Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában



Ma nekem is nulla, mondjuk a múltkori után várható volt, hogy most nem ad semmit.

Nekem már hetek óta vagy nem ad semmit, vagy csak 0,1el szúrja ki a szemem!  ;D

Idézetet írta: Horusz1987 Dátum április 08, 2012, 08:22:24
Nekem már hetek óta vagy nem ad semmit, vagy csak 0,1el szúrja ki a szemem!

Ilyen szemétséget!!!  ;D

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 03, 2012, 20:44:30
Lehet hogy működik asztaligépről is ,nekem sincs mobilnetem ....Hanem USB-n keresztül kapcsolódik a telefon.
így a telefon ,a gép netjét használja.

Működött.   ;)

Ma visszafizették a PC-n, de a mobilfelületen megtett szombati vesztes fogadásomat.

Előtte azért érdemes kérni a sportingbet / mobil pontban egy sms-t a telefonunkra, amelyben elküldik a szükséges linket.
Bár semmi személyre szabott nincs a linkben, de hátha valahol jegyzi a rendszer, hogy mobilfogadást akarunk űzni.


Végignéztem a sportingbetes bónuszajánlatokat, és van benne lehetőség, azt nem tudtam még eldönteni, hogy hogy kockáztassak-e a fogadásoknál, vagy másik irodánál visszafogadva törekedjek-a biztos bónuszra...
Knapp te ezeket hogy oldod meg? pl a napi 10 db 10.000 Ft-os fogadást?

Én is bepróbáltam ezt az egy nap alatt 10db 10.000ft fogadást ,csak elég fárasztó volt ,mert az egész piac rábukott ,és mindenki ehez keresett párt. Nekem nem jött be ,mert 10ből csak 6vesztest sikerült elérni.
Veszteni nem vesztettem rajta ,csak már nem volt kedvem még 4szer fogadni.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 10, 2012, 13:36:39
Végignéztem a sportingbetes bónuszajánlatokat, és van benne lehetőség, azt nem tudtam még eldönteni, hogy hogy kockáztassak-e a fogadásoknál, vagy másik irodánál visszafogadva törekedjek-a biztos bónuszra...
Knapp te ezeket hogy oldod meg? pl a napi 10 db 10.000 Ft-os fogadást?

Ez a 10 db 10 000 ft-os már sokkal kedvezőtlenebb, mint pl. a 3 db 2000 ft-os a rizikó szempontjából.

Ha összeszedsz 10 "tutit", de egy mégis elmegy, akkor is csak a pénzednél vagy a bónusszal együtt.
Ha kettő megy el a 10-ből, akkor meg sima bukta, ráadásul sokezres nagyságrend.

Ma még nem volt időm foglalkozni vele, de egy kis trédelés tűnik a legjobban játszhatónak.
Pl. 2,5 gól alatt megjátszva egy tízessel, aztán pár perc múlva a 2,5 felett is ugyanennyivel. (0:0-nál vagy 1:0-nál, mikor 2-es szorzó körül van mindkét oldal).
Ezzel van két fogadásunk a szükséges tízből és nem voltunk sokáig kockázatban.
Ráadásul ha a várakozás alatt esik egy gól, akkor sem ment még el egyből a 2,5 alatti első tippünk.

Ha találnék 1,9-es szorzókat mondjuk a "páros-páratlanra", akkor 5 meccsen automatikusan lejátszanám csak ezt.
10-10e a páros-páratlanra, az 1000 ft bukta ilyen esetben.
Ezt lejátszom 5x, elvesztettem 5000 ft-ot, cserébe kapok 10000 bónuszt... (és egy másodpercig nincs kockázat)

Sajnos csak 1,83 környékén látok ilyeneket...

És ezt gyakorlatban két fogadásnak számolják? (over - under 2,5, vagy páros-páratlan)
Mert tiltást nem olvastam erről, szóval szerintem igen. Te már ezt megtapasztaltad a korábbi promóknál?

Azt lehet még, amit Wonder írt, hogy másik irodánál tenni az ellenkezőjét.

Holnapi ajánlatból az ötszörös fogadási kötelezettség miatt, azért lehetne kihozni ezt - azt... :)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 13, 2012, 10:36:44
És ezt gyakorlatban két fogadásnak számolják? (over - under 2,5, vagy páros-páratlan)
Mert tiltást nem olvastam erről, szóval szerintem igen. Te már ezt megtapasztaltad a korábbi promóknál?

Azt lehet még, amit Wonder írt, hogy másik irodánál tenni az ellenkezőjét.

Holnapi ajánlatból az ötszörös fogadási kötelezettség miatt, azért lehetne kihozni ezt - azt... :)

Egyedül a DNB fogadást nem szeretik ,under-over az mehet :)

Huh ez jó volt..... kb 15.00 kor befizettem a számlámra a minimum 2500 pízt, és mostanra már meg is forgattam, ami a bónuszhoz kell!
(most 4200 forint van)

Azt mondja a chaten Attila, hogy ha egy eseményen belül fogadunk az under 2,5re, meg az over 2,5 re is, akkor az a promóció szempontjából két fogadásnak számít.

DE hossútávon ez visszaélésnek minősül, és törölhetik a fogadásokat!

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 14, 2012, 16:41:51
Azt mondja a chaten Attila, hogy ha egy eseményen belül fogadunk az under 2,5re, meg az over 2,5 re is, akkor az a promóció szempontjából két fogadásnak számít.

DE hossútávon ez visszaélésnek minősül, és törölhetik a fogadásokat!

Az érdekes lenne, ha a fogadásokat törölnék és nem a bónuszt vonnák meg!
Ha csak a bónusz miatt játszol undert és overt is egy időben, akkor az garantált veszteséget jelent önmagában.
Ha törlik ezeket a fogadásokat, akkor a veszteséged is törlik, tehát nem veszíthetsz semmit. (számomra ez bátorító... hehe)

Arról meg nincs infóm, hogy a "trédelés" ilyen formája tiltott lenne.
Ha fogadsz valamire és várod, hogy kedvezően alakuljon a másik oldal szorzója, akkor kockáztatsz hosszú percekig, amikor el is bukhatod az alaptéted.
Leegyszerűsítve: akkor nyerhetsz egy ilyen üzleten, fogadáspáron, ha kockáztatsz is.
Ha meg veszítesz rajta, mert "hamarabb kiszállsz", az meg miért kéne, hogy fájjon az irodának?
Örüljön a hasznának!  :)

Azt senki sem mondta, hogy a bónusz miatt csináljuk!   ;D
Na meg ugye azt nem is kötelező adni, de ha esetleg ilyesmire hivatkozva nem fizetnének bónuszt, akkor majd kérni fogom a szabályzat ide vonatkozó pontjának idézését!   :)

Persze akinek van 50000 forintja a Sportingbet számláján (ma ennyiért kell az 5 fogadást megtenni a maximális bónuszhoz), az inkább más irodánál biztosítsa be a tippjét.
Ha kevesebb pénz van csak itt, akkor fennáll a veszélye, hogy kiürül a számla, mielőtt végeznénk...

Arról azért nem vagyok 100%-osan meggyőződve, hogy a Sportingbet rendszere képes automatikusan kiszűrni ezeket az egymás ellen játszott tippeket...
Pl. ha meccs előtt játszom az undert és élőben az overt, azt felismeri, összeveti a rendszer?
Vagy az egyiket mobilon a másikat a normál oldalon rakom? (az egyik így nem számít bele a mai feltételekbe, de irodán belül lefedeztem)
A "cross market"-ekről ne is beszéljünk, mikor mondjuk a hazai győzelmet lejátszod és azzal szemben az x2-et vagy a V +1-es hendikepet teszed... (tehát nem a háromesélyes kimenetelt játszod)





#688 április 15, 2012, 09:30:14, BvB_09
5 ingyen pörgetés

Hol: Letölthető Kaszinóban ingyenes játékoknál
Játék: Wild Pirates
Ingyenes pörgetések száma: 5
Nyerővonalak száma: 7

5 ingyenes pörgetés
5X 00.... >:(