Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Idézetet írta: Horusz1987 Dátum április 19, 2012, 08:09:37
Nálam is ugyan ezt a hibát írja!  :-\
Megjavíthatnák igazán mert ma ingyenpöri!  :great:

Hát azért a 0.15 Euróért nem annyira nagy kár  ;D




Nekem 0,32Eur király !  :beerchug:


0,34...

Még éjszaka megcsináltam, nem akartam megkockáztatni, hogy elfogy a pénzük!   ;D

Idézetet írta: benson Dátum április 17, 2012, 13:41:11
Én meg továbbra is várok a 7-i bónuszra. Még kapnak 1 hetet, ha addig sem jön meg, akkor ez volt az utolsó bónuszvadászatom náluk. Fogytán a türelmem és a szabadidőm;D

Miután cseten három próbálkozás után is csak annyit tudtak szajkózni, hogy továbbították a kérésemet a marketingeseknek, írtam nekik üzenetet. Hamar jött is egy ilyen válasz:

"Kedves Ügyfelünk!

Köszönjük megkeresését.

Ezúton tájékoztatjuk sportfogadási bónuszával kapcsolatban, hogy jelenleg belső változtatások miatt a bónusz két héten belül kerülhet jóváírásra. Addig is szíves türelmét kérjük.

Amennyiben további kérdése van, forduljon hozzánk bizalommal."

Ez már némi előrelépés a szimpla "türelmét kérjük"-höz képest. Már csak az a kérdés, honnan számoljam a két hetet? 7.-étől, vagy mától?  ;D

Tegnap nem akartam a bónusszal foglalkozni, de délután találtam egy jó kis surebetet a bet365 átfedésében plusz 2.000-ért. Aztán gondoltam mégis megpróbálom. Végül még volt két ilyen lehetőség az este folyamán,de nem engefte csak maximom 3.045 ft-os téttel megtenni, úgyhogy a végén feladtam, és ilyen ezresekkel csináltam meg a 10 fogadást, úgyhogy 3.500  Ft bónusz járna, de ma nem voltak olyan gyorsak a jóváírással.

Ma se engedte a 6.000 Ft-os mobilfogadást, csak 3.000-ig, szóval  :noway:

Nálam is így kezdődött, hogy korlátozták a tét nagyságát, utána nem kaptam vissza a pénzt a bukott fogadás után. Ekkor kérdeztem rá és jött a válasz amit pár hozzászólással ezelőtt beírtam, a lényeg hogy rám már nem vonatkozik a bónusz. De akkor minek hirdetik hogy ilyen sok jár, aztán ha valaki végül is kihasználja a bónuszt ténylegesen annak már nem jár. A lényeg használjátok ki amíg lehet, de készüljetek rá hogy véget érhet bármikor.

na nyomattam egy fogadást mobilról,nyertem vele,rakok újat és az bukta akkor pénz vissza?  :o


Idézetet írta: csacsi1899 Dátum április 19, 2012, 15:18:21
Tegnap nem akartam a bónusszal foglalkozni, de délután találtam egy jó kis surebetet a bet365 átfedésében plusz 2.000-ért. Aztán gondoltam mégis megpróbálom. Végül még volt két ilyen lehetőség az este folyamán,de nem engefte csak maximom 3.045 ft-os téttel megtenni, úgyhogy a végén feladtam, és ilyen ezresekkel csináltam meg a 10 fogadást, úgyhogy 3.500  Ft bónusz járna, de ma nem voltak olyan gyorsak a jóváírással.

Ma se engedte a 6.000 Ft-os mobilfogadást, csak 3.000-ig, szóval  :noway:

Nálam is így kezdődött ,amint bejött az első tétkorlátozás onnantól nyista bónusz :noway:
Akkor mi már parkolópályán vagyunk?

Fogalmam sincs mi van most, mert nekem közben jóváírták a tegnapi 3.500 Ft-ot.

A mai 6.000-et két fogadásból elbukom (egy kész), szigorúan levédve máshol, így pár száz ft veszteségem lesz csak, akkor is ha nem írnák jóvá a bónuszt, aztán meglátjuk mi történik.

hello, sportingbetnel barat ajanlas promocioert kuldene nekem valaki meghivot? mindketten joljarnank. koszonom