Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: mgabesz07 Dátum december 28, 2012, 11:39:36
A 7 freespint nem csak a main, hanem mind a hét gépen meg lehet forgatni, ha sikerül a háromszorosát, akkor átkerül a fogadási számlára. (min. bet 0.2EUR ezeken a gépeken.)

Pontosan! Bármelyik gépen meg lehet forgatni, amelyik az akcióban részt vesz. Viszont nem mindenhol 0.2 euro a minimum tét, valamelyiken (pl. Excalibur, Frankenstein) lehet csökkenteni a vonalak számát is.

Lehet, hogy így van ahogy mondjátok, de tegnapi vesszőfutásom elején ezt beszéltem a live supporttal (csak részlet):

Dávid M: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat.
Dávid M: máris ellenőrzöm Önnek
You: Jó napot! Köszönöm!
Dávid M: a 2.35 euró nyereményét meg kell forgatnia 7.05 euró értékben
Dávid M: azon a játékon amin nyerte
You: igen olvastam
You: 13-14 euró értékben játszottam
You: majd kiléptem
You: igazából nem terhelném 1-2 euróval, de a játék során felmentem 30-ra
Dávid M: nem, a helyzet az hogy csak azon a játékon számít a megforgatás
You: gondoltam mégis megkérdem már akkor...
Dávid M: amin Ön azt az összeget nyerte
You: így van!
Dávid M: és ez még nem teljesült
You: azon játszottam!
Dávid M: értem, de valüszínűleg még előtte
Dávid M: mert a rendszer nem mutat megforgatást
.
.
.
.

Ez biztos nem így van, mivel én hét elején a Gonzon n yert 20Eurot a Frankensteinen forgattam meg, és gond nélkül átkerült a sportfogadó számlámra. Mellesleg a terms-ben és úgy írják hogy megforgatni az akcióban résztvevő játékokban lehet.. De igazából tök mindegy. a lényeg h nyerjünk :)

Idézetet írta: szumos Dátum december 28, 2012, 12:29:01
Lehet, hogy így van ahogy mondjátok, de tegnapi vesszőfutásom elején ezt beszéltem a live supporttal (csak részlet):

Dávid M: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat.
Dávid M: máris ellenőrzöm Önnek
You: Jó napot! Köszönöm!
Dávid M: a 2.35 euró nyereményét meg kell forgatnia 7.05 euró értékben
Dávid M: azon a játékon amin nyerte
You: igen olvastam
You: 13-14 euró értékben játszottam
You: majd kiléptem
You: igazából nem terhelném 1-2 euróval, de a játék során felmentem 30-ra
Dávid M: nem, a helyzet az hogy csak azon a játékon számít a megforgatás
You: gondoltam mégis megkérdem már akkor...
Dávid M: amin Ön azt az összeget nyerte
You: így van!
Dávid M: és ez még nem teljesült
You: azon játszottam!
Dávid M: értem, de valüszínűleg még előtte
Dávid M: mert a rendszer nem mutat megforgatást
.
.
.
.

A support csak dísznek van, a terms magyarul is elérhető és ez a hét gép játszik a megforgatásnál a többi pedig nem (ott az egyenlegben sem látszik, amíg kész nincs a megforgatás, de ugye akkor már a sportfogadási oldalon is látszik, mint elérhető egyenleg.)

Nem tudom mi értelme az önkizárásnak  ::)
Amikor most is ki lehet venni ,befizetés nélkül 4-5000ft-ot...
:great: :great: :great:

Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 28, 2012, 20:54:03
Nem tudom mi értelme az önkizárásnak  ::)
Amikor most is ki lehet venni ,befizetés nélkül 4-5000ft-ot...
:great: :great: :great:

Az önkizárás attól óv meg, hogy elköltsd a pénzed!  :)
Az olyan szenvedélybetegségekre nem megy rá az életed, amelyek pénzt hoznak!  :D


Idézetet írta: szumos Dátum december 28, 2012, 12:29:01
Lehet, hogy így van ahogy mondjátok, de tegnapi vesszőfutásom elején ezt beszéltem a live supporttal (csak részlet):

Dávid M: Üdvözlöm a Sportingbetnél! Egy pillanat türelmet kérek, amíg ellenőrzöm a chat beszélgetés előtt megadott információkat.
Dávid M: máris ellenőrzöm Önnek
You: Jó napot! Köszönöm!
Dávid M: a 2.35 euró nyereményét meg kell forgatnia 7.05 euró értékben
Dávid M: azon a játékon amin nyerte
You: igen olvastam
You: 13-14 euró értékben játszottam
You: majd kiléptem
You: igazából nem terhelném 1-2 euróval, de a játék során felmentem 30-ra
Dávid M: nem, a helyzet az hogy csak azon a játékon számít a megforgatás
You: gondoltam mégis megkérdem már akkor...
Dávid M: amin Ön azt az összeget nyerte
You: így van!
Dávid M: és ez még nem teljesült
You: azon játszottam!
Dávid M: értem, de valüszínűleg még előtte
Dávid M: mert a rendszer nem mutat megforgatást
.
.
.
.



Van, ahol a wikipediát nem fogadják el hiteles forrásként és vannak irodák, ahol ugyanígy kell tekintenünk az ügyfélszolgálatra is... 

Sziasztok ! Lenne 2 kérdésem :D
Az 1. : Ki mennyit nyert a forgatásokkal ezen a héten ?
2. Ez lényegesebb : Miért éri  meg a sportingbetnek hogy szórja a kékhasúakat? ;)

Én örülök neki ,mivel még a nyáron kizártak minden akcióból ;D
De most ,ez tök jó hogy be se kell fizetni és máris ,,nyerhetek naponta 4-5000ft-ot  :ok:
Már szóltam nagyapámnak is .....Hogy milyen kedvesek :beerchug:

Idézetet írta: iamstar Dátum december 28, 2012, 22:47:01
Az 1. : Ki mennyit nyert a forgatásokkal ezen a héten ?

Nekem eddig még nem maradt meg semmi a 10, 20 centes forgatásokból, de hát mire is számítok, ha mindig szumos után pörgetek :D

Én is tudom, hogy nem kell készpénznek venni a supportot. Én sem hiszem minden szavukat, de szeretek ezekhez a dolgokhoz óvatosan állni. Vannak irodák amelyek másra sem várnak, csak hogy valami banális apróságon "elcsússzon" az ember...
És halkan megjegyzem, hogy a sportingbet már csak D+ -os iroda... Tehát megrögzött trükköző.
Amúgy nagy bajom nincs velük. Az ingyenpromóra meg egyre nagyobb szükségük van ahogy elnézem.

Idézetet írta: Latzka Dátum december 28, 2012, 22:56:51
Nekem eddig még nem maradt meg semmi a 10, 20 centes forgatásokból, de hát mire is számítok, ha mindig szumos után pörgetek :D

Annyit segítek, hogy mindkétszer korán reggel (6 körül) pörgettem. Akkor még van zsé a fazékban!  ;D

Idézetet írta: szumos Dátum december 28, 2012, 23:02:09
Én is tudom, hogy nem kell készpénznek venni a supportot. Én sem hiszem minden szavukat, de szeretek ezekhez a dolgokhoz óvatosan állni. Vannak irodák amelyek másra sem várnak, csak hogy valami banális apróságon "elcsússzon" az ember...
És halkan megjegyzem, hogy a sportingbet már csak D+ -os iroda... Tehát megrögzött trükköző.
Amúgy nagy bajom nincs velük. Az ingyenpromóra meg egyre nagyobb szükségük van ahogy elnézem.

Simán belefér nekik ez az egy hét ,Karácsony és szilveszter közt ,
Ünnepeljünk hát velük  :beerchug: :beerchug:

Én egyből 0.00 után pár percel eddig minden nap, és 50 centnél több még nem jött ki..

A frankenstein dobott 10 eurót, de a kipörgetésnél el is ment.

Nekem adott 9€-t és abból sikerült 1,880 forintot kiforgatnom. Ilyen se volt még,hogy sikerüljön :)