Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 23 vendég van a témában



Tök jó ez a promóció :)
Hétfőn sikerült 3900 Ftot átmenteni a fogadó számlára, kedd: semmi, szerda:  semmi, csütörtök:4100 Ft a mai: semmi.
Eddig összességében nem rossz, remélem a szombat, vasárnap még tartogat vmi jót :)
Én eddig mindig a Frankeistein-es játékkal próbáltam kipörgetni, így sikerült.. :)
Egy havernak 38 eurót sikerült kiszedni a forgatások során :)

Én is Frankeinsteint javaslom forgatásra. Ma nyertem 1Eurót, gondoltam megforgatom eme játékon. Elsőre beadott 10free spinst amin összejött 14euró. Csak hogy a free spinsek után nem adta hozzá a nyereményt.. Remélem csak átmeneti probléma

Idézetet írta: ncis88 Dátum november 30, 2012, 00:34:41
Én is Frankeinsteint javaslom forgatásra. Ma nyertem 1Eurót, gondoltam megforgatom eme játékon. Elsőre beadott 10free spinst amin összejött 14euró. Csak hogy a free spinsek után nem adta hozzá a nyereményt.. Remélem csak átmeneti probléma

A nyert bónusz forgatásának első pörgetésekor beadott 10freespinsen nyert kicsit több mint 14Euróját elfelejtette a játék a spinsek végén hozzácsapni az egyenleghez.. Most emailen fogócskázhatok a supporttal. Hurrá.

Az komoly. Akkor mostantol én is ott probálom, mert ma is a zombison adott 0.65 öt, aztán semmi. Elment 3 pörgetés alatt..

Nekem a Zombies tegnap 47 €-t adott: bejött az 5 bónuszpörgetés ahol 2X big win jött ki. "Nagyobb" összegnél nálam a Zombies vált be a forgatás során mivel viszonylag gyakran adta az 5 free spint, amivel sikerült mérsékelni a veszteségeket, így kicsit több, mint 30€-t sikerült kiszedni. Sok szerencsét mindenkinek!

Idézetet írta: F_Kazarian Dátum november 30, 2012, 09:12:38
Nekem a Zombies tegnap 47 €-t adott: bejött az 5 bónuszpörgetés ahol 2X big win jött ki. "Nagyobb" összegnél nálam a Zombies vált be a forgatás során mivel viszonylag gyakran adta az 5 free spint, amivel sikerült mérsékelni a veszteségeket, így kicsit több, mint 30€-t sikerült kiszedni. Sok szerencsét mindenkinek!
Akkor ezért volt! Kifosztottad a zombit!  :D
Nekem 7 pörgetés, havernak 7 pörgetés = 14 pörgetésből semmi! 0.0  :noway: :noway: :crazy:

Nekem is sikerült 1200ft-ot a végén átvinni  :beerchug:
Bejött valami nagy csattanás ,meg Big-Bumm vagy mi :D Még meg is ilyedtem ::) ::)
Aztán átmentem egy másik irodába..
Tipico-kalandjaim is érdekesek voltak ,egyszer elakadt a játékletöltés , de legalább kétszer adta 15ingyenpörit  ;D ;D ;D

Sziasztok!

Kérdezném mobilbonuszokban jártas tagoktol hogy mindenképp telefonrol kell tenni vagy jo ha pc-n mobilos oldalrol teszem meg a fogadást.
Kaptam mailben egy 7000ft ingyen ajánlatot BL-re nem kellene kihagynom.

üdv:Csecse


Megérkezett az ÚJ Mobil Kaszinó!


Mostantól több mint 20 klasszikus kaszinó játékon játszhat iOS vagy Android okostelefonján, választhat a Blackjack, Roulette, vagy a népszerű Gonzo's Quest és Jack Hammer játékok közül!

20 ingyenes pörgetés a mobil Gonzo's Questen!

Új Mobil Kaszinónkban minden játékosunkat megajándékozzuk 20 ingyenes pörgetéssel a Gonzo's Quest játékon! Ez a tökéletes lehetőség a Sportingbet Kaszinó kipróbálására okostelefonján.

Csak menjen a hu.sportingbet.com oldalra mobilján, válassza ki a kaszinó ikont, és használja ki az ingyenes pörgetéseket a Gonzo's Quest nyerőgépen.

Részvételi Feltételek

A Mobil Kaszinó előnyei:

    Használhatja meglevő Sportingbet számláját
    iOS 4.3 + és Android 4.0 + okostelefonokon is működik
    Nincs szüksége asztali gépre vagy laptopra a játékhoz – okostelefonján játszhat!
    Exkluzív mobil promóciók
    Változatos játékok: Blackjack, Roulette, Nyerőgépek & Video Poker



Én telon nem is találok kaszinót.. Én telefonommal van a baj, vagy más se ?


Ha valakinek sikerült megcsinálnia, akkor írja már le h hogyan. Se telefonomon, se öcsém tabletjeröl nem sikerült.

telefonon google-ba írd be hogy sportingbe, ott bedobja hogy kaszinó, onnan sikerülnie kell.....nekem meg olyan gondom van,hogy belépek...és egyszerűen rámegyek a Gonzo-ra de állandóan azt írja ki,  sorry,próbálja meg később!  órák óta ez jön be.. 1-2 nyerőgép elindul, 1-2nél meg ugyanez a hiba, megnéztem 4 böngészővel, de semmi változtás....Galaxy S3-m van....úgyhogy érthetetlen számomra mi a gond, másnak meg azonnal indul  :noway:

#897 december 19, 2012, 16:02:43, davixxx
Joo de nekem alapbol a mobil oldalat hozz ve a sb. Nek annak pedig nincs kaszinoja



Szerk. Megvan nekem is de sorry probalja meg kesobb.

Idézetet írta: chriss87 Dátum december 19, 2012, 15:44:00
telefonon google-ba írd be hogy sportingbe, ott bedobja hogy kaszinó, onnan sikerülnie kell.....nekem meg olyan gondom van,hogy belépek...és egyszerűen rámegyek a Gonzo-ra de állandóan azt írja ki,  sorry,próbálja meg később!  órák óta ez jön be.. 1-2 nyerőgép elindul, 1-2nél meg ugyanez a hiba, megnéztem 4 böngészővel, de semmi változtás....Galaxy S3-m van....úgyhogy érthetetlen számomra mi a gond, másnak meg azonnal indul  :noway:

Dettó úgyanez.