Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Erste bank, diak visa electronnal belehet fizetni?

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 10, 2012, 16:47:31
Erste bank, diak visa electronnal belehet fizetni?

Az van? Ha igen akkor próbáld ki... de szerintem nem, mert mint írtam/írták az Erste diákkártyánál tiltva van az online szerencsejáték.

Most így végig olvasva kicsit elbizonytalanodtamhogy befizessek e hozzájuk....ezek a ki nem fizetett napi bonuszok,a könnyede korlátozások....hát nem tudom:S

Idézetet írta: gabichelsea Dátum augusztus 15, 2012, 21:29:55
Most így végig olvasva kicsit elbizonytalanodtamhogy befizessek e hozzájuk....ezek a ki nem fizetett napi bonuszok,a könnyede korlátozások....hát nem tudom:S

A korlátozáshoz sokat kell náluk játszanod és akkor fogsz sokat játszani a sportingbeten, ha megéri neked és nyersz náluk. Szóval nem olyan rossz dolog eljutni a korlátozásig.   ;)
Tehát ráérsz akkor keseregni, ha már korlátoztak, de addig nyerhetsz náluk is bőven.  :)

A bónusz megvonásnál egyetlen dolog a gáz, hogy mindig csak utólag derül ki, hogy te már nem vagy jogosult az aktuális napi bónuszra.
Ezt tudomásul kell venni, és úgy kell számolni, hogy bebukhatod az aktuális bónuszt a legrosszabb esetben.
Viszont ha megvárod, amíg jóváírják és csak utána mászol bele a következő napi akcióba, akkor sokat ezen sem veszíthetsz.
Ráadásul ahhoz, hogy kiess a bónuszra jogosultak közül, profi játékosnak kell, hogy tűnj.
Nagy tétek, átlátszó bónusz kiforgatási stratégiák... Ki tudja, min lehet elcsúszni.
Én náluk csak kicsiben játszom, főleg a bónuszokért, de még bent vagyok a jogosultak között.
Pedig ha 10 fogadás a feltétel, akkor én pont tízet teszek meg, se többet, se kevesebbet...





köszi a véleményt :ok: mert amugy jo kis irodanak tunik;D sztem csak kiprobalom

Csak akkor fizetnek ki ha volt már befizetésem is? Még régen kipörgettem 700 forintot, most leutalnék egy 10est...
Menjek biztosra és fizessek be, vagy próbáljam meg kikérni, aztán max kérnek egy befizetést? :D

Az imént elég rendesen sikerül felidegesítenie a tisztelt sportingbetnek. A Vietnam-Myanmar meccs hosszabbításában (2x15) fogadtam, hogy a hosszabbítás döntetlen lesz. Meg is volt jegyezve a fogadás alatt, hogy csak a hosszabbításban szerzett gólok számítanak. 0-0 lett, jött a tizi párbaj, amit vietnám nyert 4-3-ra. Ezek után vesztesnek értékelték ki a szelvényem, mint később kiderült, 4-3-nak vették a hosszabbítást. Chatelés után küldenek egy mailt, hogy a hosszabbítás végeredménye 4-3 lett,a fogadásom helyesen lett kiértékelve, és belinkelnek egy eredmények.com ablakot bizonyítás képen. Ebben az a vicces, hogyha tényleg a tizenegyesekre fogadtam volna akkor minek volt egyáltalán döntetlen felajánlva?!
Igaz, hogy kb egy háromnegyed óra levelezgetés után végül is nyertesnek értékelték ki a szelvényem, de ezek után biztos hogy kétszer is átgondolom a befizetést hozzájuk.

Idézetet írta: Whylechlapht Dátum szeptember 22, 2012, 17:12:35
Az imént elég rendesen sikerül felidegesítenie a tisztelt sportingbetnek. A Vietnam-Myanmar meccs hosszabbításában (2x15) fogadtam, hogy a hosszabbítás döntetlen lesz. Meg is volt jegyezve a fogadás alatt, hogy csak a hosszabbításban szerzett gólok számítanak. 0-0 lett, jött a tizi párbaj, amit vietnám nyert 4-3-ra. Ezek után vesztesnek értékelték ki a szelvényem, mint később kiderült, 4-3-nak vették a hosszabbítást. Chatelés után küldenek egy mailt, hogy a hosszabbítás végeredménye 4-3 lett,a fogadásom helyesen lett kiértékelve, és belinkelnek egy eredmények.com ablakot bizonyítás képen. Ebben az a vicces, hogyha tényleg a tizenegyesekre fogadtam volna akkor minek volt egyáltalán döntetlen felajánlva?!
Igaz, hogy kb egy háromnegyed óra levelezgetés után végül is nyertesnek értékelték ki a szelvényem, de ezek után biztos hogy kétszer is átgondolom a befizetést hozzájuk.

Tévedhetnek ők is és már helyesbítettek, ahogy írod.
Még hivatalos eredményközlő oldalakon is szokás néhol a 11-es párbajban szerzett gólokat hozzáadni a végeredményhez. Persze egyértelmű, hogy neked volt igazad!
A másik dolog meg az, hogy sokszor az ügyfélszolgálat csak "villámhárító" az irodáknál, azt se mindig tudják, miről van szó.
Szerintem ilyesmi tapasztalatod máshol is lehet, csak ez miatt nem érdemes otthagyni a bónuszaikat.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 22, 2012, 21:20:22
Tévedhetnek ők is és már helyesbítettek, ahogy írod.
Még hivatalos eredményközlő oldalakon is szokás néhol a 11-es párbajban szerzett gólokat hozzáadni a végeredményhez. Persze egyértelmű, hogy neked volt igazad!
A másik dolog meg az, hogy sokszor az ügyfélszolgálat csak "villámhárító" az irodáknál, azt se mindig tudják, miről van szó.
Szerintem ilyesmi tapasztalatod máshol is lehet, csak ez miatt nem érdemes otthagyni a bónuszaikat.  :)

Persze nem azzal van gond, hogy rosszul értékeltek ki egy fogadást. Hanem leginkább azzal, hogy fél óra levelezgetés után is azt bizonygatták, hogy nekik van igazuk. Ha nem megyek az igazam után simán lenyúlják a pénzem. Mellesleg egy órát elvettek az életemből a levelezgetéssel. De becsületükre váljék, hogy jóváírták.

Ügyfelesek tényleg sokszor nincsenek tisztában mindennel és nem ők döntik el úgy sem, hogy mi a helyes kimenetel. Csak próbálnak magyarázkodni, mielőtt továbbküldik az ügyet.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum szeptember 24, 2012, 14:26:02
Ügyfelesek tényleg sokszor nincsenek tisztában mindennel és nem ők döntik el úgy sem, hogy mi a helyes kimenetel. Csak próbálnak magyarázkodni, mielőtt továbbküldik az ügyet.

Ez így igaz, ő mondta is, hogy továbbítja a problémát a trédereknek, teljesen korrekt volt az ügyfélszolgálat. De attól még az tény, hogy nem fizették volna ki a pénzt még második nekifutásra sem.  ;D

dv mkinek egész héten mindennap 7 ingyenes pörgetés a kaszinóban

Idézetet írta: borsod1984 Dátum november 27, 2012, 22:14:58
dv mkinek egész héten mindennap 7 ingyenes pörgetés a kaszinóban

Miután 3szor megforgattam a nyereményt, hogy tudom átvinni a sportfogadó számlámra a pénzt?

Idézetet írta: Yuber Dátum november 27, 2012, 23:37:56
Miután 3szor megforgattam a nyereményt, hogy tudom átvinni a sportfogadó számlámra a pénzt?

Ha teljesítetted a feltételt egyből átkerül a számlára. (érdemes számolni a forgatást, s ha megvagy frissitsd a sportingbet oldalát)

másnak se indítja el a játékokat?
vagy csak nekem nem