Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


A letölthető kaszinóban 5 ingyen pörgetés!

Toljátok! Én már szakítottam 20 centet! Fosszuk ki őket!

Idézetet írta: szumos Dátum június 09, 2012, 10:42:48
A letölthető kaszinóban 5 ingyen pörgetés!

Toljátok! Én már szakítottam 20 centet! Fosszuk ki őket!

95 cent! :redchug:

Tegnap érkezett 250 HUF "central bonus" a fogadási számlára.

Ez hihetetlen  ;D ;D  És hányszor kell megforgatni ezt a rengeteg sok pénzt?
:D :D :D ;D

Még régebben regeltem a sportingbetre, viszont nem használtam nem is töltöttem fel pénzt! Most szeretnék viszont belekezdeni, és kipróbálni az irodát! mik a tapasztalatok? kezdő bónusz van? és ha igen akkor megkaphatom attól hogy már vagy 3-4 hónapja regeltem?! :)

Előre is köszi a válaszokat!

Idézetet írta: Canesten Dátum június 11, 2012, 11:24:58
Még régebben regeltem a sportingbetre, viszont nem használtam nem is töltöttem fel pénzt! Most szeretnék viszont belekezdeni, és kipróbálni az irodát! mik a tapasztalatok? kezdő bónusz van? és ha igen akkor megkaphatom attól hogy már vagy 3-4 hónapja regeltem?! :)

Előre is köszi a válaszokat!

Erre inkább kérdezz rá, mivel most csak a 2012 05.08. óta érvényes számlanyitási akciójuk feltételei látható az oldalon!
Most éppen 15 000 ft ingyen fogadást adnak, amelynek csak a nyereménye tartható meg.
(és moneybookers befizetés esetén nem is érhető el)

Ha valahova befizetnél, akkor a sportingbetnél találhatsz jobb irodát vagy jobb bónuszt is, de ez persze szubjektív vélemény. (nálam a bet365 és a bwin lenne az elsők között továbbra is)


Idézetet írta: Wonder68 Dátum június 10, 2012, 15:17:38
Ez hihetetlen  ;D ;D  És hányszor kell megforgatni ezt a rengeteg sok pénzt?
:D :D :D ;D

Azt nem tudom, de most már 5400 van belőle, szóval sosem szabad lebecsülni a kis bónuszt sem.

A sportingbeten az élő rouletten csak egész(100,200..)téteket lehet rakni? Nem lehet pl. 265 forintot felrakni? És ha lehet akkor hogy?  :)

ott vannak alul az érmék, és ott kiválasztod az 5-öst :)

Idézetet írta: fjazej Dátum június 25, 2012, 11:44:36
ott vannak alul az érmék, és ott kiválasztod az 5-öst :)

De ott csak 100-tól felfele van nekem,szóval az a min. tét.

Lehet olyan asztalnál vagy, ahol ennyi a limit.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum június 26, 2012, 08:55:00
Lehet olyan asztalnál vagy, ahol ennyi a limit.

De azon az asztalon, ahol én is játszom,játszottam,ott másnál láttam,hogy nyert nem egész összegeket(2,46,246 ft.-ot)

Csatoltam egy képet,ahol a nyertesek összegeit írja.

A letölthető kaszinóban 5 ingyen pörgetés!

Elvileg Júl 2.-ra van kiírva, de most enged pörgetni. 1.75 Euro-t pörgettem, hajrá! :redchug:

 Hali ! Azt szeretném kérdezni hogy ha tegyük fel P. Géza nyert 20 ezer forintot de viszont nincs bankszámlája se kártya, ő esetleg kifizetést igényelhet e T. József bankszámlájára? Lehetséges ilyen ?

vagy saját néven kell lenni ahova utal ?