Sportingbet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában


Idézetet írta: Wonder68 Dátum december 29, 2012, 21:00:15
Huuú ,gyorsan mindenki fogadjon ,mert minden vesztes tétet visszaírnak éjfélig.

Fogadtam az Arsenál Under 5.5 re 50$ ,meg persze a 365-ön overra, és meglepődve láttam hogy itt ,meg visszaadták a tétet  :great: :great:

Azért csak finomat az ilyen kijelentéssel, nekem pl. nem adták vissza az Arsenal meccsen veszített tétemet.

Az elmúlt egy órában nekem ki se értékeltek semmit. Valami szerverhibát írogat időnként.

Én mindenesetre gyorsan kikértem a pénezem ,már csak azért is mert holnap megint ingyen forgatás..
:D

Valaki a mai 7 ingyen pörit forgatta le? Csak mert nekem nem adott még 7 ingyen pörgetést.

Nekem adott, jött is cirka 6 euró, amit a megforgatáson sikerült el is bukni. Pedig adott 5 ingyenpörgetést is a Zombies-on, de ott is alig jött valami. Szóval tényleg egyszerűbb, ha kevesebbet nyer az ember a 7 ingyenpörgetésből. :)

Arra vigyázzatok, hogy az érvénytelenített fogadásokat valószínűleg nem számítanak bele a 10 db 3500 ft-os fogadásba, nehogy ez miatt bukjátok el az ingyen fogadást!

Idézetet írta: Pikaa Dátum december 30, 2012, 00:15:53
Valaki a mai 7 ingyen pörit forgatta le? Csak mert nekem nem adott még 7 ingyen pörgetést.

Én mindig 1 óra után nézem csak, így UKT szerint is már elmúlt éjfél...
Szombaton nem hozta be a gépem az aktuális játékot, így lemaradtam a pörgetésekről, viszont ma működött.
A legjobb üres számlával nekiállni a pörgetéseknek, akkor semmiképpen sem bukhatsz rajta, de ha mégis van pénzünk a számlán és az ingyen pörgetéseken is nyerünk, akkor érdemes még a megforgatás előtt kimenekíteni a saját pénzt a kaszinóból!
Kiutalás vagy egy fogadás (arbitrázs) jöhet szóba...
Aztán már nyugodtan lehet a bónusszal bíbelődni.




Az ingyen pörgetést majd megkaptam én is,de semmi.  :)



Fogadtam mobilról,hogy használjam ki a mobil bónuszt,de hogy ezek milyen k*rva lassúak!  :bash:

Már eltelt 24 óra s még nem írtak jóvá azt a sz*r bónuszt... Az is biztos,hogy én  többet itt soha,semmit nem csinálok :D

Nekem 0.20€ adott, utánna egyböl jött 1€ forgatásnál, és utánna semmi. 5 pörgetés alatt el is ment az 1 juro..:)

Tegnap Én is kihasználtam ezt a mobilfogadást, de még mindig nem írták jóvá pedig már több mint 24 óra eltelt. Írtam ügyfélszolgálatnak azt írták továbbítják.Azt hittem komolyabb iroda de tévedtem.

Idézetet írta: Al Bundy Dátum december 30, 2012, 12:19:21
Tegnap Én is kihasználtam ezt a mobilfogadást, de még mindig nem írták jóvá pedig már több mint 24 óra eltelt. Írtam ügyfélszolgálatnak azt írták továbbítják.Azt hittem komolyabb iroda de tévedtem.

Na csoda történt,jóvá írták nekem! Igen,én is ezt hittem,legalábbis gondoltam.


 35.000 Ft-os ingyenes fogadásokat 2013. január elsején írjuk jóvá.
Az ingyenes fogadásokat csak a nyereményre jogosítanak (a tét nem kerül  visszatérítésre), és  legalább egyszer meg kell forgatni 1,5 szorzóval bármely sport piacon, mielőtt  a nyeremény kivehető. Az összeg jóváírása automatikus, nem szükséges.
Az ingyenes fogadás maximális összege 35.000 Ft.

de mit kell meg forgatni a 35k-tétet? 1.50-es szorzón vagy a nyereményt amit ezzel a téttel nyerek?

ha jól értelmezem ez ingyenes fogadás lesz szóval 35-k nem fogod megkapni csak amit nyersz vele... és majd amit kihozol azt kell megforgatni 1.50el

én így értelmeztem!

Szerintem a 35k-ra értik az 1,5-ös minimum szorzót, mert máshol nem írnak arról, hogy az ingyenes fogadáshoz milyen minimum odds van. De holnap minden kiderül.