Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Egyébként, E-mailba kaptad ezt az ajánlatot ?

Nem... beléptem és ez ugrott fel egyből nekem... prómociók alatt is megtaláltam

   2363648278      3.500 HUF   Central Bonus X01   CENSPTRETMB1STMOB
29/12/2012 01:07 CET   2362590976   3.500 HUF      Fogadás megtétele   Fogadás azonosító (515636715)

én meg ezt.:D

jó neked Szotyori :D én ennek a felét kaptam meg.. :D

ennyi volt a hajnali buko tétem... :D

Idézetet írta: Szotyori Dátum december 29, 2012, 13:23:20
ennyi volt a hajnali buko tétem... :D

Lehet beleszámolták a 35Eft akcióba ,
dehát annak a freebetje januári  ::)

 :D abba nyomulok! de attol még tippnek számit a buktám nem? hogy utána bonuszt adott

Hogy van ez a SP mobil bónusz? Valaki röviden és tömören elmesélné?:)

ne szarjatok be  ha az inyenpörik nem adnak sok zsetont, mert pár napja 20 centre jött 10 euró ma pedig 36centre szintén első forgatásra 75 eurót csapott a markomba  :great:

Mekkora téttel nyomjátok a kifogatást?
Én eddig mindig levittem 0.2$ a tétet ,de lehet érdemes lenne 1$-al kezdeni ha az ingyenrörin kijön 7-8$ .

#985 december 29, 2012, 18:53:54, szumos
Kezdem megkedvelni ezt az irodát...  :)
Volt délután egy single fogadásom ami veszített (3717 huf értékben Djoko 1.set -1.5 game). Mérgelődtem is magamban, mert ennyi pénzt hagytam rajta és elsőre nyenyó. El is mentem itthonról.
Most meg belépek és látom visszaadták a lóvét...  :D
Nem vágom.
Nem volt semmilyen promóm (ma reggel néztem). A kiértékelésnél meg csak annyit írnak: "érvénytelenített". A supportot biztos nem fogom megkérdeni...  ;D De azért érdekelne tud e valaki valamiről.
Olvastam visszafelé a hozzászólásokat, de nekem nem volt sem ingyenes fogadásom, sem más promóm. Érdekes.

Viszont észrevettem, hogy most per/pillanat van egy gyűjtőfogadásos promó az oldalon. Első feltétele pedig az, hogy csak akkor érvényes ha kinn van az oldalon. Amolyan "happy hour" jelleggel nyomhatják. Visszakapod a téted egy részét ha csak egy megy el. Nem lehet, hogy single fogadásra is volt ilyen és én épp akkor fogadtam?

Valaki tud esetleg valamit?


Végül így továbbgondolva az is lehet, hogy azért adták vissza, mert a meccskezdés előtti másodpercekben tettem a fogadást és épp le akarták venni a palettáról...
Mert csak a "minden fogadás" szekcióban van benne a fogadószelvény... Szóval lehet, hogy csak egy sima érvénytelenítés. Jó tudni, hogy nem csak akkor élnek vele, ha nyer az ember.  :beerchug:

Mar pontosan nem tudom, hogy a sportingbetnel vagy a gamebookersnel volt, de en is jartam igy. Utanna pedig elvesztettem az osszeged. Par nap mulva megint be akartam fizetni, de kozbe rajottek, hogy hibaztak igy minuszba voltam.


Huuú ,gyorsan mindenki fogadjon ,mert minden vesztes tétet visszaírnak éjfélig.

Fogadtam az Arsenál Under 5.5 re 50$ ,meg persze a 365-ön overra, és meglepődve láttam hogy itt ,meg visszaadták a tétet  :great: :great:

Ez promóció, vagy valami hiba?

Hát nekem rohadtul nem... ;D