Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Köszönöm a segítséget! Közben privátban is megkaptam.
Kár, hogy a maneybookers nem ok....  nem szoktam a bankkártyámról intézni ezeket a tranzakciókat.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 01, 2012, 10:12:42
Ez még a márciusi promó.  :) Tényleg van ingyenpörgetés, de határidőnek március 31-e van kiírva, úgyhogy gyorsan pörgessétek le. :) Viszont az áprilisi nyereményeső még nincs kiírva.

Egyéni rekord, 2.69 EUR! :D

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 01, 2012, 10:12:42
Ez még a márciusi promó.  :) Tényleg van ingyenpörgetés, de határidőnek március 31-e van kiírva, úgyhogy gyorsan pörgessétek le. :) Viszont az áprilisi nyereményeső még nincs kiírva.
Először lepörgettem és csak utána írtam be... Lehet nekik ez az áprilisi tréfa. :)

Nekem tréfásan 0,00Eurót adott.. :o


Idézetet írta: Dacsi Dátum április 01, 2012, 12:15:41
Először lepörgettem és csak utána írtam be... Lehet nekik ez az áprilisi tréfa. :)

Egyébként köszi, hogy beírtad.  :ok:

Idézetet írta: BvB_09 Dátum április 01, 2012, 14:04:07
Egyébként köszi, hogy beírtad.  :ok:

Lényeg, hogy segítsük egymást a meggazdagodásban! :D  :ok:

Tegnap jól lemaradtunk a 10.000ft-os bónuszról ...elfelejtették kitenni a bónusznaptárat :noway:
De lesz még pár 10Eft-os napi bónusz

Nem tudom, hogy én vagyok e a láma de mostanság sok irodánál (pl.sportingbet is ilyen) regisztrálás előtt egyszerűen nem lehet megtudni
a bónuszok megszerzésének és kijátszásának feltételeit.

#669 április 03, 2012, 10:37:00, Alkimista87
Idézetet írta: Mefisto Dátum április 02, 2012, 22:53:04
Nem tudom, hogy én vagyok e a láma de mostanság sok irodánál (pl.sportingbet is ilyen) regisztrálás előtt egyszerűen nem lehet megtudni
a bónuszok megszerzésének és kijátszásának feltételeit.


Az ajánlat csak az első befizetésüket igénybe vevő sportfogadókra érvényes.
Ajánlatunk 2011. november 30-től érvényes és csak az első befizetésre.
A bónusz megszerzéséhez fizessen be számlájára minimum 2.500 Ft-ot -ot a számlanyitástól számított 14 napon belül (ha valutában van a számlája, akkor USD 12,50.-, EUR 10).- összeget kell minimum befizetnie) és mi 100% bónusszal jutalmazzuk az Ön által befizetett összeget.
Moneybookers és Abaqoosos számlán keresztül érkező befizetés nem jogosít fel az első befizetési bónuszra.
A maximálisan igényelhető bónusz összege személyenként 15 000 Ft.(EUR 60.-, USD 75.-)
Hogy bónuszához hozzájusson forgassa meg 1x(minimum 1,5x szorzóval rendelkezzen a fogadás) bármely sporteseményen az Ön által befizetett összeget.
Hogy a bónuszt kivehesse számlájáról, minimum 10x kell megforgatnia, legalább 1,5x, vagy magasabb nyereményszorzójú sportfogadásokon.
Miután egyszer megforgatta a befizetett összeget, igényelje bónuszát az alábbi gombra kattintva.
Az Ön bónusz kódja "FDBónusz". Mielőtt a bónusz igénylő gombra kattint kérem jelentkezzen be oldalunkra.
Ha ez 30 napon belül nem teljesül, akkor a bónusz visszavonásra kerül.
A bónusz megítélése kizárólag a Sportingbet hatásköre.
Az ajánlat egyszer érvényes ügyfelenként, háztartásonként, IP címenként. Az összejátszás tilos, a bónusz érvénytelenítését eredményezi.
A promócióban csak 18 éven felüli játékosok vehetnek részt.
Az Interactive Sports (CI) fenntartja a jogot, hogy az akció feltételeit bármikor előzetes indoklás nélkül megváltoztassa, vagy megszüntesse.
Bármilyen vitás kérdésben az Interactive Sports (CI) döntése az irányadó. Ellenvetésnek helye nincs.
Ez az ajánlat független minden más promóciónktól, így amennyiben kínálunk más bónuszokat, azokkal akár össze is vonható. Az összevonás akkor lehetséges, ha az adott promóció részvételi feltételei nem rendelkeznek másképp.
Az Interactive Sports (CI) általános szabályai érvényesek.
Ezzel a promócióval kapcsolatban további információt kaphat a [email protected] címen.
A maximum 15.000 Ft-os bónusz csak az ügyfél dokumentumainak ellenőrzése után írható jóvá a visszaélések elkerülése végett.

Itt az elérhetősége: http://hu.sportingbet.com/regisztracios-bonusz (rányomsz a részvételi feltételekre és ott van)

Üdv!

ui: Elnézést, látom már megkaptad!

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 02, 2012, 15:17:41
Tegnap jól lemaradtunk a 10.000ft-os bónuszról ...elfelejtették kitenni a bónusznaptárat :noway:
De lesz még pár 10Eft-os napi bónusz

Lesz még jobb ajánlat!
Ebben a hónapban nagyon bekeményítenek!
Szombaton pl. 10 000 ft-ig vesztes mobilfogadás visszatérítés...
19-én meg ugyanez 6000 ft-tal.

Ezek azért jók, mert elég egyet fogadni a biztos pénzhez és az az egy lehet akár vesztes is. (persze ha máshol játsszuk az ellenkező kimenetelt)
Csak ebből a két akcióból ki lehet szedni garantáltan kb. 9000 ft-ot.

Még egy hozzáértő elárulhatná, hogy ha nem mobilról játszom, de a sportingbet mobilhasználatra kifejlesztett oldalát hozom be a PC-n, akkor járhat-e a bónusz? (azaz "mobilfogadásnak" számít-e)
A bet365 témában valaki azzal dicsekedett, hogy az ottani mobilbónuszt is asztali gépről forgatta ki...

Kár,h ezek a visszatérítések mobilra vonatkoznak csak :\

Idézetet írta: Knapp Dátum április 03, 2012, 14:28:02
Lesz még jobb ajánlat!
Ebben a hónapban nagyon bekeményítenek!
Szombaton pl. 10 000 ft-ig vesztes mobilfogadás visszatérítés...
19-én meg ugyanez 6000 ft-tal.

Ezek azért jók, mert elég egyet fogadni a biztos pénzhez és az az egy lehet akár vesztes is. (persze ha máshol játsszuk az ellenkező kimenetelt)
Csak ebből a két akcióból ki lehet szedni garantáltan kb. 9000 ft-ot.

Még egy hozzáértő elárulhatná, hogy ha nem mobilról játszom, de a sportingbet mobilhasználatra kifejlesztett oldalát hozom be a PC-n, akkor járhat-e a bónusz? (azaz "mobilfogadásnak" számít-e)
A bet365 témában valaki azzal dicsekedett, hogy az ottani mobilbónuszt is asztali gépről forgatta ki...

Lehet hogy működik asztaligépről is ,nekem sincs mobilnetem ....Hanem USB-n keresztül kapcsolódik a telefon.
így a telefon ,a gép netjét használja.

Ezt visz jó lenne megtudni, hogy úgy megy e, mert elég jó bónuszról van szó :)

5 ingyenes pörgetés!!

Hol: Letölthető Kaszinóban ingyenes játékoknál
Játék: Roman Empire
Ingyenes pörgetések száma: 5
Nyerővonalak száma: 7