Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A szombatival nekem még lógnak. Ha valaki már megkapta, írjon már légyszi!

Én megkaptam a péntekit,szombatit,sőt még a tegnapit is!  :ok:

Akiket kizárták a napi bónuszokból, azok milyen szinten voltak a bónuszprogram szerint?
Lehet, hogy ott jutottak túl magasra?!


Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2012, 11:28:15
Akiket kizárták a napi bónuszokból, azok milyen szinten voltak a bónuszprogram szerint?
Lehet, hogy ott jutottak túl magasra?!


Mikor kizártak 10000 pont fölött voltam.

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 16, 2012, 10:56:19
Ezúton értesítjük, hogy a bónuszos kollégák döntése alapján Ön sajnos nem jogosult bónuszainkra a következő szabályzatunk alapján:
5. Az összes promóciót szabadidős játékosainkank készítettük, és így fenntartjuk a jogot egyes számlatulajdonosok bónuszának visszavonására.

Ma cseten ugyanezt közölték velem is.  :noway:
Amikor rákérdeztem, hogy mitől minősül egy játékos szabadidősnek, ez volt a válasz:
"Erről sajnos nem közöltek több információt a bónuszos kollégák, és nem is kötelesek erre. Amennyiben ezt a hátározatot hozták, akkor nem lesz több bónuszra jogosult."

(Mondjuk egy tippem azért van az egészre: le vagyok korlátozva pár ezer forintra, érdekes módon élőben viszont simán engedte a rendszer a 10000 forintos tétet  ;D)

Na mindegy, by by sb!  :cya:

Velem is közölte sportingbet Péter a chaten ma a jó hírt.
Mondtam, hogy szólhattak volna előtte, mert ez így nem korrekt. De nem hatotta meg.
Én mondjuk a bónuszforgatáson kívül, egy forintnyi tétet sem tettem ezeknél, mert nem versenyképesek az oddsaik. Így 1100 pontom volt kb.  :noway:

Lehet, hogy olvassák ezt a fórumot és akit be tudnak azonosítani, azt korlátozzák... hehe

Ebben a hónapban már tényleg csak "szabadidős" akcióik lesznek, én még reménykedem...

Az túl negativ reklám lenne számukra, ennyi eszük biztos van.

Sajnálom, hogy egyre többen jártok úgy mint én is. Még mindig nem értem a sportingbet hozzáállását, vagy értesítenének előre hogy neked mostantól nem jár több bónusz mert túl sokat kihasználtál, vagy pedig maximalizálnák a bónusz összegét. Mert így ahogy most van elég megtévesztő a hirdetés a havi 155000 Ft-ról.
Amúgy mindenkit le is korlátoztak a téteknél? Nálam teljesen változó van hogy csak 800 Ft-ért enged fogadni, de néha engedi még a 6000 Ft-os tétet is.

Idézetet írta: norbi33 Dátum április 25, 2012, 12:22:26
Amúgy mindenkit le is korlátoztak a téteknél? Nálam teljesen változó van hogy csak 800 Ft-ért enged fogadni, de néha engedi még a 6000 Ft-os tétet is.

Ez már erősen meccsfüggő. A magasabb téteket nyilván a nívósabb bajnokságokra engedik.

Elnézést az offért, de tétkorlátozáshoz kapcsolódó vicces élményem volt a hétvégén a bwinnél:
Arra akartam fogadni 120 ft-ért 0:0-ás állásnál a szünetben , hogy a Diósgyőr 2:1-re veri a Győrt.

Nem fogadta el, mert a 251-es szorzó miatt a nyerhető összeg meghaladta a maximálisan engedélyezettet...  :)
Minimális tét és szimpla fogadás volt.

Én már két hete SB mentes vagyok  :beerchug: :beerchug: :beerchug:
Igazán odaírhatnák apróbetüvel ,hogy nem mindenkinek jár a napibónusz ...

Arra kérlek benneteket, hogy a továbbiakban a kaszinós promóciókról a következő témában beszélgessetek:

http://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=5673.0


Ha nem sportfogadással kapcsolatos hozzászólások törölve lesznek.

Köszönöm előre is.

5 ingyenes pörgetés!!
Hol: Letölthető Kaszinóban ingyenes játékoknál
Játék: Formula X
Ingyenes pörgetések száma: 5
Nyerővonalak száma: 7

0,03  :great:

Hajrá!

ui: Bocsi Milan, nem voltam körültekintő és nem olvastam el az utolsó hozzászólást! Sajnálom!