Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Valószinűleg észrevették, hogy nem mobilról fogadtál.

Én meg már 1 hete várok az április 7-i promóció tétvisszatérítésére.  >:( Mobilon tettem a fogadást, úgyhogy ez nem lehet gond. Pénteken csevegtem velük, utánanézést ígértek. Azóta semmi.  :noway:

Én is így jártam, már kaptam választ is:
Ezúton értesítjük, hogy a bónuszos kollégák döntése alapján Ön sajnos nem jogosult bónuszainkra a következő szabályzatunk alapján:
5. Az összes promóciót szabadidős játékosainkank készítettük, és így fenntartjuk a jogot egyes számlatulajdonosok bónuszának visszavonására.
Úgy néz ki hogy van bónusz, de nem szeretik ha ki is használja az ember. Mondjuk ha maximalizálnák a bónusz összegét azt megérteném, de így utólag nem megadni, hááát...

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 16, 2012, 10:56:19
Én is így jártam, már kaptam választ is:
Ezúton értesítjük, hogy a bónuszos kollégák döntése alapján Ön sajnos nem jogosult bónuszainkra a következő szabályzatunk alapján:
5. Az összes promóciót szabadidős játékosainkank készítettük, és így fenntartjuk a jogot egyes számlatulajdonosok bónuszának visszavonására.
Úgy néz ki hogy van bónusz, de nem szeretik ha ki is használja az ember. Mondjuk ha maximalizálnák a bónusz összegét azt megérteném, de így utólag nem megadni, hááát...

Te is PC-ről csináltad?

Nem én mobilról fogadtam.

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 16, 2012, 11:10:28
Nem én mobilról fogadtam.

Hmm,az viszont roppant érdekes....  :noway:

Én is várok 7. meg a 14.én tett fogadásokért a bonuszra ,akkor nem is érdemes már rá várni?
Pedig egyre többért kell fogadni ,és akkor az a baj hogy sokat játszunk  ;D ?
Ma már nem teszek itt semmit  :noway:

#712 április 16, 2012, 17:06:20, csacsi1899
A 14-ei 10.000-et én ma megkaptam. És rajta vagyok a mai bónuszon is, remélem nem csapnak be...

Elvileg 3 munkanapon belül jóvá kell írják a bónuszokat, úgyhogy a 7-eire rákérdeznék a helyedben.

Apropó: ez a mobil vesztes tétvisszatérítés hogy működik. Ha az első fogadást nyerem, aztán teszek egy másikat, azt viszont elbukom, akkor azt is visszaadják? vagy az elsőt kell mindenképpen elbukni... ?  ;D

én is megkaptam a 14.-eit...(pc-ről toltam)
a mobil vesztes tétvisszatérítéssel kapcsolatban én múltkor rákérdeztem náluk hogy ez hogy megy, és azt mondták hogy nem csak az első fogadásra vonatkozik, hanem az aznap megtett fogadásokra, vagyis ha a 22. aznapi fogadásodat bukod el (és előtte jött mind) akkor az után jár vissza a tét 6000ft-ig (legalábbis 19.-én ennyit adnak).

köszi spitfire! Erre voltam kiváncsi, és így gondoltam én is.

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 16, 2012, 10:56:19
Én is így jártam, már kaptam választ is:
Ezúton értesítjük, hogy a bónuszos kollégák döntése alapján Ön sajnos nem jogosult bónuszainkra a következő szabályzatunk alapján:
5. Az összes promóciót szabadidős játékosainkank készítettük, és így fenntartjuk a jogot egyes számlatulajdonosok bónuszának visszavonására.
Úgy néz ki hogy van bónusz, de nem szeretik ha ki is használja az ember. Mondjuk ha maximalizálnák a bónusz összegét azt megérteném, de így utólag nem megadni, hááát...

Igen, a "szabadidős játékosokra"  az jellemző, hogy egy nap legalább 50 vagy 75 000 ft-ért fogadnak... (azaz havonta 1,5 és 2 millió forint körül és pont a sportingbetnél, hehe)
Akkor kinek készülhetett mégis a promó?

Valószínűleg érdemes nem a maximális bónuszra menni, illetve váltogatni a tétnagyságot.
Talán az sem árt, ha a napi fogadások után mínuszban vagyunk az irodánál, bár ki tudja, mit figyelnek.

Pont ezen gondolkodtam én is Knapp, hogy a szabadidős, hobbi játékos nyilván napi 10 db 10.000 Ft-os fogadást tesz...  :D
Tegnapi bónuszomat is jóváírták közben, úgyhogy rámegyünk a mai 10-esre is...  ;)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 17, 2012, 12:43:56
Pont ezen gondolkodtam én is Knapp, hogy a szabadidős, hobbi játékos nyilván napi 10 db 10.000 Ft-os fogadást tesz...  :D
Tegnapi bónuszomat is jóváírták közben, úgyhogy rámegyünk a mai 10-esre is...  ;)

Huh, nekem is megjött a mai (is).
Eddig mondjuk nem izgultam miatta, az utóbbi két nap üzenetei viszont elgondolkodtattak.

A maival csak este fogok foglalkozni, mert én szabadidős játékos vagyok és csak akkor érek rá. hehe
(szívem szerint hétvégére hagynám   ;D )

Egyébként a sportingbetnél csak a 0:0-ás meccsek miatt tartanék pénzt (azokat játszom időnként 250 ft-tal), ha nem lenne a bónusznaptáruk.

Én meg továbbra is várok a 7-i bónuszra. Még kapnak 1 hetet, ha addig sem jön meg, akkor ez volt az utolsó bónuszvadászatom náluk. Fogytán a türelmem és a szabadidőm;D

Én már kis vettem az összes pénzemet ,
10db 3000ft téttel mentem legutóbb arra se adtak semmit... :noway: