 19 perc 5 másodperces óraállásnál született gól elszámolása 20. percre történik.

Ha egy esemény az első félidő 46:15 percében születik, akkor a 40:00 - 50:00 perc idősávra tett fogadások nyertesek. Ha azonban a második félidő 90:05 percében történik, akkor a 80:00 - 90:00 perc idősávra tett fogadások nyertesek.

Ezen szabályok értelmében a gól időpontja, amikor a gólt megszerezték; a szöglet időpontja, amikor a szögletet ELVÉGEZTÉK (nem amikor megítélték); és a büntetőlap időpontja, amikor a bíró a lapot felmutatta."

Ez alapul véve, szerintem a te fogadásod is nyertes lehet. Rágd az ügyfélszolgálat fülét, hogy értékeljék újra a fogadásodat!

Idézetet írta: Dacsi Dátum március 24, 2012, 02:24:39
Tévedsz!

A szabályzatban egy ilyen részt találtam: "Például a 19 perc 5 másodperces óraállásnál született gól elszámolása 20. percre történik.

Ha egy esemény az első félidő 46:15 percében születik, akkor a 40:00 - 50:00 perc idősávra tett fogadások nyertesek. Ha azonban a második félidő 90:05 percében történik, akkor a 80:00 - 90:00 perc idősávra tett fogadások nyertesek.

Ezen szabályok értelmében a gól időpontja, amikor a gólt megszerezték; a szöglet időpontja, amikor a szögletet ELVÉGEZTÉK (nem amikor megítélték); és a büntetőlap időpontja, amikor a bíró a lapot felmutatta."

Ez alapul véve, szerintem a te fogadásod is nyertes lehet. Rágd az ügyfélszolgálat fülét, hogy értékeljék újra a fogadásodat!
Köszi az infókat! Én is úgy sejtettem, hogy ez így van, mert képzeljük el azt az esetet, ha a labda pl. a félidő bíró általi  lefújása előtt hagyja el az alapot de a spori már nem engedi a kirúgást elvégezni, lefújja a félidőt. Akkor ugye meg sem valósult az esemény. Ugyanúgy mint egy szöglet, nem egyszer szívtam meg bet365-ön az ilyen szitut, a bíró nem engedi elvégezni, így aztán nincs is szöglet...A józan ész ezt diktálná, kíváncsi leszek, hogyan reagálnak majd erre.
A goal kick természetesen kirúgást jelent, egy pár éve nézek már angol szpíkeres derbiket és fogadgatok goal kickre, ez olyan biztos mint hogy a corner az szöglet, a free kick meg szabi, 0 az esélye hogy összekevertem a szimpla góllal. ( az se túl bonyolult:goal :)
TQ again!
Üdv,
gilera62

Idézetet írta: gilera62 Dátum március 24, 2012, 07:22:43
Köszi az infókat! Én is úgy sejtettem, hogy ez így van, mert képzeljük el azt az esetet, ha a labda pl. a félidő bíró általi  lefújása előtt hagyja el az alapot de a spori már nem engedi a kirúgást elvégezni, lefújja a félidőt. Akkor ugye meg sem valósult az esemény. Ugyanúgy mint egy szöglet, nem egyszer szívtam meg bet365-ön az ilyen szitut, a bíró nem engedi elvégezni, így aztán nincs is szöglet...A józan ész ezt diktálná, kíváncsi leszek, hogyan reagálnak majd erre.
A goal kick természetesen kirúgást jelent, egy pár éve nézek már angol szpíkeres derbiket és fogadgatok goal kickre, ez olyan biztos mint hogy a corner az szöglet, a free kick meg szabi, 0 az esélye hogy összekevertem a szimpla góllal. ( az se túl bonyolult:goal :)
TQ again!
Üdv,
gilera62

Így van! A goal kick, tuti kirúgást jelent.
A gólos szabályt figyelembe véve a kirúgásod már a 41. percben történt, tehát nyertesnek kellene lennie!

Én nem értek hozzá de a goal kick az nem kapura lövést jelent magyarul?Aminek nem feltétlenül kell eltalálni a kaput
Ami után persze kirúgás jön.

#641 március 24, 2012, 08:54:59, Dacsi
-



Idézetet írta: Dacsi Dátum március 24, 2012, 08:50:19
hát akkor bocsi, ha hülyeséget csináltam.  :'(

Nincs itt hülyeség, csak a kis 'movie'-dat nevetem, fasza :cya: